• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe zober, aspon budeme mat vylet:D
29. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka jaj tak :( to mi je luto ,tak snad budes oktobrova tehu, ale nechapem tu teplotu, ved ti neklesla az tak velmi....
29. zář 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz :wink: mne bude este dlho trvat kym pridem na to, ako to mam stahovat, aby sa mi to nerozplietalo :(
29. zář 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no...chcem to este skusit...ale teraz si davam do konca roka...pauzu..:( uvidime..:(
29. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no...vidis...a mrcha dorazila..:( sranda ...ze som to ani necitila.. :( ziadne bolesti...posledne 3 dni... :(
29. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka si si ista , ze je to ms?
29. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ze tehotna... ale zaludocne vredy mam.... uff, baby, po jedle ma od vcera chytia take krce do zaludka........fasa, mozem sa dat hadickovat:D
29. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no akurát pletiem venček,to bude asi adventný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v košíku mám už aranžmán :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pechlinka no malá pauzička nezaškodí :wink: :wink: ale mala by si brať aspoň clostil pre istotu :wink: :wink:
29. zář 2012 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja sa idem schovat do kuta :slight_smile: mas to nadherne, rovnomerne... :pensive: ako to robis?????? :(
29. zář 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@bordulka

babyyy, to co robite?:D nemate co s casom?:slight_smile:
29. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka košík ešte neskúšaj,najprv sa nauč robiť venček je to jednoduchšie a používaj na to ruličky z kauflanďáckych novín,to je na to najlepšie :wink: :wink: :wink: vtedy sa to nebude rozmotávať,lebo to je poddajný papier a stačí ho ohnúť a drží :wink: :wink:
29. zář 2012 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka tebe upletiem z papiera svetrík pre bejby čo máš v brušku :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jaj moja, keby mas pravdu, tak ta vystiiiskam:D
ale vazne, ako to robis?:slight_smile: co to je? nechapem:D
29. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruličky z kauflanďáckych novín - co to do slaka je:D:D:D:D :confused: vy tu nejaku tajnu rec pouzivate:slight_smile:
29. zář 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka to aby sme vyuzili cas, kym sme na MK :slight_smile:
29. zář 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a ty to aj farbis? ci nie? ja som teraz robila z blockoveho papiera :slight_smile: zobrala som z roboty :slight_smile:
29. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to je sialene:D
29. zář 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka jáááj ty papula jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ťa lúbim :grinning: :grinning: :grinning: to znamená,že čo chodia letáky z kauflandu,tak z tých si nastrihám pásy o šírke 10cm....priložím k tomu špajdlu a kúsok nechám hore trčať špajdlu a obmotám tie noviny okolo špajdle a na konci s kvapkou lepidla zalepím....vyberiem špajdlu a tradáááá kauflanďácka rulička :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja som este len zacala. moj prvy vyrobok skusobny, no nevyxzera najhorsie :grinning: :grinning: ale ty mas krasny ten kosik :slight_smile: dufam,ze mi to pojde ako tebe :wink:
29. zář 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elebe draha a co ti na to hovori mm?:D nie je to nudne? vsak na taka kosik kolko kauflandackych ruliciek potrebujes, a motat to, lepit jejdaaaa, to by bolo na lekara:D
29. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie ten papier nie je dobrý lebo nie je taký tenký ako tie z kauflandu....preto sa ti potom venček rozpletie lebo je tvrdý papier a tým pádom aj rulička je nepoddajná....skús noviny z kauflandu a pôjde ti to jedna radosť uvidíš :wink: :wink: :wink: a nie toto nebolo ešte zafarbené,to mám tak natočené aby bola rulička celá biela,to sa dá,lebo okraje novín sú biele :wink: :wink:
29. zář 2012 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no jasne, nebudem mojmu hovorit, ze tu mam chlapa :grinning: poziciam ti taku vyhovorku :grinning: :grinning: moja, nic neposielaj, aj tak som ti uz dlznikom a nechaj si pre seba, ved aj ty sa ides pustit do strikovania :grinning:
29. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
invazia kauflandackych ruliciek na MK...supermane,pomoooooc
29. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale nie :slight_smile: to iba my sme :D moja, kedy to testujes? nejak som testik prehliadla :wink:
29. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no vidíš krááásne....super ide ti to :wink: :wink: ja by som chcela vyskúšať aj niečo zložitejšie,ale ešte som sa k tomu nedostala :sweat_smile: a treba aj veľmi veľa ruličiek :sweat_smile:
@willy_wonka ale nie ty šušu....však ja to robím keď drahý nie je doma....ako je to fakt náročné na tie ruličky....lebo ja som na ten košík minula okolo 500ruličiek :grinning:
29. zář 2012 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja, ale ku nam letaky z kauflandu nechodia :(
29. zář 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tocit rulicky z kauflandackych novin tak,aby vysli nakonci biele okraje - to su zelezne nervy @elebe
aj ja sa dam na rulicky z kauflandackych novin:slight_smile:
29. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak si choď na nákup do kauflandu a zober si :grinning: :grinning:
@willy_wonka ty koza :grinning: :grinning: vidíš odteraz nie si slamka ale rulička...tralalalala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujem :wink: no ja nad zlozitejsim este ani neuvazujem :grinning: :grinning: :grinning: ze ruliciek na kosik??? :confused: :confused: :confused: joj a to tie rulicky sa nedaju kupit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek