• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
sofinka---super teplotky...kedy testuješ?
Ja som včera ako na potvoru rozbila teplomer ortuťový...po taaaaaaaaaaaak dlhej dobe a vo finále ho rozbijem...Dúfam, že to nič neznamená :dizzy_face:
Tak som merala digitátnym, asi preto ten rozdiel...
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
..a testík silnie, hoci ešte neverím...kuk album :dizzy_face:
16. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky ....takze mrcha to nieje urcite....len spinenie ....zatim....
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
toto je moj grafik takze neviem co sa s toho vlastne vykluje....od vcera poobedia uz ziadne spinenie a dnes rano znova :frowning2: ..tak neviem co si mam o tom mysliet.....
mam este otazocku ak je to nahodou uhniezdiovanie aovu bola neskor....za aky cas ukaze test...po uhniezdeni ach jaj ... :unamused:
16. říj 2009 v 07:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak moje naděje opadly, teplota klesá, ráno špinění napřed totál hnědé, teď už do červena, takže mrcha je tu večer max zítra :( LF 14dní nebude, miminko taky nebude...a ja asi skočím z okna :frowning2: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3414524&vReferer=
16. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja mam graf sice uzasny ale nebude taky uspesny ako tunisky :sweat_smile:
vcera som bola u dr. na vysetreni a vecer som spinila dnes nic ale podla mna je to rozbiehajuca mrsula a ten vzostup je pred poklesom :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/2450f9
16. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka ze by uhniezdovanie ja som ho mavala v case mrchy ked som cakala malu spinila som dva dni a zrazu nic a o 9mesiacov moja krasna prinzecna na svete :grinning:
16. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
Dnes sa nemeria? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tu niekto? Alebo iba duchovia a upiri? :grinning:
16. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezinku, pardon, to iba moj prehliadac sa neobnovil, tu ej diskusia v plnom prude :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piatok, pocasie vhodne na spanie, vsetci s este v posteli... :wink:
16. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis ja testnem az v nedelu .vcera som testla ale nic moc ja tam tam vidim ducha mm tvrdi ze ho nevidi tak musim este pockat.gratulujem ty mas krasne ciarky. :wink:
16. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule kuknite mi na to ved to je hadam senhttp://www.fertilityfriend.com/home/groka
16. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze, tu su ale nadejne grafy! titu, aspi, sofi, drzim vam palce! :wink: clovek nikdy nevie a aj ked s bojite, mozno bude prekvapko :grinning:
16. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titulienka, mne sa to nezdá.. hniezdenie tak neskoro asi nebude. Aj keby si mala ovulku na 32DC, tak už je to 13DPO a to už by aj menej citlivý test mal ukázať aspoň ducha.
albao no ty si jak duch ani necitas ani nevidis prispevky :grinning:
titu ja som mala pri malej najskor pozitivny test a az potom spinenie ono ide o to ze uz moze byt uhniezdene po cca 7-10dnoch ale este ked sa zavrtava hlbsie tak tiez spinis a to uz mozes mat // na teste
nicolka no skok z okna ti nepomoze netaraj pozri tuniska cakala a dockala sa vysledok je dolezity potom zabudnes ake bolo cakanie snazenie uz to bude paseee :wink:
groka: neskusis sa spytat lekara, ci by ti nedal nieco na podporu udrzania plodu? Zavolaj mu, ci mas prist :wink:
16. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi tvuj graf je moc pekny, snad to neni pred poklesom, ale uz sa tak bude drzet.
To můj graf je uplně beznadejný a já si tu smtuním a depkujem..ach jo uz at sou ty vanoce aspon neco pekne.
16. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni no mne ani didi netmavnú zatiaľ :grinning: ale asi zo strachu mi ostalo dnes ráno zle a drží sa mi to zatiaľ doteraz :grinning:
16. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki :slight_smile:

titulienka, ak bolo uhniezdenie pred dvoma dnami, dnes by ti uz testik mohol nieco ukazat.

aspinka si si ista ?? :sweat_smile: mas to ako tuniska.

tuniska testik je uz velmi viditelny aj pri tej viditelnosti. :wink:
16. říj 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao za chvilu k nemu idem,uz som s nim volala,lenze som bola teraz na wc a mala som hlien hnedy
16. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka a mas utrogestan nebo duphaston? Ja bych teda uz letela hned pri poklesoch a papala, je to na udrzeni plodu, mela jsem to i s prvnim mimcem a pomohlo nam to .
16. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ináč tunis krááásny test :dizzy_face:
16. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja tomu uz vobec nerozumiem....ja s testom este pockam... :frowning2: ...uvidime dalsie dni a pravdepodobne pojdem v pondelok radsej na krv
16. říj 2009 v 08:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale skor mam pocit ,ze je to niejaka hormonalna sarapata aj tak musim za nim zajst nech mi trosku upravi cykly .... :wink:
16. říj 2009 v 08:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicolka idem si pre duphaston,ale neviem ci bude este nutne,ked teplota klesa asi to odchadza nie?
16. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka ved skus testik, ak ciarka silnie, tak sa nemusis bat hmm ? :confused:
16. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka rano som testovala ciarka ako vcera slabla uy o 2 dni po prvom
16. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: aha.... tak to asi fakt odchadza.
16. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a co to znamena exp?expiracia nie?a to je vyroba alebo ?
16. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: najdlhia bezna lutealna faza je 16 dni, co je u teba zajtra, v nedelu by si uz mala dostat menzes. Mozno patris medzi nas, s dlhou LF, ale ta teplota podozrivo rastie. U mna sa zvycajne drzi az do konca zhruba rovnaka, nerastie az tak ako u teba. Preto si tu viacere myslia, ze by si mohla testnut :wink:

groka: drzim palceky! :wink:
16. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
exp by mala byt expiracia, t.j. koniec platnosti / pouzitelnosti
16. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano spotreba. pri tom mas datum do kedy sa ma tovar spotrebovat.
16. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek