• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lagunasa To mi je luto, no neva, ide sa dalej :wink:
17. lis 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka Ja by som na Tvojom mieste čakala na niečo úplne iné :wink:
17. lis 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka som velmi zvedava na tvoju zajtrajsiu teplotu
17. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukku moja zlatá, ďakujem za podporu, ale ja sa poznám :pensive: okrem toho som skalopevne presvedčená, že v tehu sa budem cítiť aspoň trochu zvláštne :wink: (a tá moja dnešná teplota nie je na 100 %, bola som hore 2 h pred meraním, kamoši ma zobudili, došli z koncertu neskôr než ja, a merala som 2 h po termíne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
ty si kedy došla na to, že si tehuľka? viem že už je to vyše 7 rokov, ale spomeň si kvôli mne, prosím :grinning:
17. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka aj ja, ale isto bude nízka, ak medzitým nepríde MS :frowning2: návšteva odíde, tak budem nerušene spať aj merať v bežnom čase. ty si sa už na meranie nadobro vybodla?
17. lis 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka @trish22 baby a mozem sa opytat ohladom toho uhniezdovanie ono by sa to malo vzdy ukazat na teplote?a kedy to tak byva?
17. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka Zlatinko co vymyslas :wink: ja som sa necitila nejak zvlastne,len mi bolo podozrive,ze ma prestali boliet prsia,tak zmierena s tym,ze pride mrcha,ked ma zacali cca o 2 dni znova no este ani vtedy som necitila,ze sa nieco deje a ked som videla // bola som viac nez prekvapena a v soku,lebo ked som testovala 11DPO a bolo bielo uz som nedufala,ked zrazu....ziadne uhniezdenie necitila,vlastne asi 2x ma zabolelo brusko ako pred mrchou a to presne viem kedy v sobotu (v utorok som mala dostat mrchu) takze neviem ci to bolo to,ale celkom tehotna som sa zacala citit az v ten utorok ked mrcha neprisla.A bolo mi zle a citila som sa ako keby som mala dostat chripku.A zacnem tomu uplne verit ked uvidim Sono a ze bude vsetko OK...drzim palce!!!
17. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceresnicka10 nie , vobec to nemusi byt vidno v grafe...
a aj nie kazdy pkles musi byt IP... vacsinou nastava uhniezdenie medzi 7-10 dpo.
17. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elinka36 ďakujem ti mojka, že si mi to takto rozpísala, si zlatá, viem že nemáš veľa času :wink: :slight_smile: mne vo štvrtok (9DPO) vystúpila teplota na 37 a presne vtedy mi naraz začali kríže, podbruško, a prsia, všetko dosť intenzívne, ale len na deň a potom to pomaly odišlo, len to podbruško ma poboieva a včera som dlhšie stála na koncerte, tak aj kríže. ale to sa dá všetko krásne vysvetliť, to nemusí byť tehu :wink: veľmi rada by som bola s vami v júlovkách, a o to viac, že môj fiktívny TP vychádza na narodeniny mojej sestry aj bratranca :slight_smile: ale to by bolo príliš krásne :wink:
kedy ideš na to sono? určite bude všetko ok, verím tomu a tiež držím palce.
17. lis 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka dakujem moja ... :wink:
17. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceresnicka10 este citujem:

" - implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. Opakuji, že přítomnost tohoto poklesu nutně neznamená těhotenství a naopak jeho absence ho nevylučuje, přesto bývá s těhotenstvím často spojován. Nepleťte si ho ale s poklesem před MS - pokud například Vaše luteální fáze trvá obvykle 11 dní a 11.DPO dojde k prudkému poklesu, daleko pravděpodobněji se jedná spíše o znak přicházející MS nežli o těhotenství :frowning2: "
17. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zelovocka nanejaky cas hej, to nemy zmysel. mala ma momentalne ekzem, ktory ju svrbi, je z toho nervozna, stale na prsniku, cize nepredpokladam, ze by sa mi spustil cyklus. dojcim akoby osm mala 3m dietatko :unamused:
17. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka Podla mna to vyzera nadejne moja ovocnicka :wink: mna krize boleli tiez,aj pacienti si to vsimli ale ja som si ani neviem co myslela,ale urcite som si nemyslela,ze nam to vyslo presne ako ty :wink: Ja idem na odber HCG v pondelok (moj mm ma vtedy narodeniny) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Sono podla HCG bud v stredu alebo v piatok.Nechcem sa zbytocne stresovat.A tak sa bojim ,ale inak citim taky klud ...
17. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka :( chuderka. dali vam nieco na ten ekzem ?? minule som pisala, ze ja som s nim bojovala 18 rokov. :unamused:
uz od narodenia.
17. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka achjaj, a chceš dojčiť do prirodzeného odstavenia sa malinkej?
17. lis 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak zatiaľ to vyzerá celkom fajn.. http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e/ dnes už to čakanie asi vzdám a testnem to :slight_smile: alebo zajtra ráno..
17. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@adeala tak toto tipujem na dve // :astonished: :astonished: krasny graf :dizzy_face:
17. lis 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka vies co, ona ma potnicky -to nechapem z coho, seboreu (podla man sa u nej prejavuje len suchou citlivou kozou) a pityriasis rosea - a to ma trochu dramaticky obraz na kozi a svrbi to, udajne to odoznie po takych cca 6tyzdnoch. ale usim jej aj na noc davat sirupcek proti svrbeniu, lebo inak mame otrasne noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ael vraj za ekzemami, specialne atopickym stoja parazity!
17. lis 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala krasny testni.... :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka hej chcem, ale viem, ze ms mozem dostat aj skor, uz som jej nenapadne chcela upravit pocty dojceni cez den, lebo uz sa zdalo, ze to pojde, no a do toho sa rozsypala, takze to teraz neriesim. ale poviem uprimne, ako rada dojcim a maznam sa pri tom s malou, tak mi to teraz lezie na nervy a citim voci malej zlost, ked sa v priebehu hodiny treti krat pyta na prsnik...
17. lis 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala keby si testla aj teraz 10tkovym testom, myslim, ze uz by si tam nieco nasla, podla grafiku :wink:
17. lis 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa ale aspon neprepadas falosnym nadejam, i ked sklamaie je, ja viem :pensive: , ale, raz to predsa musi prist, no nie? :wink:
17. lis 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala krásny graf, si jasna :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka vazne :confused: to som nevedela.. my sme skusali vselico, mna to tiez strasne svrbelo.. :unamused:
tak dufam, ze malicka sa z toho dostane. :zipper_mouth:
17. lis 2012 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala páááni :dizzy_face: ty testuj :wink:
17. lis 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 @melisaaa @ceresnicka10 @vavrenka ďakujem vám :slight_smile: pôjdem na to, len čo prídem domov.. som už moc zvedavá :grinning: :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@zelovocka idem dnes :grinning: teraz nie som doma, tak keď prídem, testnem a dám vedieť :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka ach, verím ti, je to o nervy, keď je malá z toho nervózna :unamused: jasné že treba najprv doriešiť jej zdrav. stav, nech máte väčšiu pohodu. a sem do Grafov BT chodila jedna žienka, ktorá dojčila malého a pomerne skoro otehotnela, všetky nás predbehla, tuším januliatko85 :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala neviem sa dočkať, urobíš nám tu predčasné Vianoce :wink: a cítiš sa ako?
17. lis 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak ja uz som zufala a vobec tomu nerozumiem :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/3a520e
:frowning2: :frowning2:
17. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek