• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
lauritka no neviem skor to vidim na mrchu vsetko sa uvidi zajtra ked sa bud rozbehne alebo nie :sweat_smile:
inak ako je to s krckom pred mrchou ma byt nizko ci vysoko co sa otvarania tyka myslim ze u mna je to tazko zistit ako rodicky uz to neni co to byvalo :grinning: takze niekedy mam pocit ze je rozdzaveny furt :grinning:
16. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zacinam mat pochybnosti ci bola ovula...... http://www.fertilityfriend.com/home/28d484 :unamused:
od vcera mam mrchovske bolesti podbruska aj krizou a zacinam byt ako pred mrchou nervozna.... mozno ovu nebola ani uz nebude a pride mrcha... no co uz :rolling_eyes: prezijem

a inak pekne opat zasnezene rano :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som si kupial testy mamatest s platnoustou ci exp do 8/2009 :angry: do riti,prepacte za vyraz pojdem to reklamovat
16. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky. ja som testovala z jednym testikom co bol uz po zaruke a ukazal mi ciarku rovnako ako boli tie v zaruke.

a drzim palce nech su tam // :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ale ja utekamt teraz k doktorobi,neviem kedy pridem,msim cestovat k nemu,drzte mi palce,prosim
groka: iny testik nahodou nemas? Asi nie, ale teraz by sa hodil. O kolkej si dnes objednana?
albao o deviatej mi ide bus nei som objednana pridem a vezme ma,spolieham sa na to jeho nove kvalitne sono len
16. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka: :wink: vela stastia
16. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc: no ak to bola ovulka, tak by to bolo prilis skoro, to ak mas 15 dnovu LF, tak by si si este pockala. Ale na to by sa zajtra musela teplota zdvihnut trosicku. A ak to nebola ovulka, niekde som citala, ze 1-2 anovulaky do roka su normalne
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ...nechapem tomu trosku tej lutealnej faze :sweat_smile: ..viem, viem ... :sweat_smile: ..takze ak do zajtra mrcha nepride moze to vyzerat celkom realne na tehu...a ak v nedelu nenajdem na teste aspon ducha takze su to hormony a ja som v pondelok u dokiho nech dso mnou nieco robi ze ...dobre som to pochopila ???? :grinning:
16. říj 2009 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka moc moc držím palce at je to vše v poradku
16. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej tolko tehuliek a nadejnych grafikov!!!!
Vsetkym drzim palceky!!! aby to vyslo a aby bolo co najviaaaaaaaac tehuliek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
krish takže vidím, že už ti došla mrcha :sweat_smile: .Tto mě mrzí :pensive: . Tak třeba nám vyjde ten další měsíc :wink:.
groka držím pěsti :wink:
16. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, tak aj ja sa pripajam s mojim grafikom, i ked ovu bola zrejme medzi 15-17 DC...netusim...
http://www.fertilityfriend.com/home/Bublinka
16. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no tak nejak, v nedelu by si mala krvacat. Takze ak v nedelu nic, kludne testuj. Aj ked napriklad FF odporuca testovat az na 18 dni po ovulke, co je u teba v pondelok. Ale dovtedy by som ja nevydrzala :grinning:
16. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneee dakujem krasneeee...inac znova nic ziadne spinenie je to skor asi len rano....no uvidim....bola som aj v kupelni pozriet sa na to hlbsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a nic cisteee tak neviem....takze do nedele sa budem sledovat ako nikdy :grinning: :grinning: a potichucky verit....
este jedna otazocka ale to asi nebudete vediet...ak mam zvyseny prolaktin este dost zvyseny pretoze mliecko stale mam...nemoze to ovplyvnit tehu. test ....to su uz len moje spekulacie :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne ..mne FF ukazuje testnut az v utorok :wink:
16. říj 2009 v 09:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no ja si osobne myslim, ze by na test nemal mat vplyv, ale farmaceut nie som, len si to myslim. Ak niekto viete, dajte vediet. :wink:
16. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si myslim, ze zvyseny prolaktin ovplyvnuje ovulaciu, nie tehu testy...
16. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem uz som dostala odpoved :wink:
16. říj 2009 v 09:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee -tak predsalen bola ovulka :dizzy_face: od dnes nasadzujem duphik a zmenila som spinenie v grafe na slabu mrchu-a hned to vyzera uz normalne a nie ako jeden mega dlhy cyklus :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
16. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis katka , suprovo :wink:
16. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jde vám wusch?mě už č dny né a fkt mě to štve
16. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lauri-tesim sa ako male jojo - aj ovulka je pre mna vyhra :dizzy_face: :dizzy_face:

a ty ako drzis sa?

inak tu je tolko peknych grafov! kokso - a na mieste titulienky-by som uz aj ja testovala-co som odporca skoreho testovania - teplota sa fakt pekne drzi hore
16. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, mne este tiez wunsch nejde (dufam, ze nevadi, ze som sa sem opat votrela :sweat_smile:), ale maly pokrok som zaznamenala, po nacitani sa objavi text, ze stranku prerabaju :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak at už jí opraví píšu tam jen teplotu a bojím se aby těma jejich problémami nezrušili tu stránku.mě to píše toto:THE DESIRED WEB PAGES WILL BE BACK AS SOON AS POSSIBLE to znamená teda že to opravují?neumím anglicky
16. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som zo srandy dnes zmerala, teplota 37.11 co je celkom zaujimave, telesna v normale :stuck_out_tongue_closed_eyes: aktualny graf mam v albume. klik na AKTUALNY GRAF v mojej zbierke. :wink:
16. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha Lauri to je pekna teplotka :slight_smile: :slight_smile: tak len si udrzuj taketo teplucko :dizzy_face: boze tak ti to prajem velmi po tych rokoch..no nic - nechame sa prekvapit :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem katka, ale priznaky nemam ziadne, takze neviem neviem, aj ked nadej umiera posledna :sweat_smile: :wink:
16. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: bodaj by to bolo "ono" :wink:
16. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek