• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko a keď nepočujem mama miliónkrát denne, tak ani raz... mamaaaa a čo toto , mamaaaa a toto prečo , mamaaaa a dáš mi .... mamaaaaa a môžem .... mamaaaa mamaaaa ... podotýkam, že mama je také oslovenie na začiatku každej vety, aj keď sa rozpráva s tatinom :grinning:
30. zář 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait to verim :wink: uz sa tesim ked dorastie druhy :wink:
30. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mojmu je to jedno, ale ja mam najradsej vecer :slight_smile: po tme :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ahahahahaha a tati sa spyta len raz: tatiii a kde je MAMAAA :grinning:
30. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pred chvíľou sedím na záchode, vtrhne dovnútra "mamina, kde je tatino?" a tatino vedľa v izbe...to akože niekedy sa ti rozum zastavuje...
30. zář 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko aspoň vieš čo ťa čaká :grinning: :grinning: segrin malý bol od začiatku v škôlke zlý a neposlušný,nevedeli si s ním rady...tak si sestra myslela že hyperaktívny,že ho vezne k psychologičke,tá mu zistila že je napriemerne inteligentný a preto je zlý lebo jeho tie kraviny pre deti nebavili a odvtedy mu dávajú v škôlke vždy zložitejšie úlohy ako ostatným a on je zlatý a dobručký a škôlku má veľmi rád :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka prečo po tme :confused: :confused: :confused: čo sa hanbíš :confused:
30. zář 2012 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hanbim sa :grinning: a neviem preco, ale viac sa uvolnim :pensive:
30. zář 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale prečo mojka,však na fotke vyzeráš pekne :fearful: :fearful: a koľko ste spolu?
30. zář 2012 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty ale šak ty si podľa ff tiež už tehotná, šak máš lf 17 dní :grinning:
30. zář 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hanbíš? pred manželom? :confused: :confused: :zipper_mouth: to je zvláštne...
30. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@anait tak hanbim sa menej ako na zaciatku :slight_smile: ale tak nie som dokonala, som tucna, mozno preto mam v posteli mensie sebavedomie :slight_smile: aj pred mm... sme skoro 8 rokov spolu...
30. zář 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ty nie si tučná,ale šibnutá :angry: :angry: :angry: keby ťa nemiloval tak by s tebou nebol a už tobôž by nechcel mať s tebou dieťatko....to sú len tvoje hlúpe komplexy,ja si myslím že ťa miluje takú aká si :wink: :wink: :wink:
30. zář 2012 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait teraz si jej dala:D:D:D @piefunko
30. zář 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja si tu? uz som doplietla, neviem to ukoncit a ani to nemam s cim spojit, tak ti len odfotim ako to vyzera :wink: ale ak mas nejaku stranku podla coho by sa to dalo ukoncit, tak mi posli link :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 no vidíš,podarilo sa...a z kolkátich ruličiek si plietla :confused:
30. zář 2012 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja viem, ze som :slight_smile: on mi povedal,ze keby som bola stihla, tak by ma nemal za co chytit :wink: ja viem,ze sa mu pacim taka aka som, ale tak pacilo by sa mi byt stihlejsia a "ziaducejsia" :slight_smile: a dakujem :dizzy_face:
30. zář 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale mojka my ženy sme už také....ja som chudá a chcem byť tučnejšia,ty si /podľa teba/ tučná a chceš byť štíhlejšia...a tak to je zo všetkým :wink: :wink: :wink: pokiaľ nemáš nejaké zdravotné problémy kôli váhe tak buď spokojná....si zdravá,krásna žena a to je dôležité :wink: :wink: :wink:
30. zář 2012 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 mojko, som tu... mas to super, len to ukoncenie robilo problem aj mne :( keby som ti to mala zblizka odfotit tak odpadnes od smiechu :D cele dolepene... skus ho zosit, alebo nejako zlepit... co myslis @elebe ? ja som vcera skusala urobit taku hviezdu, ale mala som kratke rulicky a nemala som drotiky... ale paci sa mi to :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa zas tu mame vencekovy team :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe moja krasne si to napisala :slight_smile: je pravda, ze keby som bola stihlejsia, je vacsia moznost otehotnenia, bolieva ma chrbat, ale to aj z prs... su dost velke (to sa mm paci) :grinning: :grinning: :grinning: a bolievaju ma klby :( ale to vsetko moze byt aj z prace...
30. zář 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe podarilo, ale nieco to ktovieco :grinning: a ukocenie, tak to teda neviem co s tym,som to posplietala, aby to drzalo :grinning: nemozem najst ziadne video ukoncenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem to este nejako zosit a uvidme co z toho bude, ci to aj pouzijem :grinning: :grinning: :grinning: a kolko ruliciek? ani neviem, ale nie je moc velky ten vencek :slight_smile: inak, pletenie toho kvetinaca ma viac bavilo. :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ja som to tiez len tak posplietala aby to drzalo a idem to asi nejak zosit :grinning: no ukaz hviezdicku :wink:
30. zář 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aku hviezdu :confused: :confused: mojka mňa tiež bolieva chrbát,ale mňa z toho že som chudučká a nemám ho obalený tukom a pravidelne každý rok chodievam na rehabilitácie....no vidíš a máme to tu,tvoja prednosť krásne plné prsia :grinning: :grinning: :grinning:
@moni1007 ale ja myslím koľko ruličiek si použila keď si začínala...ja som teraz použila sedem :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja som si len citala ze sa maju tie rulicky odstrihnut a popriliepat alebo zosiť... a neukazem, uz som ju vyhodila :slight_smile: musim najst drotik a nieco cim to poprichytim :slight_smile: a mm uz dovaril? :slight_smile:
http://www.mojepletenizpapiru.estranky.cz/fotoalbum/navod---na-netradicni-pleteni/navod---na-hvezdu/
30. zář 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ale niekedy su velke prsia na ostaru... rad sa hra s mojou podprsenkou... a vzdy mi ju pokazi :grinning: :grinning: ja ked som zacinala ten vencek, mala 4 rulicky, ale plietla som ako keby zo 7 :slight_smile: a davala som odkaz moni, kukni :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaj, zacinala som so 4 :slight_smile: 7? no tak to fajn. no mne na skusku stacili aj 4 .. to pletenie nie je az take tazke, len prplave, aby to bolo pekne uhladne :sweat_smile: a to ukoncenie, musim este vymysliet :grinning:
30. zář 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jáááj...ano štyri,ja už pletniem komplikovanejšie....troška ináč :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kukni toto http://www.youtube.com/watch?v=O2mLx-pUkQ0&feature=related keby som bola profik, tak si trufnem :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek