• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elinka36 počasie?? u nás je krásne slniečko :confused: :confused: ja viem že bude lepšie,ale ajtak nedúfam že otehotniem :frowning2:
25. zář 2012 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Dakujem..velmi pekne..:slight_smile:
25. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ja tomu nerozumiem :frowning2: síce máme slabší SPG ale však sú tam aj dobré spermie tak nerozumiem že prečo to nejde....žeby bola chyba ešte aj vo mne?? :frowning2: :frowning2:
25. zář 2012 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe To je krasne...:slight_smile: ja to zatial s mm...mam super.. :slight_smile: uvidime...snad sa nam v najblizsej dobe zadari.. :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No tak s pocasim mi to nevyslo :confounded: pardon.. :wink: u nas je zamracene, mojaaaaaa len nechcem aby si bola smutna :frowning2:
25. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky mrcha sa bliži, pomaly, ale isto klesam, a bude mi veľmi ťažko, vlastne už mi je, čaka nas 20 kolo :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa
25. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka a možno sa už zadarilo :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa Vobec sa mi to nepaci :angry:
25. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 to prejde dúfam :confounded: :frowning2: len teraz mám taký pocit že sa asi nikdy nepodarí :pensive:
25. zář 2012 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka daj tu pekne //, zlepšíš náladu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@melisaaa och mojka to ma mrzí :frowning2: a už máš aj špinenie? uvidíš ešte zajtra :sweat_smile:
25. zář 2012 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nemam, ale viem, že príde
25. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a test??
25. zář 2012 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aj ja mam taky pocit, že sa nepodarí nikdy :unamused:
25. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Aj ja to mavam tiez velmi casto :zipper_mouth: ale to nie je dobre.Vtedy si zapnem nejaky film najlepsie Zbouchnuta :wink: aspon tam vidim tehulku :wink: alebo nejaky serial alebo ja neviem co ,ale pomoze mi to!!!A este mam doma 18 rocneho syna takze ten ma zamestna :wink:
25. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kocky, ja zatial ziadna ovu, uz sa liecim, takze asi do dvoch mesiacov by som sa mohla zacat snaziiit, teda ak pojde vsetko ok, ja sa tesiiiimmmmmm :dizzy_face: a aj ja prosim jeden // test pre potesenie :wink:
25. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe som si povedala, že netestujem pred mrchou a zatial sa mi to darí
25. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa neznášam tieto pocity....človek sa cíti jak zbitý pes a nič ma nebaví :confounded: :angry: :frowning2:
@elinka36 och ty máš už 18ročného syna :astonished: :astonished: a to čo že ste sa rozhodli pre druhé teraz :confused: :sweat_smile:
25. zář 2012 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa držím palce, nech sa mimi poriadne zavrta :dizzy_face:
@anait mrzí ma ta beloba na teste, ak by som testla, bola by som na tom rovnako
@piefunko piefunečka moja, si poskočila, pekne, ja som sa dnes vydala opačným smerom :frowning2:
25. zář 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Ale nechcem ti hovorit melisska,ale stretli sme sa tu uplne nahodou (velmi sem nemam cas prispievat)a pamatas si kto si so mnou zacal pisat tak otehu :grinning: Vtedy to nezafungovalo celkom podla nasich predstav,ale teraz by to mohlo vyjst :grinning: a ked nie teraz buduci cyklus ved ja si ta zase najdem. :wink: Naozaj je to nahoda,ze dnes som mala chvilu casu :wink: Vidim to na tehulky piechlinka,elebe,melissa,piefunko (lebo sem tam si lajkneme) :grinning: a potom uz aj ja chcem byt tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@elebe joooj teraz si to spamati nepamatam, ale ked budes mat chut a cas mozes mi to poslat do IP a kuknem na to :wink:
@willy_wonka zachran to tu aspon ty, držím palce :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 moja, pamätám si ťa, ste sa stahovali na Slovensko tuším, či
a držím ti palce a chcem si s tebou písať :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa
@elebe baby toto nerobte......nebudte smutne :(
25. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa draha, to asi nepojde.... necitim sa nijak... ani na ms, ani tehu. vcera som chvilu mala nejake krce, ale to preslo, asi som bola iba hladna:D
a naozaj nebud smutna, to urcite neprospieva..... :-*
25. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka niekedy to nejde, príde mrcha, budu slzičky, ale ideme dalej, všetko zvladneme :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Aaano bingooooo.Uz sme na SK...takze budeme v rovnakom case,asi preo to z USA nefungovalo tak ako malo :slight_smile:Aj ja si chcem s tebou pisat :grinning: Ked budem mat cas tak som ti k dispozicii :wink: Minule som ta akurat spominala v jednom komente.Takze tehu urcite budete baby na mna je spolah :wink:
25. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa to som ti chcela navrhnut, ked pride mrcha, nechaj sa pomojkat manzelom, ked bude treba troska pofnukaj, otras sa, a supito do robenia deti :slight_smile: raz to urcite vyjde :wink: aj ked, teraz este nic nie je stratene:slight_smile:
25. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 ok, dakujem, a mohla by si začať s // :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek