• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@elebe wau, si brala inspiracie od mm :slight_smile: sa necudujem ,ze je na teba pysny :slight_smile: ked ma taku sikulku doma...
30. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja som to tak pochopila, ze koncis s ciernou :grinning: prepac...ok mojko, idem sa naranajkovat :slight_smile: pa
30. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hihihi...sa mi smial že keby sme žili v takej chalúpke tak by sme umreli od zimy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na vianoce ho zvyknem vyzdobiť snehom :slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ano to moje zlato,kym nemame babo, aspon toto ma robi stastnou:slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe ale ked by si vedela z ruliciek spravit model motorky, to by bolo uuuzasne!:slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no aj my máme doma motorku....drevennú v obyvačke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tá tvoja je fakt pekný kúsok :wink: :wink: :wink:
30. zář 2012 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujem, cakala som na nu, hmmm... skoro 2 a pol roka, dufam, ze to babo bude skor :grinning: odfot tu drevenu, ja luuubim modely motoriek z akehokolvek materialu,:slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka tak tu ju máš...ja drahému nechcem dovoliť motorku,lebo on je blázon aj na aute jazdí jak schumacher a čo ešte keby mal takú motorku :angry:
30. zář 2012 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jezis to je bozske..odkial to mate? to potrebujem aj ja:D faklt, odkial t mas????
30. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka to som kúpila drahému v jednom darčekovom obchode tu u nás na naše výročie....lebo chcel motorku,tak ju aj dostal :grinning: :grinning: :grinning: sa rehotal potom jak kôň :grinning: :grinning:
30. zář 2012 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ajejee, moooc zavidim, budem musiet pomrkat aj ja.. uz to vidim u nas v obyvacke, videla som pletenu teda taku, vies ako kosiky z tych hm co to je haluzok:D akle to nebolo az tak pekne
30. zář 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kráásny domček, musím mamine ukázať :wink: a na čo ho používate? či iba dekor?
30. zář 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ty na tom aj do roboty chodíš dieťa drahé, či kade? mm na to čo?
30. zář 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ano, je to moje plnohodnotne vozitiko pocas teplych dni, aj do prace, na vylety, do obchodu :sweat_smile:
30. zář 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dievcence drahe, ideme sa povozit, tak vam prajem pekny den :slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach kočky letím,volal mi drahý že mám ísť pre neho a to akurát keď som sa vyvalila do vane....jak naschvál...tak papa :wink: :wink:
30. zář 2012 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa juj moja :frowning2: :frowning2: škoda....bol to pekný grafík....
30. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka moja..žiadna mrcha nedorazí...sa ti čudujem ,že netestneš...všetky ťa tu prehovárame.... :angry: tak ale uvidíš...tak počkaj do útorka..dúfam,že zase nenapíšeš ,že testneš v piatok :grinning: :grinning: ale aj tak držím moc palčeky... :slight_smile:
30. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@katka116
@elebe
@piefunko
@mata_ba
ahojte kočky...ako trávite nedelu?....ja nič extra..len leňoším :slight_smile:))) mm prišiel z jedného piva o pol 4tej ráno..takže tichá domácnosť :grinning: aspoň mám pokoj... http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e ten môj graf ma už vytáča...vždy mi ovu vyznačí..a teraz ako natruc nie.... :angry: :angry: to čo toto???? :angry:
30. zář 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja..ale ideš neskutočne krásne horre..ak toto nebude tehu...tak ... :slight_smile: :slight_smile: už som také podobné videla..takto išli krásne na začiatku po ovu hore...a už nespadli....boli tehu..tak dúfam,že ti to tentokrát už vyšlo... ja nič extra.. http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e akosi sa so mňou ten graf hrá...budem si musieť asi aj ja označiť ručne ovu....čo si myslím,že bola :angry:
30. zář 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja si myslím, že ovu ešte nebola. ale už si dosť DC tak možno čoskoro bude. ovutesty si nerobíš?
30. zář 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
dnes som si merala BT až o hodinu neskôr, lebo v noci som žurovala.
Zajtra začinam testovať ovu...uvidíme čo z toho
30. zář 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:confused: :confused: @trish22 nie nemám už žiadne..ale práveže už mám poovu teploty :confounded: takže ani hlien..ani nič..bolesti boli okolo toho 12DC..a ja mávam cykly kráte...21...minule bol max 25...takže nejako mi to nesedí..kedže by ešte mala byť.. :confused: rátam ,že nebude..aj krčok je už dolu..a tvrdý..takže isto bola..len kedy :confused:
30. zář 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no vsak vies ako to je u mna, krasne grafy a prd z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla mna si mala ovu vcera, ak uz budes len stupat, este dve teplotky a ff ti ju oznaci. vzdy tie minimalne 3 teploty po ovu oznacuje :slight_smile:
30. zář 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 uvidíš ,či zajtra ešte klesneš...ale už si išla trošku hore.. kedy mávaš ovu?..ktorý dc?
30. zář 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no neviem..asi neoznačí..skúsila som zadať ešte jednu a nič...uvidím..ale kedže už som dosť hore...tak neviem z akých by mi to označila :confused: :confused: ale tak čo už...uvidíme..čo si graf vymyslí... a ty?..ako sa cítiš po ovu..nič extra?
30. zář 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 len aby sa mi nezopakovalo, čo minulý rok.presne október to bol..že mrcha neprišla...až na 40DC...až po vyvolávačke..a to mi odvtedy začali tie cykly blbé :confounded:
30. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 skus si zadat este dve, tri teploty a uvidis ze oznaci, staci, ked das take ako dnes :wink: :wink: :wink: ver mi :wink: :wink: no ja nic extra, trochu kremoveho vytoku, sem tam pichanie, nic zvlastne :unamused:
30. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no tak to snad nie.... no vidis, chcela si dlhsi cyklus a teraz si nervozna :grinning: pockaj si este a nerob unahlene zavery :wink:
30. zář 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ideš aj testovať..ak budeš hore?...či budeš čakať?
30. zář 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek