• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@mattuliatko30 asi este nie, ak tak dnes, uvidis ci zajtra stupnes :wink:
25. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@linddi aaaaale viem :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@willy_wonka povedala si ze v utorok sa dame opichat v nemocke.. .nooo kedze moja ovu isla asi na kanarske tak ma moze opichat akurat tak mm doma :grinning: :grinning: jezis ale som zvrhlaaa :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko ale tak vidis, zer ziadne vyrazne zmeny, akurat co zrejme pojdem dole:D na co sa zbytocne pichat, ked by sme boli perspektivne, tak by som sa nechala opichat, ale ako vravis ty, zrejme len doma manzelom:slight_smile:
ale niee, nie si zvrhla:D
25. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@elinka36 nie moja, nepostrehla. o com je?
25. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko tebe zrusilo ovu .... aj som si myslela ze este si ju podla teplot nemala ..... no tak pokracujes ... ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
25. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no odpadla by som keby sme nakoniec aj svatky boli :grinning: :grinning: :grinning: ja som chcela ísť k bratrancovi ponaťahovať ich malú a nie su doma :frowning2: dnes mám totál depkový deň :angry: :frowning2:
25. zář 2012 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 no uvidis ako to s tou ovu bude. ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
25. zář 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte damy...tak vcera vecer som prvy krat vo svojom zivote citila ovulaciu ( este aj podla dnesnej teploty by to malo byt iste :slight_smile:), tak sme na to hned vhupli...:slight_smile:ak to uz teraz nevyjde,tak uz potom naozaj neviem kedy.
25. zář 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe vravim ti ber cizmy a chod cez obed ponatahovat draheho, urcite sa potesiiii a ty budes mat ovuuu :dizzy_face: :wink:
25. zář 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa no ani nehovor, sama neviem co je tento mesiac mozne a nemozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ty tusim hniezdis :dizzy_face:
25. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka no tak ale ty si tu najperspektivnejsia aj s melisou a pechlinkou zatial, my vas budme len nasledovat :wink:
25. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko :grinning: :grinning: koza :grinning: :grinning: to čo mám nabehnúť k drahému do práce s holou riťou len v hadích čižmičkách a tanierom v ruke?? :grinning: :grinning: :grinning: to by bolo haló :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe tak haadam nejaky ten balonacik by bodol cez ramena aspon :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko som taka nervozna, ze toto tehu byt nemoze, jedine ms:slight_smile: pockaj, ked pride, poplacem a potom hopsa,dalsie kolo :slight_smile:
zmluvy uz odovzdane?
25. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko aale netreba....však vonku je teplo :grinning: :grinning: :grinning: ale rozmýšlam že na večer niečo vykutrem v šuflíku :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
babuľky, tak som sa práve testla - nevydržala som- a test je úplne čistý :rolling_eyes: ale je to nejaká divná značka ("baby duo") a citlivosť 25. Máte s ním skúsenosti?
25. zář 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@linddi velmi malo citlivy test... kedy mas dostat ms?skus pockat ked bude meskat,a potom testnut, ked uz by to tebe nevyslo,tak hm, na grafy netreba prihkliadat:D
25. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka ja viem, že je to divný test - kupoval mi ho manžel :rolling_eyes:
Vieš, u mňa sa nedá spoliehať na graf, lebo ja mám skoro vždy do 27DC teplotu takto vysoko, a potom taký strmák dole, že až :grinning: Veď kukni v mojom albume...
A krámy mám mať v piatok.
25. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@willy_wonka hej hej uz odisli, ale este budu nejake stresy predpokladam, ale sak dobre to dopadne, nejak to uz zvladnu, maju vsetko co potrebuju nachystane :wink:
nooo ked pride mrcha tak oktober to isti
25. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@linddi no to je vysoka citlivost to takto skoro musis 10tkovym testovat, najlepsie su mamatesty :wink:
25. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe vykutri poriadne aj ja dnes pokutrem, keby naaahodou :grinning:
25. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko do vianoc sa snad zadari, nebudem sa upinat na oktober:slight_smile: ale drzim ti palce, nech je oktober vitazny:slight_smile:
25. zář 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko jojo....vyhádžem celý šuflík :grinning: :grinning: a dúfam že už teda aj stúpnem :angry: :angry: :angry:
25. zář 2012 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ja viem, len ho nemám kúpený :unamused:
25. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@linddi dalsia co ocakava ms v piatok :slight_smile: je nas tu viac,bude to napinave:D:D:D
len ty mas ukazkovy graf, tak snad.... snad ti to vyjde :slight_smile: ved ked neklesne teplota v stvrtok,alebo v piatok, si ista:wink:
ja sa tiahnem takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka
ale myslim, ze ms pride, no nepytam ju:D
25. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no uz by sa patrilo :angry:
25. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@linddi viem ze v ba ho maju v auparku, inak neviem :unamused:
25. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no však my sme obidve také paličky opozdené :grinning: :angry:
25. zář 2012 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@willy_wonka jak upinat, ja si to hovorim uz od januara :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek