• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
inac baby, aj vy mavate obcas v LF fazy taky pocit, ako keby ste mali mocovy mechur uplne dole a ked si sadate tak ako keby na neho narazite a teda to je citit?
11. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut neboj bude vsetko ok... :slight_smile: vychutnavaj si to....a hlavne sa nestresuj... :wink:
11. lis 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no, ja mám močový mechúr už aj tak dosť citlivý, prekonala som tri silné zápaly :frowning2: v LF chodím často cikať, takže cítim si ho každú chvíľu :sweat_smile:
11. lis 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceresnicka10 snažím sa byť kľudná a šetriť sa trošku aby som neuškodila bábu, v stredu uvidíme čo povie lekár :slight_smile:
12. lis 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko.. myslíte, že by to mohla byť pravda? :astonished: www.fertilityfriend.com/home/3fab4e
12. lis 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala ahoj, podla mna si mala ovuláciu na 33 DC, ale nejak neskoro ?
12. lis 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko baby, myslíte si, že BT môže ovplyvnit to že som hodinu pred meraním bola na toalete , ale merala som si až o 6.00 hod / t.j. na wecku som bola o 5.00 am / ???
12. lis 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 môže nemusí...
12. lis 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRE RANKO baby dnes som stupla a posunulo mi to ovu,ale mi to nesedi podla mna bola 18DC da sa to nejako zmenit?
www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/
12. lis 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko dievčence....tak aké sú novinky? :slight_smile: u :slight_smile: mňa sa konečne niečo deje :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
a zajtra ideme do CAR jupíííííí :grinning: :grinning:
@huncut srdečne gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prajem len to najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2012 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lucka771 no ja zmeram o 6.00 mam 36,5 a ked som zmerala o 6,30 som mala 37...už nemeriam skreslujuce asi tak..to je dost rozdiel..ja chodim stale cikat..ale merala som ..vetsinou to skace medzi 0,1/0,3 stupne..nikedy zmeram a mam rovnako aj ked som bola na wc..
12. lis 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala s vyznacenou ovulaciou suhlasim... a vždy máš take dlhé cykly?
12. lis 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, babule :slight_smile: utekám do práce a hádžem narýchlo svoj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
(dali mi VIP na 5 dní zadaraaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

neskôr sa zastavím a pokukám vaše výtvory :grinning:
@elebe včera som na teba taaak myslela, že kde sa túlaš :dizzy_face:
pekný dník všetkým :slight_smile:
12. lis 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elebe dobre ides zatial len tam hore sa drzkaj..inak dobre ides..ja zatial mam 30den cyklu a teplota 36,8..už nemeriam ..neskor dam test tehotensky a skocim ako lekar povedal ze mi krv zoberie ked bude meskat..ja zase uvazujem aj o mozneom posume cyklu koli clostibegynu..ale na fore som nenasla zeby clostik predlzoval menzes...
@huncut hej odychuje vela cajikov a vela cecka cize ovocie..nie ze sa budes pchat tabletami..pekne baban pomaranc kiwi...
12. lis 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka aj tebe pekny den :slight_smile:
12. lis 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babuľky http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa že ff si myslí, že som 3 dpo, ale ja si myslím že 2 dpo, no uvidíme :slight_smile:
12. lis 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@elebe bola krásna ovulka, super :slight_smile:
12. lis 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ja s tým označením súhlasím... nič ešte nemen.. a ano, da sa to zmenit, drz analysis, posledna moznoat manual override či tak dajak...
12. lis 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka pekný grafík,len tak dalej :wink: no nemala som sem čo napísať,mala som hada a až teraz som vyskočila :slight_smile: som rada,aspoň budem vedieť povedať dokine kedy bude ďalšia mrcha :slight_smile: :slight_smile:
@agaven ďakujem moja,ale neverím že sa podarilo :slight_smile: zajtra ideme do CAR som zvedavá čo sa tam dozvieme :slight_smile: :slight_smile: tebe držkám palce :wink:
12. lis 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa nooo,aj ty pekne stúpaš :grinning: sa teším že bola ovu,teraz budem vedieť kedy čakať mrchu a tak ma dokina objedná aj na HP :grinning:
12. lis 2012 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ty a ked ides do car aj tebe povedali z epolovicu si musis patit aj tak
@elebe no ci aj ty budes polovicu v care platit..ako myslim liecbu ci lieky , inekcie a ine?? no lebo ze nieco preplati poiztovna ale nie vestko preto sa pytam co povedali tebe..cize viem konplet zakrok je ako povedal mne lekat do 1000€ a nemusi to vinst.ako mi je luto tych mamiciek co tazko ostanu tehotne a este tolko penazi?? ved len daju spermosky do brucha..nejdu na plastiku prs ci nosa..ach jaj..
12. lis 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven no my tam ideme teraz prvý krát....a ja chcem IUI a to stojí okoko 100€....dúfam a verím že nebude potrebné IVF :unamused:
12. lis 2012 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe budem cikat postupne a dam vediet ci aspon duch tam je...kupim tie LACNE Z DM..kym budu duchovia a potom kupim mama test ..v dm su dva v jednom..za 1,39..zatial staci..dakujem ti..
12. lis 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven jasné stačí :wink: ale aby boli 10-kové :wink:
12. lis 2012 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka pekny graf :slight_smile: .mne to dnes trosku zmenilo a dalo prerusovanu ciaru co sa mi nepaci a ani ten den co mi vyznacil FF.no tak uvidim ako to pojde dalej www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/ pekny dnik
12. lis 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to by som si vybrala aj ja..lebo to druhe je dost bolestive..mne stacilo prefuky 10 rokov dozadu a somm myslela ze ich tam zbijem..hehe..juj budem ta citat aj drzim peste nech ti to vinde...
12. lis 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no super, tak sa to u teba pohlo, teraz to pojde všetko už hladko a ty budeš čoskoro tehulka :slight_smile:
12. lis 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven aj mne robili prefuky pred 10timi rokmi a doooosť to bolelo :confounded: :confounded: ale dnes to všetko robia pod anestézou :slight_smile: IUI ti spraví doki v ambulancii a ideš domov a IVF sa robí pod anestézou :slight_smile:
@melisaaa dúúúúúfam že čoskoro budem a že nebudú nejaké komplikácie :slight_smile:
12. lis 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ovu sa ešte môže neskor preznacit, ked pribudnú teploty...
12. lis 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek