• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@willy_wonka ty už testuj, nech sa tešíme z // :dizzy_face:
24. zář 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a ty čo,zmrzla si ako počasie :angry:
24. zář 2012 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka uz by si aj mohla testovat Peti :wink:
24. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa aaaaale houbeles, ty budes pekne konecne tehu lebo ja opakujem a @anait bude tehu ked budem ja a to nam hadam nespravis?? :grinning: drzim moc plce ... ja neviem kam dole lezem, ale vobec nemam pocit na mrchu a LF mavam 14dni do keluuu.. a mozno hniezdim :sweat_smile: :grinning: kebyze ovu bola na 25dc.. a mozno je dnes... a mozno mi uplne sisi :grinning:
24. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka Čakám na @lauritka :slight_smile: Som zvedavá, čo mi povie :confused:
24. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka hehehe ano cudna som tento mesiac moc nebola a nic z toho,.. som ozaj čudna :grinning: :grinning:
24. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka jeeeej, krásne si hore :slight_smile:
24. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka no moja toto mrcha nebude teda... strasne moc drzim palce, nechces testnut??? prosiiim :grinning:
24. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe ja som namerla 36,5 tak reku to bolo isto kratko meram zase a 36,4 :grinning: :grinning: no co ti poviem :grinning:
24. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko veľmi rada budem prvá, ak budete aj vy, ale asi sklamem ako vždy, už ide na mna depka, cici bolia jak pred mrchou a ako stale dorazí :frowning2: vieš, že najprv tie čo mimi nemaju, tak ja budem opakovať :grinning:
24. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku nie, to si mala VIP a to ti skoncilo, jedine ze by si si ho zaplatila na rok :zipper_mouth: :unamused:
24. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka
@piefunko no baby takže krčok je stále mäkký a ledva ledva som ho dočiahla :fearful: :fearful: uvidím zajtrajšiu teplotu,dnes nechám drahého na pokoji,lebo už ráno sme odoberali vzorky na kultiváciu,ale zajtra na neho ešte skočím :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a ty meriaš ortuťovým :confused: no uvidíme teda ešte zajtra akú budeš mať teplotu :confused:
24. zář 2012 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu pekne, to vyzera podozrivo :grinning: čo tak skusiť testík
24. zář 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa nooo ja nedbam, ale ked ja opakujem po tebe :slight_smile: aj ked tento mesiac to teda absolutne tak nevyzera :sweat_smile: boze ja som mala taky zivy sen ze som si skusala saty a mala som uuuuplne naliate prsia, zilkave a kukam na seba do toho zkadla ze zena ty si tehu... a zobudim sa, idem cik a nist... vrrr.. ale mozno este budem, neviem sa zmierit s tym ze by som mala dnes zajtra dostat mrchu ved to by som mala kratku lf... :angry:
@elebe ne digi ale nikdy ho nepocujem :grinning:
@piefunko vy ste si tento mesiac pekne rozdelili ty sa tiahnes popri ciare a @anait skace hore dole, dva odlisne grafy ale oba extremy :grinning: , ktory bude vytazny.................hmmmmm aha uz viem ten moj :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781 :grinning: :grinning:
24. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mala si si odobrat zo vzorky :sweat_smile: :grinning:
24. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia jeeeejd aty si 2dc no majn gott :grinning: tak asi sa pridam k ebe na oktober :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 kati ako dneska? ukaz grafik :dizzy_face:
24. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :grinning: :grinning: koza :grinning: a nebuď jedovatá jak malý ratlík,lebo si tú mrchu privoláš :angry: :grinning:
24. zář 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa mrcha ma dojst zajtra, podla ff vpiatok, tak pockam:D:D:D ale uz sa citim asi na mrchu, teda necitim sa nijak, takze ckam ze pride mrcha:D
a ty ked planujes testovat, hadikujes si hore :slight_smile:
24. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Aha, ale graf bude fungovať ďalej? Ďakujem
24. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale kdeeeeee ja hniezdim ziadna mrcha :grinning: :dizzy_face: :grinning:
24. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jezisi kriste vitazny s Y , zabite ma :sweat_smile:
24. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko nooo vzorky,som rada že sme sa trafili do tej flaštičky,bola taká úzka a nemohli sme sa dotknúť vnútornej strany flaštičky lebo bola sterilná :grinning: a ešte som si musela aj ruky aj priateľa sterilizovať dettolom :grinning:
24. zář 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku jasne, a ukazes nam ho? :slight_smile:
ono vsetko bude fungovat dalej len ti to nebude do grafu znacit kadejake statistky, iba do toho kalendarika..
24. zář 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a hlien? tak snad zajtra-pozajtra stupnes:slight_smile:
24. zář 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tam dole??? jeho??? oouu :fearful: :sweat_smile:
24. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka však to mne sa hlien vždy tesne pred ovu pokazí :fearful: a už ma bolia aj prsia,tak možno zajtra stúpnem :sweat_smile:
24. zář 2012 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty len pekne zajtra skoč do výšin a bude babo uhniezdene, ak som ja tehu tak jasnačka že budeš aj ty a aj taketo grafy končia zeleno :slight_smile:
24. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek