• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@mata_ba moja, mrzi ma to. este musime potiahnut nejaky ten cyklus a budeme rozdavat tehu virusiky, neboj :wink: :wink:
19. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, ja uz som od osmej hore :slight_smile: mm mi chrapkal do uska, tak som nemohla spat :slight_smile: tak uz mam jednu varku opratu, len este musim zavesit... a je mi zima, asi nahovorim mm nech zakuri :slight_smile: moja, dufam,ze to teda nebude nic vaznejsie :( a som rada za tu bodocku :slight_smile: to je tvoja predovulacna hranica,nie? :slight_smile: no moj pokles prisiel tak ako som to cakala :slight_smile: len sa nejak na mrchu necitim... min. cyklus ma uz prsia boleli aj brusko :unamused: dnes sa mi strasne zatocila hlava, asi som prudko vstala...
19. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa @piefunko vy ste šiši :grinning: ale ste milé :slight_smile: :dizzy_face:
19. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@activia som na tom rovnako, toto je 19 kolo a ako ty, tiež si neviem predstaviť // :unamused:
19. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba :frowning2: to ma mrzí
19. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 nie som zaregistrovana, ja som nie technicky typ, dufam ze to zvladnem
19. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no neposlucha to, ze chce keksikovat raz za 5 dni a z toho babo nebude :frowning2:
19. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka moze na tom cosi byt..ale ja som uz k.o...snazili sme sa 7mesiacov,kym sa zadarilo...v 12 tt som potratila,mojim hormonom z toho siblo a ani len lf nemozem mat mojich 14 dni...doki mi povedal,ze po prvej mrche mozembyt hned tehu...a je tu stvrta..hlavne,ze maju babo zeny,co idu na potrat dobrovolne alebo ich tyraju :frowning2: ja som veriava,ale toto nepochopkm nikdy...
19. zář 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 normalne uz zacinam pochybovat :frowning2:

@melisaaa aj mna...co uz...
19. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba moja zlata ani nevies ako som na teba myslela, ja som po potrate otehotnela skoro. Len keby mm chcel keksikovat teraz... a co sa vobec stalo? ved ste mali ovu super podchytenu aj ovu testy ti super vysli
19. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba moja....to čo toto??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to fakt nie....takže mrchu už máš ,či nie?...aj tak môžeš ešte stúpnuť...videla som také grafíky..čo boli už skoro na čiare..tesne pred ms...a zase zázračne stúpli...hm?...si ani netestovala?
19. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 moja..a možno zrovna z toho bude..len treba ovu vystihnúť..hm???aspoň sa urobia zdravé a silné spermie..hm?
19. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no ty si sikulka, ja idem preprat rucne bolerko, co mi svagrina pozicala na tu birmovku a mam tam este par triciek.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to dufam aj ja, ze to nebude nejaky iny problem... idem v piatok k tomu zenskemu a este asi aj k obvodnej, ôlebo sa mi nezda jedno znamienko. ma boli a cervenie mi chvilami :pensive: tak som sa chvilku aj bala, ale radsej som sa skludnila, nech si nieco zle neprivolam :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pozerala som svoje grafiky a zvyknem mat takuto teplotu na 9DC :slight_smile: ale tak do pondelka mozme snazilkovat, :grinning:
19. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba neboj, prvé sa vam zadarilo po 7 mesiacoch, to nie je až taka dlha doba, a do konca roka budeš tehu, určite, aj ja by som chcela, ale pri našom momentalnom 19 kole to nebude až take jednoduche, ale verím, že raz to výjde a určite aj vám sa zadarí, čoskoro :slight_smile:
19. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba neboj moja, podari sa. len nezufaj, aj ked viem,ze si smutna :unamused:
19. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa čo si ty už vyskúšala všetko? a malá má koľko?
19. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 asi mi to nie je sudene..

@mattuliatko30 nemam este..ale matik neverim tomu...to by musel byt zazrak..a tie sa zial u mna nedeju...a nie..skoda testu
19. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba hm, tazke... niekedy su veci ukryte v hlave a preto to nejde. nehovorim o tom, ze nemysliet na to, ze chceme babatko. na to sa neda nemysliet :wink:, a dobra sprava, ked si uz raz otehotnela, otehotnies zas.
19. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa
@moni1007 dakujem za podporu,ale neviem,na co su dobre tie plane nadeje..iste,testovanie som zblba ja..ale vsetky ostatne priznaky...ach...neviem,ci som skor smutna alebo nahnevana..
19. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba ved toto ze kazdy ti povie ze a to bude hned a clovek potom na to caka ze sak ano hned a nic sa nedeje... aj mne aaaa clostil, to si hned tehu a jasne houby houby... ach keby sa tak dalo na to nemysliet ako vsetci mudri vravia :unamused:
19. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba moja, poznam take stavy :frowning2:
19. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka to je jedine co ma drzi...
19. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba ono to pride samo, ja ta uplne chapem, bola som v tom, ze sa nam zadari hned, a tieto neuspesne pokusy tazko znasam, o to viac,ked sa pozriem na kamaratky v mojom okoli, vacsina z nich su uz maminami/tie ktore neboli na potrate/, a vacsina z tych mamin - neplanovane - resp. nechcene! tiez na to hladim ako na velku nespravodlivost, ale viem, ze s tym nic nespravim.
Martinka hlavu hore, ideme dalej:wink:
Lekar mi povedal, ze ak sa nam nepodari do konca roka, tak sa tomu zacne venovat, a to ma upokojuje,lebo si myslim, ze s pomocou lekara sa urcite podari, neviem o ziadnej prekazke pre co by som nemohla mat dieta, len to treba spravne nacasovat.
skuste to aj vy tak, a potom sa obratte na lekara a nebude problem;)
19. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 nic moc :frowning2:

@piefunko no a nemysli na to povedia tie,co ani nevedeli ako otehu..tym sa to lahko vrvai...ale nemysli na to,po com tuzis...
19. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba spolu to tu zvládneme :slight_smile:
19. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anait @melisaaa aj vy ste zlate kocky, joj boze keby to tak vsetkym vyslo :dizzy_face:
19. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@moni1007 no moja, tak teraz 2x denne, ok? :slight_smile: presne, nenechavaj nic na nahodu... radsej nech sa to zachyti skor, ako neskoro, ak by to malo byt nieco zle... ale ja ti to neprivolavam, chcem, aby si bola ok :slight_smile: ty mas tiez vela znamienok? ja uz pomaly nemam prazdne miesto bez znamienka... minule sa mi na krku vytvorili dva fliaciky, som si myslela,ze je to spinave, ale nebolo a zrazu to proste zmizlo...tiez som sa bala :( joj moja, ja uz chcem vediet vysledok u vas :slight_smile: dufam,ze bude s // :wink:
19. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba ved to, to je len same boze ved nesnaz sa, netlac na pilu... ale po tolkych mesiacoch sa neda neodsledovat ovu a necakat na to... je to smutne ze niektore z nas musia takto trpiet a casto tie co si to najmenej zasluzia pridu k detom ani nevedia ako :frowning2:
19. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba moja nezúfaj....uvidíš....treba veriť....ja viem ,že to je ťažké.....ty môžeš..a nedarí sa..a ja mne by sa zase aj zadarilo..a nemám ako :frowning2: ach..prečo je ten svet taký zlý...že nám to nedopraje :unamused:
19. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka ja som sa obratila na lekara,v ten mesiac ako som otehu..bola som na folikulometrii a povedal,ze mi nedorastaju vajko..no ovulku som mala az na 27 dc..a bum....teraz sa so mnou ani bavit nebude...ved som uz otehu,tak co..
19. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek