• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lagunasa už dom dávala, pohľadaj, lebo som v robote a nestíham už....36,8 bolo ráno
25. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka neboj, ja som v pohode, úplne v pohode :slight_smile: a teraz si mala aký cyklus? myslím - niečo si brala alebo IUI zase alebo ako?
@elebe čo si, šak kvôli otehotneniu na aku :wink:
25. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no mozes byt prakticky po ovulke, ak este pojdes vyssie a budes sa tam drzat aspon 9-10 dni.
25. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu však uvidíš ešte 10kový test.....a teploty....každopádne držím palčeky a určite daj vedieť ako to dopadlo :wink: :wink:
25. zář 2012 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe preboha, to tvojmu chlapovi až po takom dlhom čase robili spermiogram? to skôr nikoho nenapadlo? nechááápem :unamused:
25. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait teraz neviem o čom sme sa bavili :sweat_smile:
25. zář 2012 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Ahoj...no praveze som tento cyklus uplne bez stimulky :slight_smile: posledne IUI bolo v juli..., v auguste bol pravdepodobne bezovulacny cyklus...a tento mesiac...bola ovulka bez stimulky... :slight_smile: Od maja - juna som brala clostil, pred IUI-ckami som pichala pregnyl a po ...brala utrogestan.. :slight_smile: tentokrat je to na prirode. :slight_smile:
25. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait no nie lebo ja som mala problém s ovuláciou a mysleli sme že to je jediný problém a vidíš nie je :frowning2:
25. zář 2012 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dám, dám....to je predsa jasné.....ale nemám žiadne príznaky, nič, absolútne.....no možno trochu tečenie z nosa, ale málinko
25. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ale však čo by si chcela,ešte ti ani mrcha nemešká...takže veget :sunglasses:
25. zář 2012 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe akože nie? v nedeľu alebo včera mala prísť....takže dnes má prvý deň meškania
25. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu už ti mešká??? no to je supéééér.....tak sa držkaj.....ale ajtak si myslím že príznaky len príjdu :wink: :wink:
25. zář 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait @melisaaa @willy_wonka @elebe caute zaby moje, ako sa mate? ja neviem kde mi hlava stoji, uz nech vypadnu na ten podpis :grinning: kuknite moj graf ja vas idem zatial docitat, mam chvilku :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko

inak dnes som zistila ze melisa je po anglicky medovka takze ahoj medovkaaa :grinning: :grinning:

btw cikala ste niektora? :confused: :grinning:
25. zář 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Tak podľa Teba som mala ovulku teraz a nie vtedy keď to vyznačuje graf? To nie je dobré ... pomohlo by mi, keby sme sa dnes večer posnažili, alebo už to nemá význam? Naposledy sme sexíkovali v sobotu :slight_smile:
25. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no predtým som mala príznaky už pred testom......ale to je jedno
25. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nedá sa otvoriť graf :angry: :angry: zase blbne fertili :angry:
25. zář 2012 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a ty netrep sprostosti, že ti nie je súdené byť matkou! lebo ťa prídem preplieskať, jasné?! :wink: hlavu hore, nefňukať :sunglasses:
nejde FF :angry: :angry:
@kikaneu no a? každé tehu je iné....na nič sa nepozeraj len či ti silnie test a šup k dokimu :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hahaha to ked to naozaj vyjde a budes tehu prisamvacku pojdem vestit :grinning: :grinning: tesim na zajtrajsi 10tkovy tvoj :fearful: :wink:
25. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ano mami už budem dobrá :grinning: ja len mávam také útlmy a už mi niekedy z toho šibe že rok a pol a ani ťuk :frowning2:
25. zář 2012 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko aj mne vyveštiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka ty uz si mala byt dnes opichana, nie?? :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait len jej daj tej @elebe lebo trebe sprostosti :grinning: :grinning: vsetky budeme maminami a HOTOVO :dizzy_face:
25. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa melisinka naša ty nebuď smutná, nevešaj hlavu...nový cyklus, nová šanca (a neopováž sa mi oponovať, že aj nové sklamanie :angry: ) ... proste ideme dopredu, raz to vyjde...nechceš aj ty skúsiť voľajaké alternatívne veci? by sme sa povzbudzovali... :wink: cmuk
25. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no neviem ti to potvrdit, zalezi ake budu dalsie teploty, ale tak jasne, dnes sa este mozte posnazit. :wink:
25. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no, ak zajtra vyjde test pozitívnejší, tak vo štvrtok utekám k hematologičke
@piefunko pokojne potom môžeš.....určite zarobíš veľa :grinning:
25. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@anait ja viem že som krepa....ale ja už sa ani z deťmi nedokázem zahrať...okrem bratrancovej malej a sestrinho malého....proste nič...usmejem sa a toť vsio :angry: :frowning2: :pensive:
25. zář 2012 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no som zvedavá,zajtra čakám test :wink: :wink:
25. zář 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe toto ma serie, že neriešia problémy komplexne...ja som začala brať clostil aešte už sme vedeli ,že spermiogram je na jednotku...som proste zavolala gynekologovi a povedala mu, že kým to neviem, tak nemá zmysel tlačiť ma hormonmi, tak hneď o 3 dni sme tam niesli vzorku...
25. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek