• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@brumka no uvidíš..zajtra..či zase vyskočíš..ak áno..tak buď dnes alebo včera bola :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ja som myslela ze ta najnizsia teplota je ovulacia
17. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 juj tak super.Upravis cyklus a budes mat mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zeby ovulka ale nejako skoro hm baby radte
http://www.fertilityfriend.com/home/329838
17. říj 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ahoj, no som 11 DPO, to by uz ukazalo podla mna keby som tehu :slight_smile: ale robila som si rapid clearom, to vraj nie je spolahlivy test, dost vela bab ho tu kritizuje, no ja mam n ane stastie, ked idem kupit maju len ten :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss ok, precitam si.
@brumka myslim teplotou. ked teraz bude stupat tak mozmo uz ovu bola ale ked nebude tak este nie. uvidi sa podla teploty. a my sa snazime uz 8 mesiacov a baby tu este viac tak klud, neboj raz to pride.
17. říj 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja viem, jedno dieta mam a druhe som pred 2 mesiacmi potratila :( tak uz skusam vsetko mozne. dakujem za rady
17. říj 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 aj ja vam drzim palce!!!!!!!! my sa snazime uz 8 mesiacov tak uz by bolo tiez na case.
17. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brumka nie nie je...skôr deň potom...keď vystúpiš..a už ideš hore...
@elinka36 no dúfam aj ja... :slight_smile:
@6lenka64 moja..každej neukáže 11dpo.,,,takže máš čas :wink:
17. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 Ahoj a kolko krat si bola tehu ak sa smiem spytat?
17. říj 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Viem ze kazdej neukaze na 11 DPO, uvidim aka bude zajtra teplotka, a ty ako moja, pozeram ze hadikujes, myslis ze to tento mesiac bude bez ovulky? Vzdy si ju mavala tak skoro a teraz toto?
17. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 neboj moja, ešte nič nie je stratené. podľa mňa je ešte skoro. inak ja tiež velmi ťažko odolávam testovaniu :frowning2:

ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

a už tretí deň mi je blbo od žalúdka. ten duphaston mi asi dava zabrať :unamused:
17. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 grafik mas zatial pekny, viem ze je mozno skoro ale nehcem sa dopredu namotavat a verit tomu moc lebo o to je potom vacsie sklamanie :slight_smile: No ty si este len 8 DPO to este mas cas na test podla mna, ja vzdy az na 11 testujem, skor nie :slight_smile: tak drzim palce
17. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,
pekny den
tak to asi nebola ovulka na ten 9 DC

http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/

lebo to by som stupala, nie?
v pondelok som si robila ovu test a bola slaba ciarka a vcera nebola skoro ziadna... moze sa stat, ze to este vyskoci? lebo minuly cyklus sa mi stale zosilnovala az boli obe rovnake...
17. říj 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano mrška mi mešká 5 den ale (mám iba 25 dnový cyklus) , a testík stále slabo pozitývny . :slight_smile:
ale v nedelu ideme celá rodina na welnes pobyti, tak nevim či sa vôbec možem kúpat v bazéne , vírivke a pod?
Neboj nepadneš, dufam že tam budú //. :wink:
17. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nemali ste niektore skusenosti, ze ste brali duphaston pol roka koli nepravidelnej a potom vam ho vysadil? ako sa chovalo vase telo? prisla mrcha ? ci nie?
17. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mne sa zdá divné , že máš stále rovnakú Bt, uvidíš že vyskočíš a bude mimi :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @lauritka mno prsia si v LF žijú svoj vlastný život, vedia aj pekne "namotávať", ako písala lauritka :wink:
mňa bolievajú VŽDY, ale zakaždým trochu inak a v iných dňoch LF. väčšinou od 3DPO začnú, cca 8DPO sa to stupňuje, a tesne pred MS prestanú bolieť... to už viem, že ani testovať netreba :rolling_eyes:
teraz som 9DPO a bolia :sweat_smile: no úplné ródeo, ledva sa vmestia do podprdy :grinning: najväčšia úľava je prísť domov a podprdu doleee! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 jasné, ja testujem vždy najskôr 14DC lebo mne to aj tak neukáže skorej. :unamused: ani len ducha, nič. tak je to zbytočné
17. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janacha nemyslím moja :unamused: skôr myslím,že ovu asi nebola..aj keď testíky boli pozit. neviem fakt
17. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 neviem...či bola ovu..ja myslím,že bola...neviem ale kedy...myslím,že ten 11dc ale prečo potom nestúpam netuším. :confounded: asi v tom bude nejaký zádrhel....uvidím ďalší cyklus..či ovu bude jasne označená
17. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 @trish22 @zelovocka @lagunasa a vsetky...
dobre raaaanko :grinning: ja som uz od pol6 hore,tak som o 6 zmerala (bola som stale v posteli).. www.fertilityfriend.com/home/mata_ba ...inak dnes sme boli s mm rano na plavarni..paraaadaaaa....idem kupit plavecke okuliarky,ukecat draheho na permanentku a ide sa plaaavat :slight_smile: bola tam aj jedna tehulky,asi tak v 5 mesiaci..ale ta plavala ako blesk :confused: aj ja tak raz budem :grinning:
17. říj 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katka116 moja, ty sa zbytočne stresuješ :confused: jednak si hrooozne skoro testovala (včera? 7DPO?) :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na príznaky sa moc nespoliehaj :wink: kopec báb má všetky možné príznaky a nič, a niektoré necítia nič zvláštne a napokon nájdu //.
ja som dnes 9DPO a testovať by som si veru netrúfla. navyše neviem zohnať Mamatest :rolling_eyes:
17. říj 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka @lagunasa @elinka36 @janacha @lauritka baby vieete mi poradiť..ako by som si označila ručne ovu?...neviem aké udaje tam zadať...ten 11dc
17. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ahoj cica :wink: no vy ste riadne akční, plávať ráno, brrr, nechcelo by sa mi :sweat_smile: grafík sa mi páči, len tak ďalej :wink:
17. říj 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka vies co..paraaadne to bolo..ja som si zvykla byt hore uz pred siestou..to ako sme zacali chodit do posilky a o 5 budicek :rolling_eyes: ale cvicit chodime uz vecer..ale ta plavaren r :rolling_eyes: no je genialna :dizzy_face: uplna nabijacka energie :grinning: a grafik..zatial sa blizi k tehu :grinning: (teda podla toho porovnania) az do 11-12 DPO :grinning: a potom,ze baaaaaac :grinning:
17. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ahoj cica.veeeeeľmi pekny graf :slight_smile: a to plávanie ti zavidíííííím. ja milujem vodu, veľmi rada plávam je to super vec a veľmi prospešné zdraviu :slight_smile: super
a ozaj do posilky ešte chodite?
17. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 matka aj ja som sa minule pokusala,ale nepodarilo sa mi to,raz som to spravila,ale uz davnejsie a zabudla som ako :slight_smile: ale urcite ti poradia druhe baby.
17. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba tak super. ..moja..aj ja chcem začať plávať :slight_smile:)) len v zime sa mi moc nechce..taká mokrá...ísť potom vonka..uvidím..už si 7 DPO?..bože ako to beží...som zvedavá akú LF budeš mať teraz..minule si koľko mala?skúsiš aj testovať?hm?..či až keď bude meškať..kedy nečakáš ms?
17. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @bordulka @katka116 baby vieete mi poradiť..ako by som si označila ručne ovu?...neviem aké udaje tam zadať...ten 11dc
17. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek