• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mata_ba tak si si oddýchla....a čo testík?..nekúpila si??? :wink: :wink:
22. říj 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nie..mam doma este 2 mamatesty a tusim 3 od lauritky..ale pochybujem,ze bude dovod na testy..aj ked vytok mam zase iny...skor je taky...ani neviem ako to nazvat...je soplovy,lepkavy..tahajuci sa..aj s kremovym trochu...no divocina...ale krcok tvrdsi ako pobede...ale to neriesim...uz som zmierena...
22. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut už je to v pořádku, snažím se pročíst tím, jestli má smysl platit si VIP členství :confounded: neví někdo kolik to na FF stojí??
22. říj 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte že by bolesti břicha (hlavně na pravé straně) a prsou 6DC mohly už mít něco do činění s OVU ?? čípek krátký, středně měkký, hlen jak mléko... :confused:
22. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj hm, tak to ti neviem povedať, ja som si VIP nedala, len som sa zaregistrovala
22. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 jaaj, super! tesim sa s tebou!!!! kolky DPO si testovala?
22. říj 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba matka, no ved cikni :wink:
22. říj 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka kuk niekolko stran dozadu..ale asi vadny test..a teplota o nicom....
22. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no, nádherný chlapček to je :slight_smile: ako si tam pekne hopká pri tých klávesoch :slight_smile:
22. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba JUJ moja..som na teba zvedavá ako budeš natom ráno....tfuj tfuj..nech teplotka ide hore....a nezabudni testnúť..ak bude hore :slight_smile:))

@kikaneu no idem ja ku telke čosi dívať...isto zase pri nej zaspím :grinning: :grinning: tak ale mrknem aspoň panelák....zajtra som zvedavá čo napíšeš..dúfam, že vyskočíš....som zvedavá čo aj ja.. :grinning: večer mávam BT 37,9 :grinning: to už je na horúčku :grinning: :grinning:
22. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 aj ja budem pozerať panelák, ale popri tom budem aj tu :slight_smile: síce tu už asi nikto nie je....ale tak popozerám nejaké fotočky :slight_smile: dám vedieť ráno, že čo :slight_smile: idem až 7:15 do práce s kolegyňou autom, tak budem mať čas :wink:
22. říj 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ja som tu ahoooooj
22. říj 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahoj :slight_smile: už doma?
22. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 no vidis gratulka a nech nam to obom vyjde
22. říj 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no bola som doma okolo 18h, ale este som zohrievala veceru pre malu, lebo mm jej nedal veceru.. Este som dokoncila veci na pocitaci pre klienta. Pozeram farmu a tukam do mobilu.. Malo ste kecali odkedy som odisla
22. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu a ty ako dnes?
22. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ale, ty máš už jedno dieťa? som nevedela :slight_smile: nejak mi uniklo :wink: to vždy tak....keď ja prídem z roboty, tak už tu skoro nikto nie je, najviac to tu fičí doobedu, keď ja musím silno pracovať :wink:
22. říj 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ja dobre už, cítim si hlasivky, mala som dnes dozor na chodbe, tak mám vykričaný hlas.....ale už som oddýchnutá, tak fajn :slight_smile:
22. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hej ja jednu dcerku mam moje zlatko neposlusne..
Ty mas velke skusenosti s detmi nelezu ti niekedy na nervy? Nie su arogantne? Toho sa bojim pri dcere a dalsich detoch :frowning2:
22. říj 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu vsak?milacik moj...a polozil si ruku na klavesu a strasne sa divil,co je to za zvuk..tak len po nas pikukoval..tak som mu zdvihla ruku,zase kukal,preco to prestalo :slight_smile: a nakoniec sa rozhral sam..a to som uz zbehla po fotak :slight_smile:

@mattuliatko30 to som aj ja zvedava..ale zazraky necakam...
22. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 :slight_smile: lezú...niekedy sú fakt hrozné, ale pekne vidno, kto sa doma deťom venuje a kto nie....arogantné sú skôr voči sebe navzájom, vysmievajú sa jeden druhému, nesúcitia s druhými.....a k učiteľom až v takom ôsmom-deviatom ročníku, ale to tiež si všetci nedovolia a tiež pekne vidno ako sa doma o učiteľoch rozpráva :unamused:
22. říj 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba jooj, zlatý :wink: už keby sme také mali doma :wink:
22. říj 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kocky, tak studujem grafy, vam poviem, ze niektore su tak prapodivne, ze podla nich by ste museli byt vsetky, ktore mate ovu :grinning:
@mata_ba ja viem, ze si si robila, len ho vyhodnocujem invalid, preto som chcela, aby si este cikla a tvoj graf neviem nalistovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ani nevrav..furt by som ho stiskalaaa :grinning:

@vavrenka jaj taaak..no uvidim co povie ranna teplota..a ak mrcha nepride zajtra,hadam skusim..a graf o nicom www.fertilityfriend.com/home/mata_ba
22. říj 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba aj ja Paťku :slight_smile: aj Kajka sa ešte rada stíska :slight_smile: a najradšej šteklí môjho drahého, šidlo jedno :slight_smile:
22. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tie deti vedia byt take uzasneee..a pritom staci len pozornost a venovanie sa od rodicov..
22. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu to si pekne napisala o tych detoch a vychove. Budem sa ako rodic snazit :slight_smile:
22. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba veru hej, len kopa tých rodičov namiesto toho rieši iné veci.....oblečenie, hračky a kopu iných zbytočností :cry: :frowning2:
22. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 aj ja :wink: napísala som to tak, ako to vnímam a cítim ja :wink:
22. říj 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu a preto su deti take..kazdy nadava na dnesnu dobu..ale deti su vizitkou svojich rodicov..
22. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek