• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@piefunko no vcera si dala kludovy rezim a uz dnes budes odstavovat ked citis ovu :grinning: uz ako keby som ta videla.. Ale samozrejme treba ovu poistit. Ja sa z dazda velmi tesim
13. zář 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 jasne....ono sa to neoplatí..každému povedať..a potom zase riešiť..prečo nie je..a tak :unamused: radšej až po tom 12 tt
no dnes to tu pretrpím...ešte že nemám ms..to by som bola asi už K.O. odtrpím si to cez víkend...
@piacere nádherný grafík...netestuješ???
13. zář 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no na moje prekvapenie ostal prekvapeny ze preco koncime ked este nebola ovu ze jemu je to jedno ze on da sexik aj dnes ak treba :grinning: tak som sa potesila ze konecne nefrfle ze "musi" a dala som mu pohov nech dobije baterky na dnes :grinning: :grinning: moja ved ty uz za chvilu mozes testovat :dizzy_face:
13. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 vcera som ju citila, ale neviem, mala som vnotorny pocit ze vcera uz sexik netreba, tak som to nesilila :sweat_smile: ale dneskaaaaaaa to asi este pre istotu doklepneme :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba micka ahoj...ideš krásne hore...to je tehu grafík....cítim to :wink: no rada by som si dala 9mesač.pauzu od mrchy..ale to nehrozí....to by som musela mať mm babráka..aby si nedal pozor :grinning:
@piefunko tak predsa ideš hore pomalyčky..ale ideš...dúfam,že zajtra vybehneš...do nebies....takže dnes šup šup..ešte poisti....a dúfam,že zajtra už príde ovula.. :slight_smile:
13. zář 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Ahoj no vyzera to ze rasties a ovu je dnes, no musite este poistit, takze mu kludovy rezim skonci zas, ci uz nebudete?
13. zář 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @lauritka @activia
Dievčatá, pozri sa na na môj graf a povedzte mi, čo si o tom myslíte...pregnyl pichnutý v 13DC, t.j. v pondelok o 16:30 ...
http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

som totál deprimovaná...
13. zář 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 @6lenka64 no ja dufam ze ovu bola vcera, ako ma pichalo poobede v bruchu a dnes idem len pomaly hore... no neviem, uvidime, ale hej dneska este poistime, a vobec, dneska mam proste chut :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pechlinka gratulujem k ovu...u mňa to vyzerá na anovulák, tak isto nebudeme testovať naraz... :confounded:
13. zář 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no moja kedze ovu po pregnyle pride po 36 hodin - mohla prist v stredu rano PO 4:00 rano hocikedy. a kedze to bolo len vcera a teplota sa niekedy o den spozdi, kludne mozes ist hore az dnes (zajtra rano v grafe) :wink:
13. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 peeekne natahujes!!!!!!
13. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no podľa mňa včera bola, lebo aj krčok krpatý, aj egg a bolelo ma jak hovado celé dopoludnie...ale tá teplota ma dorazila totálne...
13. zář 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko po 36 hodinách alebo DO 36 hodín ten pregnyl?
13. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko zlatyyyy :grinning: si zvykol a teraz budete ako zajaciky cely cyklus :grinning: a testovat..neviem,ci bude dovod...

@mattuliatko30 mojaaaa,nahoda je blbec...a moja,neviem,ci je tehu...ved kukni minuly...
ja som chcela uz dnes merat ale o 3:40 som bola na WC a meriavam o 4:40 tak som nechcela riskovat, ze by bola ta teplota ovplyvnena. tak az od zajtra.
@lagunasa snažím sa moja...dúfam,že ešte deň dva to potiahnem..ale rátam tak zajtra..síce nič necítim na mrchu..nič...ani že by mala prísť...takže možno to natiahnem až na vyvolávačku :grinning: :grinning:
@mata_ba moja..musí byť tehu.....uvidíš....som zvedavá na ďalšie tvoje teplotky..budem ťa sledovať aj cez víkend..od našich...ideme tam aj s deťmi...segra má dnes narodky..
13. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja chodím moja na WC aj 3x za noc..takže to by som nemerala nikdy...a vždy aj hodinu pred meranim...viem ísť...čo už :confused:
13. zář 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aj mna vecra bolelo brucho aj som mala taky vodovo eggovy hlien a tiez teplota isla o 0,1 iba... a PO 36 hodinach :wink: zajtra ideme hore ako rakety, uvidis :wink:
13. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa aj ked budes doma budes tak skoro vstavat kvoli meraniu? Juuuuj ja by som spinkala
13. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no som sa ho pytala ci si zvykol a ci sa mu zapacilo :slight_smile: tak pozrel ze " :sweat_smile: " :grinning: ale uz pochopil ze bez toho to nejde, takze uz sa s tym zmieril, co som rada a velmi si to vazim, lebo viem ake je pre chlapa MUSIET nieco robit :sweat_smile: no ja verim ze budes mt dovod testovat, moc ti to zelam, juj uz sa tesim, ved grafik je zatial krasny :wink:
13. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dúfam...pozerala som, že minulý cyklus mi tiež až na 17DC riadne vyletela...a mm je na služobke, čiže ak by ovu ešte nebola bývala, tak má smolu už... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale teším, že budeme narovnako...nejdem o tom radšej pochybovať teraz :sunglasses:
13. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak ze vsetko naaaj :slight_smile: a neviem,ci v nedelu zmeriam..ideme toti na after svadobnu party a neviem dokedy potiahneme...uvidiiii sa...
13. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa kriste pane 4:40.... to ja o sebe ani neviem este :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait nepochybuj, musis verit :wink: vcera som inak pozerala modraky - ja to nekukam, ale bol tam ego - a chlapec mal rakovinu koze, sirilo sa mu to rychlo a proste si povedali ze to zvladne a ze neprehraju a ono sa to cele zastavilo... chalan uuuplne v pohode ako by mu nic nebolo, bere to ako chripku z ktorej sa vypoti a bude...utvrdilo ma to v tom ze psychika je ozaj vela a pozitivne myslenie robi zazraky.. .ale pozitivne v tom ze tomu veris a ne ze " od 1dpo som tehu som tehu a potom pride mrcha a depka :sweat_smile: " ale tak celkovo, verit ze raz to vyjde a pride :dizzy_face: normalne som sa nabudila ze to vyjde a hotovo :grinning: uvidis zajtra :wink:
13. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ale ved som len 6 dpo..to su vsetky grafiky super :grinning: a ja som teraz prvykrat spomenula drahemu,ze mam ovu a on nechce,tak si teraz zo mna stale robi srandu,ze ci mozme sexovat,ked nie je ovu :angry: :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait halo halo isto este stupnes, uvidis zajtra :wink: je to po 36hod od pregnylu takze :sunglasses:

ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781
13. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko dobre, dám na teba ... o sile psychiky ja viem svoje...
13. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia ty si ideš takými maličkými krôčikmi vzhuru k nebesám :grinning:
13. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba uvidíš...tak sa dobre zabavte :slight_smile:
13. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no veru, dufam ze dociahnem na jedno babenko a uchmatnem si z nebies :slight_smile: , ale este som len 5DPO to je teplotka vzdy milosrdna :grinning:
13. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek