• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@trish22 môj dr povedal, že to mi robiť odmieta, lebo on je zásadne proti ožarovaniu vajíčok... každý inak povie...
25. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja..tak nerieš proste nič..kašli na všetko..len čakaj na deň mrchy.. a potom pekne zisti..že vlastne už si mala dostať..a nič :slight_smile: testneš..a žiadny duchovia nebudú..iba krásne // a nemusíš sa takto stresovať..hm?...skúsila by som možno len ovu testíky..hm?
@kikaneu tak uvidíš..ak nepríde o dva dni..testni..ale mamatestom.hm?..držím palčeky... :slight_smile: ešte ti hcg nemuselo vyskočiť...kedy si mala tehu testík pozit. pri prvom?hm?
25. zář 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Babulky ked mam anovulacny cyklus tak kedy budem mat menzes?? neviete mi poradit? toto je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3cade8
25. zář 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
och babenky moje mám neeeeskutočnú depku,čo mi dnes je :frowning2: :frowning2: :frowning2: už som si aj porevala,ach jaj :pensive: :pensive: :pensive:
25. zář 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, takze u mna je to uz stratene.. :( prave zo mna na wc vypadlo nieco ak zlty sliz.. pardon za to vyjadrenie..neviem..ako som to mala nazvat.. :( pocitam ze zajtra teplotka klesne ...a a v najblizsich dnoch dorazi mrcha.. :(
25. zář 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Nie si sama...aj ja uz zacinam depkovat.. :( je to na nervy.. :(
25. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka Ahoj...ja ked mam anovulacne cykly , tak mi mrcha chodi vselijako...ale skor ako na 35DC nie.. :(
25. zář 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no si spominala, ze mas zle krvne testy,nie?:slight_smile:
25. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka áno, lebo mám angínu :grinning:
25. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe asi máš ovu alebo pred ňou, to ja vtedy mávam a pred krámami...dnes teda nemám, len ma hrozne bolí chrbát a furt mrcina nikde :angry:
25. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ahaaaa :slight_smile: no fajn, tak nic vazne:D angina sa vylieci a aj vysledky potom bude v poriadku:slight_smile: to ma tesi :slight_smile: budes opichana akupunkturistkou a zdravo plodna ako nikdy pred tym:wink:
25. zář 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka čo je žltý sliz preboha? a čo to má s ms?
25. zář 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka tak, teraz je to správne :wink:
25. zář 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nie,ani ovu testy..az v novembri..tento mesiac vaaazne nic neriesim...a mrcha meskat nebude..to viem uz teraz...
25. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka moja,a si si ista, ze to suvisi s ms? zjavne to je aj pre teba "novinka" tak prave to moze byt to dobre:slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah to je taka tekutine, ktoru ti vstreknu do maternice a na RTG to penke vidia ako to prechadza vsade vnutri.
myslim, ze sa to vola hysteroskopia..
25. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ako vieš, hm???...tak uvidíš....tak až v novembri.....budeme s tebou dúfať :wink:
25. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait :wink:a ty este planujes ocikat test?:slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka mavas dlhe cykly ?? lebo ovulka sa moze aj oneskorit. tazko povedat, ci ti pride skor alebo neskor, ked bude anovulak.. :unamused: to zalezi od sliznice maternice, ako dlho sa udrzi...
25. zář 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja..čo sa deje?...veď ani počasie neni škaredé...hm???...daj si dobrú kávičku....to ťa vzchopí.... :wink:
@anait Ahoj...ja neviem...proste nieco ako eggwhite pri ovulke..ale je to zlte..:( neviem..asi zacinam spinit..pred ms.. :(
@willy_wonka NO..ano..je to novinka.. :slight_smile: uvidime...do konca tyzdna.. :( ci sa mrcha spusti.. :slight_smile:
@mattuliatko30 viem..a navyse ma zacina boliet vajecnik,tak "dufam",ze som este aj prechladla...akurat som kike spominala,ze som uz na nervy..vcera mi skoncila mrcha(nahle,ani nie postupne) a nafucana som ako pocas nej..a to byvam taka max.prve dva-tri dni..ale aspon sa mi skratila tento cyklus na 5 dni,namiesto tyzdna...
25. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nic, mala som jedine tak pregnylove // na 3dpo :grinning: :grinning: inak nula bodov, anovulaky a ked konecne ovu tak bezuspesne :pensive:
@willy_wonka určite plánujem, možno dokonca ešte tento rok :wink:
@anait no nieze teraz odides ked som si ta tak oblubila, jasne ze by si chybala budeme pekne spolu merat :slight_smile: ja teda otehu v oktobri a potom hneeeed za mnou ty, joovan? :dizzy_face: :wink:
25. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko dohodnutééé...kdeže by som ja od teba odchádzala, čo siii? :wink:
25. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait dakujem za <3 :wink: :dizzy_face:
25. zář 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait @willy_wonka @elebe kocky ja som si dala jednu bagetku a dzusik na obed, lebo sme mali skolenie a je mi z toho taaaaak zle ze asi to pojde spatnym chodom... :rolling_eyes: keby som nebola -20° pod coverline tak si myslim ze nebodaj tehu priznaky prve ale takto??? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 na 14DPO ráno bol viditeľný duch na 10tkovom teste
25. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek