• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
lauritka 14 dni a na 13 mi zacne klesat
10. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm :confused: tak to je fakt nejak skoro. no uvidis zajtra, ci zase stupne.
10. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellia ach jo :pensive:
10. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

ahojte kočky. trosku neskor ale predsa-pridavam svoj graf. spinenie prestalo :slight_smile:
10. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, idem si prečítať, čo ste popísali...
Nellie: škoda, nevadí, takže začíname v podstate narovnako, mne včera skončila mrcha. Neboj, ten gélik nám pomôže. Inak stále mi ešte neprišiel, som nahnevaná.
10. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish-si pekne vysoko

nellie..tak teda nova sanca.... :pensive:

lauri-no mame - ale iba teraz - ona je moja a nasich-ale ked som sa odstahovala -zostala u nasich-lebo ja mam alergiu na chlpy - ale nasi su teraz prec-tak je u nas - tak si ju vychutnavam -je to taky maznak-tulinko - lebo ona sa nebije,nesyci,neskriabe... taka antimackovita macka :slight_smile:

a inak- ako ste pisali-ze niekto nemusi macku-tak ani ja som kedysi nemusela - ale prvu co sme mali zobrala moja mama z ulice -a pri nej som si az oblubila - a teraz ich milujem :dizzy_face: a ked vidim na ulici - tak mi je az do placu - aj ked tej macke nic neni - ale ja si hned predstavim-ze sa nema ku komu tulit,ze jej je zima a zmokne a tak - a uz som na makko....
10. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krish no 8dpo špinění...to by mohlo byt aj zahnizdovani ne? :wink:
10. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicoll tiež si myslím, že je to uhniezďovanie :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: vidis! nie som jedina toho nazoru :wink: :wink: :wink: a teplotka tiez tomu napoveda, uvidime ako sa bude vyvijat. Aku dlhu mas zvycajne LF?
10. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no pomalicky sa zosuchnem dole asi...zajtra http://www.fertilityfriend.com/home/25f087 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka ale ešte nie si zošuchnutá, tak ešte nevešaj hlavu :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami nevesam, prsia ma bolia uz cely cas od ovulky a dnes uz mam taky predmenstr.hlien co mavam vzdy ked je uz za dvermi :confounded:
10. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka nebudem ťa presviedčať, ty to musíš cítiť, veď už poznáš svoje telo :slight_smile: ja osobne som nemala rada, keď ma baby presviedčali, že je to určite tehu, pritom som vedela, že asi nie... :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som spat. prisla na mna taka unava ze som si musela ist pospat.
albao mavam 28 dnove cykly - a LF takych 14 dni. myslite ze zahniezdovanie? :slight_smile: jeeeej no uz len pockat dakych 5 dni a testovat.
10. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som popravde to spinenie nevedela vysvetlit lebo nebol ani sex pred nim ani som neprechladla, tak som sa zlakla ze daka hormonalna porucha a prisla mrcha. nastatie je to fuc :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prosím radu mohu na první vyšetření do caru i když mám ms
10. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: no este 5 dni sice, ale ak ti teploty pojdu takto ako teraz, tak to uz same bude znacit tehu :wink: Uvidime, zase nechcem ta krmit planymi nadejami, to spinenie moze byt aj bez uhniezdenia, ale kedze ho nemavas (ja to obcas mam, u mna to nic neznamena), tak mozno mozno :grinning: Dufam, ze to takto pekne podje dalej :wink:

ratatooy: zial, neviem ti poradit
10. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy ja by som pockala kym skonci, alebo si tam zavolaj, hm? :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ja uz chcem testovat :grinning: ale tiez si nerobim zbytocne nadeje len som zvedava. :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy prvy krat je to skor len pohovor a potom vysetrenia robia pocas ms :sweat_smile: tak si zavolaj a uvidis
10. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish tak ak to včerajšie špinenie znamena uhniezdenie, tak už dva-tri dni po uhniezdení by mohol byť test s citlivosťou 10 pozitívny :slight_smile: možno slabulililinko, ale bol :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jenže mi tam jedem už v pondělí a myslým že to bude i s vyšetřením nebo aspon mamžela určitě.to mi sestra říkala.
10. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi možná můžete říct když sledujete BT co znamená když několik dní za sebou naměřím teplotu 37,jen jsem to tak zkusila nevyznám se v tom.
10. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
v piatok asi testnem. ak to dovtedy vydrzim a ak nezacnem klesat v grafe.
10. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky kdyz ste otěhu, zmenil se vám hleník? Já mám pořád takový vodnatý a jednou za čas to teče jak kdyz otočí kohoutkem, tak nevím jestli zase nemám jen nejaký bakterie :(
10. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy teplotu 37 mavam ja po ovulacii a ak neklesne a ms nepride tak by sa tak vysoko mala drzat v tehu.

a-ha moj graf napriklad.

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f
10. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicollka ja mavam teraz take mokro v gatuskach ze az - pokym hlienik nezapacha a nieje zlty tak je OK. myslim...
10. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este ratatooy merala si si tu bazalku hned rano po zobudeni v tu istu hodinu?
10. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish dekuji , no nezapacha je bily, ale taky mam takove mokro a toto teda neznam
10. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek