• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka ahoj moja. si tu? :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru_veru dakujem ti velmi pekne..dnes uz taky luxusny nie je :frowning2: uvidime..a vcera som zabudla dat B6...a dnes pobede
17. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja, neboj, bolesti su aj v tehu. hlavne pozitivne mysliet nech si to babo neodplasis :wink:
17. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dufam ze to neznamena ze ovu este nebola :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja...som fakt zvedavá...skús zohnať ten mamatest.....strašne ti držím palčeky..musí tá moja predpoveď predsa vyjsť. :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moji..ako sa máš???čo nové?
17. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja. unavene, unavene, veru. a ty? prisla mrcha, ak si dobre pamatam, ze? :unamused:
17. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj mojko, som tu viac-menej :slight_smile: ako dopadol vikendik? :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka joj, skvele, som vystavena riadne :grinning: a ty si ako vikendovala? inak, som sa ta chcela spytat, ako jem tu soju, tak ma stale picha v podbrusku. myslis, ze sa tam mohlo nieco zacat diat? :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no tak to dufam aj ja, ale 36,7 je vzdy moja poovu tplota, neviem ale preco sa mi nedviha hore, co sa zase potentockovalo :angry: :frowning2:
@mata_ba mati ak si z blavy tak v auparku maju v lekarni :wink:
17. zář 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no podla mn alchemylka nie.. mas trosku nizsie teploty, kazdy jgraf moze byt iny :wink:
17. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a ty si plazis teda riadne pri zemi :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka som z toho dost na nervy :sweat_smile: :grinning: mam si daco dat na to? nejaku b6 alebo tak? zachranim to este? :sweat_smile:
17. zář 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko v auparku ich kupujem na kvanta.. Kde je ten dusik Mati? Posli nech sa tesime @mata_ba
17. zář 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ukazem,ked budem mat nieco zaujimave :wink:
17. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ved vcera som uz aj bola taka,ze som si pohladkala brusko..ale stale sa bojim,ze mi ostanu slzy pre plac...

@mattuliatko30 jaj kiezby :slight_smile: snad ho budu mat...

@piefunko v ba budem asi az v stredu..ale skusim tu v PN pobehat
17. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a ktoze ta tak vystavil? mm? :D no my sme boli v sobotu svokre gratulovat a v nedelu som bola v praci, takze ani poriadne neviem, ze bol vikend :slight_smile: dnes som si obtelefonovala nejake dr, tak zajtra idem na krvicku :slight_smile: moni, ja ked som brala tu soju, tak som spinila (iba to si pamatam), takze si myslim,ze urcite sa tam nieco deje :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no neviem zlatik, nieco ti tam hapruje FSH , stale mi pripada ze ovu nebola. :fearful:
17. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba nenastavuj sa uz od zaciatku negativne, lebo si to privolas. povazuj to za hotovu vec, si proste tehulka a basta a bude to dobre.. clovek si dokaze privodit aj choroby negativnym myslenim. skus sa tesit ;)
ste mega plodny par, to je velke stastie. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 neviem ci daco uvidite :frowning2: horny vcerajsi poobede,dolny dnesny ranny..
17. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby, tak ja pokracujem takto....ovulku som si musela vyznacit sama...FF mi ju neukazal..:( ale urcite bola....folik mal v pondelok 20mm....a vecer pravdepodobne praskol.. :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no neviem,ci mega plodny,ale snad sa zadarilo :slight_smile: a ja nehovorim,ze nie som tehu,len kym nebudu palice,pocitam s mrchou
17. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ved v sobotu sme tiez boli gratulovat a prisli sme az vecer a vcera ta birmovka a prisli sme az v noci a to sme este sexik dali, lebo uz dlho nebol a rano som sa zobudila a uz nie a nie zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde ides na krv? na tu endo? ja ak sa nic nestane idem v piatok k tomu dnesnemu, dnes som sa na to necitila :grinning: :grinning:
17. zář 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka neviem co je FSH :grinning: no uvidim od endo ake budu vysledky z krvi aj ked viac menej si myslim ze spravila len prolakin.. tak pojdem asi ku gyndosovi, lenze o nemozem nic brat v ten mesiac, ani mesiac predtym, ze? podla pocitov a krcka a toho jemne ruzoveho hlieniku ci co to bolo mam pocit ze bola vted ako ju oznacil, ale tie teploty su teda pekne na prd :frowning2: mozno ozaj ani nebola este :zipper_mouth:
17. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ok pobehaj, tesime sa na fotky, ja tam na tom dnesnom nieco mikro vidim :wink:
17. zář 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko uvidiiime..
17. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 a co svokra, mala naladu? :slight_smile: my sme tam boli len na hodku vecer... ale aj tak sa mi nic cez den nechcelo, lebo som uz myslela na vecer :slight_smile: a birmovka dopadla dobre? idem k obvodnej dr, potom mam zavolat na endo, ked budem mat vysledky, lebo tam maju obsadene terminy do konca roka... :unamused: v piatok pojdes na ten HP? ci len na prehliadku ? :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba mati, ja to vidim :slight_smile: a tfuj, tfuj, nech len silnie :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba vidím :dizzy_face:

a ahojte.... ja neviem, čo sa so mnou deje, ale teplota sa relatívne "drží", mrcha nikde a v noci som zrejme mala teplotu, lebo som sa zobudila na to, že je mi príšerne zima a potom som sa zobudila spotená, ale úplne do nitky premočené tričko... :confounded:

http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb
17. zář 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pojdem sa s nim dohodnut co a ako...... :slight_smile: birmovka dopadla skvele, vecer sa aj spievalo a tancovalo :grinning: :grinning: no a u svokry bolo v pohode. boli tam aj svagrovci s neterkou, tak som sa chvilku s nou pobavila a dnes idem pozriet synovceka :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek