• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@piefunko radsej nekupujes testy? ja som tiez dnes radsej nekupila :grinning:
3. říj 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no a co si o tom tvojom cykle myslis?
3. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa evikmi je uz po zakroku po cisteni :frowning2:
no u kamosky to vyzera na mimomaternicove
3. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 wooow, ale mas krasne teploty! :slight_smile: :slight_smile: drzim palceky:slight_smile:
3. říj 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no minula som, myslela som ze jeden ostal, ale neosal :sweat_smile: a mamatesty maju len v auparku u nas a tam sa mi moc nehcceeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka116 neviem co si mam mysliet, asi najskor ze bohuzial anovulak :rolling_eyes: a NEVIEM preco :angry:
3. říj 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 predpokladam, ze to asi bolo mne :grinning:
3. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj piefunečka moja, si mila že pri medovke na mna mysliš, som tu, malo času je na mk a chcem ťa trošku povzbudiť,na ff je graf vyzerajuci ako anovulak a predsa skončil zeleno, len ho tu neviem dať, tak tesni a bude, veeeeeeeeeeeľmi držim palčeky, lebo potom som na rade ja :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a ty mojko kde mas testík, už tu mal byť, s krásnymi //, graf krásny :dizzy_face:
3. říj 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait už je po depke a ide sa na tooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 20 kolo to istí
3. říj 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@melisaaa no poprosim ho sem pridat lebo uz som to tam cele prelustrovala a nic podomne som nenasla :grinning:
3. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ok idem na to :grinning:
3. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ok tesiiiiiiiiiiiiim :grinning:
3. říj 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ahoj moja. :slight_smile: no dnes ma lakalo kupit si test na zajtra, ale pockam este par dni, ci pride mrcha, ved vies, ze tie moje grafy su zradne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: neviem, ci by som mohla byt tehu :unamused: a ty ako? nepostrehla som v akom si stadiu :sweat_smile:
3. říj 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko milačik, neviem to tu dat, nejde mi nahrat fotku :frowning2: ale je asi na 10 strane tehu grafov
3. říj 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ok, budem držať palce, mne pomaly končí mrcha a ideme na to odznova, ako vždy
3. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa iba obycajne tehugrafy?
3. říj 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a podarilo sa mi to len som to nedala v celzioch
3. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko viem, že nie je ako tvoj, ale je nestupajuci a predsa tehu
3. říj 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tentooooo??? :dizzy_face:
3. říj 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa dakujem mojka. a ta mrcha ma mrzi :frowning2: a co mas inak nove? si akasi zaneprazdnena, ked tu nechodis :confused: :grinning:
3. říj 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jeeej ano nasla som ho trafili sme sa :wink: no veru vyzera skoro ako moj... tak ja teda testnem :sweat_smile:
3. říj 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko sa neviem dočkať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no poviem ti pravdu, som tu stale narychlo nakukla, a bola aj depka ked prišla mrcha, ale už je dobre, verím, že do konca roka sa zadarí :dizzy_face:
už su povinnosti s malou, učenie, krúžky a samozrejme aj do práce treba chodiť a tak, je toho viac, ale v pohodke,
velmi ti prajem tehu :dizzy_face:
3. říj 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ano, ano tebeeee!! :D az taky narcis nie som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len tak vydrz, a testuuuj :slight_smile:))
3. říj 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha na ten graf vyssie, tiez nejde hore a bolo z toho tehu, mam naaaadej :grinning:
3. říj 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko tak ti držím palce, že ...... a jasne, že máš nadej po takom maratone to musí výjsť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa dakujem moja... no tak teraz to mas veselsie ako cez prazdniny a mozno sa aj skor zadari a na vianoce uz budete sediet pri vecery o jedneho clena v brusku bohatsi :slight_smile: :wink: tie depkove stavy poznam, ale poslednu mrchu som prezivala v pohode, sa teraz venujem tomu nasmu stenatu :grinning: je to hyperaktivny pes :grinning: zacala som strikovat a pliest z paiera, tak mam pocit, ze mi to psychicky pomaha averim ze aj bude pomahat :slight_smile:
3. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 no eln ci :grinning: :grinning: :grinning: pockam ci pride mrcha a potom testnem. :grinning: dufam, ze tentokrat vydrzim, ja uz chcem vidiet len test s riadnymi palicami. uz nechcem vidiet belobu :angry: :angry:
3. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 super, si šikulka, a psik je nadherny a vidiš, možno práve teraz to vyšlo, si myslela aj na ine veci a bum
aj ja sa chystám začať hačkovať, čiapočky a tak, som sa tu inšpirovala, len neviem kde mam začať :grinning:
3. říj 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek