• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@katka116 ajejeje, ja som antipekarsky typ, som myslela, ze to bude nieco jednoduchsie:D ale tak.... poobede skusim:slight_smile: vsak google poradi :slight_smile:
29. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 to je dobre, ovu uz prisla?:slight_smile:
martinka, ja sa bojim, pride mi to zbytocne a vidiet snehobiely test je deprimujuce:slight_smile: zopar dni mam bolesti ako pred ms, tak cakam ze dorazi
29. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nechcem byt hlupa,ale ty neschni!!!:D tazko sa potom plodit bude.. eh:slight_smile:
29. zář 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no ved som minula jeden blok papiera :grinning: :grinning: :grinning: budem musiet z roboty zobrat viac :D ked mam pravdu povedat, aj sa bojim zacat... tieto nechcem ani farbit, ak by mi to neslo.. zbytocne by som to minula... a dobre si si to rozdelila :slight_smile: ja by som chcela cez den vysivat, ale nejak sa k tomu neviem dopracovat :slight_smile: a moja, budeme spolu verit, ze to vyslo a nebudeme testovat, ok? :slight_smile: musime prist na ine myslienky... a co dobreho varis? mm isiel na fusku?
29. zář 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka co uz s tebou ked nechces cikat :grinning:
29. zář 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no neviem.. uvidime ako ti skonci cyklus.
29. zář 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak možno zajtra vyskočíš a fakt ti ju teda označí na ten 12DC :confused: :confused:
29. zář 2012 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 drzim palce, nech ti testik zosilnie, dnes, zajtra. :wink:
29. zář 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: testuuuuuj....lebo sadnem do auta a prídem ťa vyplieskať :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto nejako ma bolí bruško :confused: :confused: :confused: tak žeby ovu? keď bude keksík až zajtra to neva?? :confused: :confused:
29. zář 2012 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no mne ukazoval blbosti, ja mam doma dva, aj so svetkom aj bez svetla. su odlozene v skrini... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som sa na to vyprdla. :slight_smile: stacia trosku ine sliny a uz ukaze hocico, velmi by som sa na to neupinala. :unamused:
29. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka uvidím..aj tak už s tým nič nespravím
29. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe bolesti mozes mat aj , dva tri dni.. takze ovu nemusi byt hned dnes..
snazte kedy mozes :wink: aj zajtra je podla mna ok.
@lauritka dakujem :slight_smile: ved mne sa tiez nechcelo verit, ale zase by som sa aj potesila :D
@mattuliatko30 moja, aspon si trosku dlhsie oddychnes od mrchy :wink:
29. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no snazit sa mozte, ved teplota moze prekvapit ;)
29. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka ja by som aj tak testla..aby som nebola zbytočne v nádeji....či?? veď ak tehu si..bude tam už dúšik..a ak nie bude biely..ale aspoň budeš vedieť....ale držím palčeky..nech tam tie dve čiaročky budú.....skús...aspoň pre nás baby... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ale áno....oddýchnem..naberiem síl.....a krvy trošku..nech som neni taká bledá :grinning:
@elebe no neviem neviem....označilo by ju keby som teraz mala o stupeň viac..ale nemám :( takže som skúsila zajtra dať o stupen viac a nič :angry:
29. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak stačí aspoň po ovu..a potom len priebežne..hm?
29. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no lebo my sme snažili vo štvrtok a dnes asi to nevýjde lebo drahý má kamoša Michala a asi budú dnes drinky,takže dojde domov asi spoločensky unavený :grinning: :grinning: tak dúfam že teda zajtra nebude neskoro :sweat_smile:
29. zář 2012 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hej. mm je na fuske, ale pride poobede. nebude az do vecera. idem obalovat a vyprazat karfiol a nejaky zemiakovy salat nakyslo, som zvedava aky bude. a ty? co varis? ale neboj, urcite ti to pojde :wink:
29. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 aha...no tak potom neviem.....jediné čo ti ostáva je čakať ako sa to vyvinie :confused: :confused:
29. zář 2012 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no ved to... ked nie vzdy je chut :frowning2: u nas to bude musiet byt asi fakt nahoda :D
29. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 takze si slamena vdova, hej? :slight_smile: joj, taky karfiolik by som si veru dala... ja robim toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49156 mne to staci, mm sa naje u maminy a urcite mu nieco nabali :slight_smile: zajtra by som chcela robit svieckovu... takze sme domaaaaaa, mm nechce ist zajtra prec... moja, moc ma nepodcenuj :slight_smile: ci nechval :grinning: :grinning: :grinning: ty si si kam dala ten kvetinacik? inak aj mna dost prehana uz druhy den... asi to prislo z D...jova :D
29. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ty by si ma nutila len cikat:D
29. zář 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no veru, rovnako ako aj ty :grinning: no vyzera to zaujimavo, povies potom ake to bolo, ja som este nikdy nejedla krabie tycinky :grinning: no svieckova, mnam, mam rada..... no ved ty si sikulka a zvladnes to, neboj :wink: :wink: ten kvetinac? nikde, vyhodila som ho............ ale nie, je len v spajzi polozeny a mam v nom stupliky z flias, charlie sa s tym hrava, tak nech sa to nepovaluje. teraz skusim uz nieco vacsie, ale na spodok dam karton :grinning:
29. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka vieš čo....idem k tebe na návštevu a donesiem ti dva kartóny džusu a potom ťa už prinútime cikať :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a nebudem,nebudem,nebudem:D tak ma dojdi vyplieskat:D
inak uz aj mm nejak divne poskuluje,a chodi za mnou so slovami, ze "podme cikat":D
29. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no vidíš....tak keď ešte doleziem ja,to už bude presila a premôžeme ťa :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tiez ma napadlo, ze uz budem len po ovu :slight_smile:
29. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ja ani nie siom v nadeji, prave preto mi pride zbytocne cikat:slight_smile: teda v tomto case, kedy proste ms iba meska,ale uz dava o sebe vediet:slight_smile:
29. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek