• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
@kikaneu už sa neviem dočkať :wink: :wink:
16. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu och len keby s aaj zazelenal....ale nerobím si nádeje :confounded: :confounded:
16. říj 2012 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 neboj zletí to bleskovo :grinning: veď deň za dňom tak utekajú, že niekedy normálne musím rozmýšľať či je utorok, streda alebo čo vlastne je :slight_smile:
16. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe raz aj to bude, a možno už teraz....nikdy nevieš.....a nerob si, lepšie je nerobiť si a mať milé prekvapenie :wink:
16. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu snažím sa nerobiť si :rolling_eyes: :rolling_eyes: a mrcha sa blíži :angry: a ani nemám doma vložky,no budem musieť kúpiť :rolling_eyes:
16. říj 2012 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hm, ja mám, ale to nebude stačiť, tiež musím kúpiť.....joooj, sa mi nechce ísť do mesta kvôli tomu a u nás na dedine nemajú taký výber :unamused:
16. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja mám dole pod barákom jednotu,billu a kúsok aj kaufland :slight_smile:
16. říj 2012 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe presneee...kiez by bol praveze clovek stale nastaveny len na mrchu,ze? :slight_smile:

@piefunko okiii,budem cakat..
16. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe toto je výhoda bývania v meste a paneláku :grinning: ale nemenila by som....prinajhoršom mi kúpi manžel :slight_smile: už vie, ktoré :grinning:
16. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ale haaadam ano :slight_smile:
16. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba však hej....sa snažím na to nemyslieť,ale to sa nedá keď človek túži :pensive: ja mám ešte týždeň....som zvedavá či znova začnem špiniť :angry: :angry: zatiaľ mám len veľa toho hlienu,dúfam že to nie je predzvesť špinenia :angry: :angry:
16. říj 2012 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait noooo ale ideš pekne hore. to je dobre. ja vyššie už isto nepôjdem. to by bol zázrak. ak si pozrieš aj staršie moje grafy, vždy sú nizke tie teploty. a predovulačné mám tiež pod 36,00 :sweat_smile: ja som taká nejaká čudná v tomto...čistá aljaška :grinning:

@elebe pekny graf!
16. říj 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe urcite nie je..kolky si dpo?aj ja mam tak tyzden do mrchy..ak sa mi teda nenapravi lutealka..
16. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no aj my sa pohrávame s myšlienkou že kúpime dom na dedine,lebo tu v meste sú strašne drahé a čo mám ísť kradnúť :angry: :angry: ale asi 10km je dedinka kde som vyrastala a býva tam celá moja rodina,takže my ak pôjdeme tak tam :slight_smile:
16. říj 2012 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba si kukni graf to mám tak strašne veľa hlienu až teraz posledné dva dni a dnes...to čo tam mám označené predtým tak bol hlien ale tak pomenej,no a teraz :fearful: :fearful: http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
16. říj 2012 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu pozerala som tvoj graf a nádhera :slight_smile: :wink: ovulka ako vyšitá. držím palce, nech je, ako má byť :wink:
ja nemeriam :zipper_mouth:
16. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, robim prvy mesiac graf a pekne vychadza myslyte ze ovulka uz bola alebo bude dneska? cosi o nom myslyte? http://www.womenzone.cz/uzivatelka/brumka/grafy?c=-8588524780854775808
16. říj 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe drzim paste :dizzy_face:
16. říj 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ďakujem pekne....no ak by sa podarilo to by bol asi zázrak :sweat_smile:
16. říj 2012 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ja som dnes 10 DPO a tiez volako sledujem ze mam toho hlienu viacej, taky kremovy je :slight_smile:
16. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby
po dlhej dobe som znova zacala merat bazalnu teplotu , len tak uvidime, mozno motyka vystretli po tom vsetkom co sme si uz prezili :wink: bolo by to fajn :slight_smile:
tu je moj grafik

@lauritka mna na to ferlitlity nejde prihlasit aj ked si mi poslala pozvanku neviem co to ..mozno preto ze som uz bola dakedy prihlasena a zabudla som aj heslo aj prihlasovacie meno a mozno si to program dajako pamata neviem..tak som si dala nemecky grafik :slight_smile:
16. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zibi hmmm. no neviem. :slight_smile: dvali so aj dobre heslo, ale kocky tu uz pisali, ze im to zvykne blbnut.
ale tak aspon na nemeckej stranke mas. :wink:
16. říj 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej sak som teraz dala aj link ale ukazuje mi ze graf je prazdny tak som dala link prec
dam teraz a povedz ci ti ukazuje teplotu

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=107055,nummer=1
16. říj 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ja ho mám taký že creamy žltý,ale nezapácha nič a strašne hustý až sa mi taký kopček spravá na papieri a dnes mám taký pocit mokra a ako keby som už už mala dostať mrchu :confused: :confused: nechápem,však to by bolo strašne skoro :confused: :confused:
16. říj 2012 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule..tak ako sa mi mavate??ja som uz konecne v praci...som zvedava dokedy mi ten elán vydrzí... :fearful: @lauritka ahojky moja..tak ako??snazilkujete?,ja som uz mesiac po laparke...vcera dosla mrcha...trosku bolava ale v pohodke..na laparke mi v maternici nasiel 5 myomov ..dva boli 3,5 cm..tri malinke...ja som predtym dva cykly brala soju..myslis ze to z nej bolo????je to predsa estrogen ci??? jednu cystu 4,5 cm som mala na vajecníku..vajcovody chvalabohu su priechodne...robil mi aj tu hys...neviem co...mi roztiahol krcok trosku...no a dve cysty 2,5 cm mi ostali ale nie v maternici...vraj tie nebudu branit k otehu..myslis si ze to ta soja mi tak "pomohla" k tym myomom???
16. říj 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mne ukazuje prazdny graf neviete kde robim chybu?

16. říj 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho nemam tak vela kao ty, len s ami natahuje a je kremovy, zlty ho nemam, ved uvidime, ty si skoro est ena ms, ja uz sa pomaly mozem chystat :slight_smile:)))) uz ma aj brusko picha
16. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko cauky moja... :sunglasses:
16. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím co si mám myslet, když na ovulačních testech mi už druhý den vychází sotva znatelný duch? Pozitivní ovulační test jsem měla 4 dny za sebou, ale myslela jsem, že by to mělo být minimálně 5 dnů... A teď ty duši :slight_smile: Děkuji předem za rady.
16. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek