• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe ešte október pauzujeme a potom by sme nenásilne skúsili :wink:
@willy_wonka to nie v grafe, ale v tom kalendáriku hore vľavo :wink:
22. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka Este nie je k comu..:slight_smile: citim sa uplne normalne...:slight_smile: ziadne tehu priznaky..:(
22. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Verim...tomu....silno..:slight_smile:
22. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka Ono..ti to vyznacuje samo...podla toho ..kedy bola ovulka..:slight_smile:
22. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jaj taak :slight_smile: Hmm, to je divne, mne ukazuje 28.9 (mrchu cakam 25.9) taky jemne ruzovy stvorcek:D
22. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka tak, tak...presne taký.....no ono to program počíta podľa priemernej dĺžky luteálnej fázy....ja som nikdy nemala dlhšiu ako 13 dní.....dnes som 11dpo-.....takže v utorok už by som ju mala mať, ale môže byť aj zajtra ( to by ma ale naštvala)
22. zář 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka no ja tiez nic, pri terajsom detailnejsom pozorovani som si vsimla, ze ma sem tam pichne v prsiach, tak palivo:D ale potom to zmizne.ziadne nevolnosti ani radikalne zmeny,teda az na tu stale pretrvavajucu zvysenu telesnu teplotu:D... takze... cakam, prudky pokles
22. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ten graf musel naprogramovat strasny manik:D:D:D normalne ma to pobavilo, pri predstave kolko prikazov musel zadavat,aby sa graf spraval tak ako sa sprava:D
ked by sme spravili report z nasich grafov, myslim, ze by sa naslo zopar podobnych :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no takže pod stromčekom môžeš všetkým oznámiť že si tehu :grinning: :grinning:
@pechlinka tak ja ti prajem aby sa tvoja viera a túžba zmenila na realitu :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe nie veľmi, max. 37,2 som mala :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no :slight_smile: však vieš ako, IT maniaci sú riadni maniaci :grinning:
@elebe no neviem, neviem....ružovo to nevidím :unamused:
22. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait a kedy si to mala,lebo tam v grafe máš aj poklesy a ak by ti teplota ovplivňovala aj BT tak by si tam poklesy nemala
22. zář 2012 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu prečo :confused:
22. zář 2012 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to neviem, či to vyznačuje mrchu podľa luteálky, lebo by som mala mať luteálku 16dní a cyklus 32 dní, čo je zaiste blbosť...mne to vyznačil až na budúci piatok a ja čakám pondelok - štvrtok (to je maximum)
22. zář 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe od utorka, čiže piaty deň...
22. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe čo ja viem? taký blbý pocit
22. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait hmm, tak neviem....mne to sedí podľa toho
22. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no vidíš a ty si vyskočila až dnes,takže si nemyslím že tá trošku zvýšená teplota ti to ovplivňuje
22. zář 2012 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ale prd,nevymýšlaj :angry: a čo ti povedal doki všetko je v poriadku po kyrete?
22. zář 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ľahko sa povie, ťažšie realizuje.....fyziologicky v poriadku.....ale na hematológii čosi vyšlo, len ešte nie sú kompletné výsledky....takže na ne čakám
22. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja som z toho už magor... :grinning:
22. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moni, kazdu chvilu som hore... takze mrcha uraduje :slight_smile: a este sa mi aj sprostosti snivaju... ale cakalo ma prijemne prekvapenie :slight_smile: niekto mi napisal krasnu sms :dizzy_face: dakujem mojko,ze si si spomenula.. ja som este nos von nevystrcila, aj ked mm vcera kuril :slight_smile: moja, mozno vcera bola ovulka a teplota ti zareaguje az zajtra... hlavna vec,ze je poistene :slight_smile: moja, ten snik si nemala prezradit, mozno by sa splnil :slight_smile: ale predstava je to krasna.
22. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj moja, este si na zaciatku, chvilu pockaj a budes stupat :slight_smile: a bude to trojfazovy tehu graf :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj kati, ta teplota ma mrzi :( a dakujem moc za blahozelanie :wink: snad na prechadzke prides na ine myslienky...
22. zář 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu a kedy budeš mať výsledky? neboj všetko bude v poriadku,možno práve kôli tomu problému si prišla o miminko :pensive: ale ak ti zistia že čo to je,tak ti nasadia patričnú liečbu a všetko bude v potiadku :wink: bratrancova manželka tiež tak bola a teraz majú krááásnu ročnú dcérku :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ale nie si :slight_smile: len môj názor je že ti to BT neovplivnilo a všetko vyzerá dobre :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no to aj ja ked mam pred mrchou, tak zle spavam aj prvy den mrchy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie je zac. som rada, ze ta potesila :wink: no to pichanie by tomu nasvedcovala, teplota nie a este dnes v noci som tiez ktovieako nespala a to je tiez prejav pred ovu. no nevadi, poviem mm nech aj dnes snazilkujeme :grinning: ked je doma ho plne vyuzijem :grinning: no ja asi nechcem aby sa ten sen splnil, tak skoro sa nechystame stahovat, tak dufam,ze babatko bude este pred nejakym stahovanim :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no ved hej. zacinala som na nizkych tak 36.6 je v pohode
@moni1007 zatial je to v pohode aj ked maximalne netradicny graf na mna. dufam ze vytazny!!! ale este je skoro to riesit.
@juranka podla mna ovu mohla byt na 21dc. ved aj graf predtym si veru moc nevystupila takze .....
22. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka s tymi prsiami to mam aj...obcas pichnutie..inak nic..:( uvidis..ziadny pokles ti nepride..:slight_smile:
22. zář 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 to ma mrzi. tak aspon peknu prechadzku.
@kikaneu ja nestresujem. zatial neni dovod. ake ty si pekne hore :slight_smile:
22. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek