• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bordulka no mozme :grinning:
7. lis 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 a o čo? :slight_smile: takze kedy testujes? :D
7. lis 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky a nove tehulky!!! Vcera som si myslela, ze som uz po ovu a dnes pad s teplotkou jak hovado! Myslite ze ovu bude dnes? www.fertilityfriend.com/home/3e782f
7. lis 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut Gratulujeeeeeeeem!!!!!!!! to to uz neni dusik co sa hlada lupou ale je to poriadne vidno!!!!
7. lis 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj.

@huncut je to tam :dizzy_face: , uz len nech silnie, podla mna mamatest by ti uukazal aj krajsie.. ale to je jedno teraz. si tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@lucka771 tak aspon vidis, ze aj lekari sa mozu mylit aj s ultrazvukom :slight_smile:

@annavi jo jo, ja som 1 dc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. lis 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no ved mas krasny graf tak sa na priznaky vykasli. a prave to ze si nemala ziadne je mozno ten priznak.
7. lis 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu @bordulka kockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy posielam cislo uctu :grinning: hlasim 1dc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je mi vazne ze zle :rolling_eyes: strasne ma boli brucho a je mi spatne, pijem akurat alchemilku a dala som si nuofen, ak nezabea mozno pojdem domov, mam pocit ze tu kazdu chvilu odpadnem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ďakujem a to som sa bála že to neuvidíte :unamused:
7. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ze na rovnako moja? :sweat_smile:
7. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku podla mna ovu bola, mozno 21-22dc.. uvidim eaka dlha bude LF :slight_smile:
to ze stupas je super..
7. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ano sme v clube :grinning:
7. lis 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem a ten mamatest je aký, toto bol tiež origoš z lekárne, dnes kupim zasa a uvidíme zajtra čo to dá :unamused: bojím sa, mám bolesti ako pred menzesom
7. lis 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agaven napis tam adresu a cislo ulice, pripadne aj mesto. :wink:

napr. huskova 35 kosice.
7. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@piefunko že 1 DC??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: kočky a co vy na tu moju teplotku poviete?,bola ovu nebola?či čo to? http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
snazilkovat este ci?,ja mam taky pocit akoby ovu este len bola..vcera dnes...take tlaky v podbrusku... :confounded:
7. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut to je normalne, bolesti su aj v tehu roztahuje sa maternica.
7. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa @bordulka @riana12 @huncut @michaelamia1902 @kukku @mata_ba
bre ranko baby. tak ja uz urcite po ovu http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa teraz uz len cakat na zazrak.
7. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@lauritka tak hádam bude všetko ok, dnes skusim pohľadať iný test v lekárni, tento bol Rapiclear
7. lis 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa držím palce silnooooooooooo
7. lis 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa držím palce, aby sa stal :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ahoj..žeby sa už ovu blížila?..ja dnes 3dc...mrcha slabučká...ani včera nebola silná..a v pondelok poobede začala...bodaj by som ju takú mala stále...ale možno to je tými liekmi..že je taká slabučká...
@lauritka takže 1dc?..juj...škoda mojka...
@piefunko ty tiež moja 1dc?... ja 3dc...a mrcha slabučká..tak som rada...ako by som ju ani nemala..len bolesti som mala..ale mrcha vôbec tomu nezodpovedala...
7. lis 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka za mesiac? :grinning:
7. lis 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a ako to mas s teplotou dneska? a ja som myslela ze tam fakt nieco je, preto som chcela nasledovat..
7. lis 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut gratulujem to nie je duch..ale pekná čiaročka... :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi nooo.. neviem ci bola.. hmm, to zalezi od dalsich teplot.. lebo si zase dole. :unamused:
7. lis 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jaj, dakujem!!!! co je tento cyklus netradicne, je to spinenie pri ovu. to som doteraz nemala. tak dufajme ze je to dobre znamenie.
7. lis 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 ďakujem, drž palce nech zajtra je silnejšia
7. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mojko, to mi je luto... :( sakra, tie grafy vedia niekedy dobre zmiasť.. :(
7. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :( tak neskoro? ale ako povies, len si to musim zaznacit, aby som na to nezabudla :D
7. lis 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa joj drzim moc palceky, snad to uz vyjde :slight_smile: nech ti to cakanie rychlo ubehne :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale ved ja ti vravim, ze ovulka este nebola :cry: :cry:
7. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek