• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@bordulka no to aby mi tie labky nepraskali, ked je takto vonku a teda celkovo mu to natierame, no to aj mna boli cely clovek pri zmene pocasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: dost hnusne to je...... inak, este jedna vtipna vec sa mi dnes stala, normalne sa mi zdalo, zesa mi tam dole robia vnutri bublinky :grinning: :grinning: ale zas az tolko vytoku nemam, ale bolo to vtupne :grinning:
3. říj 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no sa este rehlim a po tom co si napisala dvojnasobne, ze nakremovat tvar :grinning: :grinning: :grinning: to by ma nenapadlo :grinning: :grinning:
3. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no to uz je riadny maznacik :slight_smile: ale je krasne, ako sa o neho starate... u nas dnes bolo pekne, ale chladno... vcera prsalo...som zvedava, co bude zajtra.. bublinky? mozno to budu dvojicky :dizzy_face:
3. říj 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 mojko, dakujem za .... :slight_smile: vidis, krpec sa vam chce revansovat... chce sa aj on o vas starat :D
3. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no u nas bolo celkom v pohode teplo ale nie nejak slnecne, teda chvilami bolo slnko chvilami zamracene :stuck_out_tongue_closed_eyes: preco ze dvojicky? :confused:
3. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka presne si sa trafila. prekvapilo? :slight_smile: to je aby zajtra teplota stupla, nech nie som tam hore sama :grinning:
3. říj 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka och jasne chapem, no ale sak teraz by sa ti to mohlo dat dokopy :wink:
3. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 aj si bola na prechadzke? a ked hovoris ze sa vytvaraju bublinky... a nie jedna :wink: mozno bude aj Lukasko :slight_smile:
3. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hej, boli sme sa prejst s charliem...... no ale tych bubliniek bolo vela :grinning:
3. říj 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko v to dufam :slight_smile: inak minule som si nasla jeden clanok o tej inzulinovej rezistencii a boli tam aj "priznaky", len neviem kde som ho videla :D aj som na teba myslela, ked som ho citala... ci nahodou to nemozes mat aj ty :unamused:
3. říj 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 prekvapilo :slight_smile: este by bolo dobre, keby mi zahralo aj pesnicku... vsimla som si to iba nahodou, ale hned som vedela, od koho je :slight_smile: mna uz dost boli podbrusko, aj picha a vsetko dokopy... tak snad pomoze :slight_smile: a kolko bolo presne tych bubliniek? :slight_smile:
3. říj 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no zavisi to od toho ci uz budem pracovat alebo budem este doma. uvidime aky termin mu daju...
3. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa a este stale ste doma? aj si to uzivate? :slight_smile:
3. říj 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved ja si tiez srdiecka, tiez len cirou nahodou vsimam :grinning: :grinning: dufam, ze prinieslo stasticko, zajtra sa ukaze :slight_smile: inak, ty si zo mna utahuje s tymi bublinkami? :sweat_smile: :fearful: fakt som citila ako by sa mi tam spravila nejaka bublinka praskla a potom opat. ako z bublifuku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 nerobim si srandu, to by som si nedovolila :slight_smile: ale myslim si,ze je to dobre znamenie... to bolo asi uhniezdenie :slight_smile: uz aby bolo rano :slight_smile: aj ked co z toho, ked to nebude vyuzite...
3. říj 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mozno ked lahnete, dostanete chut.............. no ja sa bojim, ze uz zacnem klesat a je po tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, nehrozi... akurat mi povedal, ze dnes na to chut nema... ale nevadi, ja sa budem tesit z tvojho tehu :slight_smile: a ak budes klesat, este neznamena, ze pride mrcha :slight_smile:
3. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no popytam sa na to na vysetreni :wink:
3. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a kedy sa chystas?
3. říj 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dakujem moja, nbo ved uvidime v utorok, vtedy by mala dosjt ak dobre ratam :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj, no skoda. ale hlavne, aby aspon ta ovulka bola. to je prvorade :wink:
3. říj 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 az v utorok??? ja ze o 9 mesiacov :D mojko, pojdem ja uz do hajan... zajtra sa ozvem hned ako budem moct :slight_smile: tesim sa... dobru nocku
3. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ved v tom lepsom pripade o 9 mesiacov :grinning: tak dobru noc. ja este postrikujem a pojdem spat. dobru noc :slight_smile:
3. říj 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ked dostanem mrchu aby mi na 3dc mohol urobit HP
3. říj 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007
@bordulka
@lagunasa
@piefunko
@katka116
čaute babuľky..ako sa dnes máte?...ja ešte mrchujem. http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e som zvedavá...čo mi táto mrcha prinesie..či aspoň ovu :angry:
4. říj 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ahoj, no co a mame tu nejake tehulky, sledujem moni ta ma prekrasny graf :slight_smile: sna dtento mesiac pribudnu tehulky...
4. říj 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 Ja dnes takto, asi vcera bola ovulka :slight_smile:))) www.fertilityfriend.com/home/3e782f
4. říj 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojte, tak ja asi uz vazne idem tak skoro mrchovat..to snad nie je mozneeee... http://www.fertilityfriend.com/home/3f17d3 aj ked este neprisla,ale isto uz coskoro dorazi
4. říj 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ahoj...ako vieš,že bola ovu?..mala si pozit.testík?...
4. říj 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Stupla teplotka o 0,2 stupna a ovulku mavam 16 DC :slight_smile:) a hlienu bolo veeeelmi vela eggu, tak z toho vsetkeho predpokladam, ze bola :slight_smile:
4. říj 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar moja..ešte to neni stratené?..máš už pocity na mrchu?..možno to máš 2dňové ip....uvidíš zajtra podľa teplotky...aj keď ja mrchujem už na 17dc tento cyklus....a tiež som ani na mrchu nepomyslela :confounded:
4. říj 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek