• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Ahojtě kočky, přišla jsem se na Vás po dlouhé době zase podívat :dizzy_face:
jak se tu máte ? Kolik přibylo nových těhulek ? :dizzy_face: :dizzy_face:
Občas vás sem zajdu "zkontrolovat", hlavně tebe @lauritka :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc na vás myslím a držím všem strašně moc palečky, snad se k nám brzy přidáte .....

Posílám fotečku naší malé .. :slight_smile: Bude se jmenovat Emma :dizzy_face:
Hlavně neztrácet naději :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! nikdy !!!!! :dizzy_face:
19. lis 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@pajiskazemlyna ahooj :slight_smile:
jeej, tak to leti.. dakujem., ze na mna myslis... nedavno si mala pozitivny testik a uz mas v brusku taku velku slecnu ??? :dizzy_face: :sweat_smile: ma pekny nostek :sweat_smile:
19. lis 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pajiskazemlyna jeej, aka je krasna! cela rodicia! :dizzy_face:
19. lis 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
Lauri, neděkuj, myslím na tebe několikrát týdně, andílka do bříška si zasloužíš (troufám si říct) nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face:
Doufám, že jednoho krásného dne, až si tě "zkontroluji" uvidím pod tvým profilem : "čeká miminko" :dizzy_face:
Děkujeme :grinning: Nosík nevím po kom má .. já ho mám křivý a muž taky nemá tak pěkný ... :grinning: :sweat_smile:
19. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajiskazemlyna no snad dozijem.. :slight_smile: hihih.

a nosik nema po sousedovic ?? :sweat_smile:
19. lis 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Po sousedovic určitě ne :grinning: Možná po někom přes koleno ? :grinning: :grinning:
To víš, že se dočkáš, já to vím !!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa moja, nesmies to tak brat, ja viem, ze ti je z toho smutno, ale neboj.. raz sa to podari! mozno uz dalsi cyklus to vyjde :wink: ako dlho sa snazite? ja som tento mesiac skor taka rezignovana, ani som neratala, ze by to mohlo vyjst.. sme to tento cyklus "odflakli" :sweat_smile:
19. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
já děkuju ... z velké části díky tobě mám teď malou kočičku v bříšku .. :dizzy_face:
19. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 Zo srdca Ti gratulujem. To že si tehu ešte neznamená, že sem nemôžeš prispievať. Trošku tehubacilov nám neuškodí. tešim sa :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak vidis, tu vychovavam tehulky. :sweat_smile:
19. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby...tak dnes jsem byla na ultrazvuku..jsem 14DC, cekala jsem ze budu mit pekny dominantni folikul a ono prd...jeden mel 13mm....coz je malo...jdu v patek znovu na kontrolu kouknout jestli vyroste..jestli ne tak zase cely cyklus v haji.............myslite ze my mohli antibiotika v zacatku cyklu posunout ovu????diky moc :frowning2:
19. lis 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no vsak ja som mala vysoke akurat tak s clostilom a duphastonom :slight_smile: , u lekara som bola 14DC a nic nevidel, povedal, ze nic ani nebude a dal mi metformin na PCO, mam prist na 14DC opat po dalsej menstruacii
19. lis 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no tak preto , ze bola ovu vtedy s clostylom.. ale no neviem, ked nevidel foliku ziadny, ci by toreticky stihol dorast hmm, hoci sa to tvari tak ovulacne.. :confused: a ked das prec hlien , necha ti ovu ???

@koira no malo je to podla tabulek.. ale nie kazdy ovuluje na 14 dc :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nie, nenecha...cize je to len pseudocyklus ako aj vravel. V tom pripade ja ani neviem, ako ovu vyzera. Lebo podbrusko ma lacilo a bolelo okolo 22.dna dost citelne. No to nic. Inak okolo 18-20DC som mala chripku, sice bez nejakych zavratnych teplot, ale zle mi bolo dost :/ Aj to mohlo toto vsetko vratane ovu hlienu sposobit....ci nie? No kazdopadne asi sa v tom nejdem rypat, som zvedava, kedy mrcha dorazi. A cakat na januar a IVF...nasa asi jedina nadej uz.
(este jeden detail...pred aprilom 2012 som merala o hodku neskor) :slight_smile:)) - teraz uz zarezavam v robote.
19. lis 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no aj som si myslela, lebo hlienik moze byt aj pri anovu...tak nic. drzim place nech aspon IVF vyjde ako ma :wink:
19. lis 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem :slight_smile: uvidime
19. lis 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko,mam este posledny vykrik do tmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: www.fertilityfriend.com/home/3e782f , v tento den by som uz mala mat nizku teplotu a ms, no dnes mi to prekvapivo stuplo, hned som skusila test, najskor slaby duch a po 20 minutach bielo. Baby na 13DPO uz by malo ukazat vsak? Test bol znacky Rapid clear :confounded:
20. lis 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a dobré ráno já už se z toho mého těla pominu.Nejdřív byl duch na testu ten než jsem nabyla foťák tak zmizel :angry: v pátek jsem to dostala a v neděli mi to skončilo jen vlastně v sobotu jsem nějak víc krvácela včera jsem začala měřit BT a mám jí pořád vysokou 37,1 a dneska 37 :confused: udělala jsem si test a myslím,že je tam duch ale dost slabý ale test je 20citkový tak nevím pořád mi pnou prsa a to mi po MS nikdy nedělá ale každý cyklus je jiný to vím tak počkám co z toho bude nebo nebude ale je to zvláštní jak si s náma to naše tělo hraje :sweat_smile:
20. lis 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka uff moja...a to čo za hada máš? :confused: :confused: :confused:
20. lis 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Neviete mi poradi..pred tyzdnom som bola u gyn a vravela ze tam mam pekny folikul a mozme sa snazit.Tento mesiac aj meriam..ale tie teploty?som z toho jelen..7DC(36,6);8 DC (36,7);9 DC (36,7);10 DC(36,5);11 DC (36,5); 12 DC (36,5) 13 DC (36,5);14 DC (36,5),15 DC (36,3); 16 DC (36,3);17 DC (36,4),18 DC (36,3)...na 15 DC aj pozit.ovulac.testy aj hlien..vsimla som si ze okolo 13 DC ma dost boleli prsia a to pretrvava stale...predpokladam ze teplota nebude stupat..co myslite?menzes mavam nepravidelny a mesiace 6,7,8 v celku pravidelny 9.mes. spinenie + aj teraz..pocas prvych nizkych teplot spinenie zmizlo teraz zasa..

vdaka za radu
20. lis 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak si sa zastavila, ale aspon, že si neklesla :slight_smile:
@lauritka tak ako dnes :slight_smile:
20. lis 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko babulky,

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/martina1309/grafy?c=-8588499688854775808

Teplota stúpla, tak treba ešte počkať, uvidíme čo z toho bude... Aj keď mám kŕče v bruchu ako pms, ale to som mala aj pri obidvoch tehotenstvách... :slight_smile: :slight_smile: vlastne to mávam vždy po ovu.
20. lis 2012 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@6lenka64 pekný graf, určite na tom teste nič nezostalo, ked tam bol najprv duch :slight_smile:
20. lis 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky...tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
stále mám to špinenie,už mi to lezie na nervy,neverím že by z toho mohlo niečo byť :frowning2: :frowning2:
oooo a včera o 11.30 porodila moja sestra krááásneho synčeka Kristianka :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2012 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@koira no ja ti poradim skus si kupit ovulacne testy a merat ovulaciu, a BT, ja som mala na 10.den 8mm folikul horko tazko ho nasiel, povedal ze ovu nebude,,ze buduci mesiac beriem clostil atd, tak som si kupila a podla ovu testov som mala asi teraz 20-21DC ovu, uvidime ..ale skus toto, mozno dozreje neskor folikul
20. lis 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jeeeej blahoželám :dizzy_face:
20. lis 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem...och,je taký krááásny malilinký a má strašne veľa vláskov a úúúplne čierne :dizzy_face: :dizzy_face: och kedy už ja tak budem :frowning2:
20. lis 2012 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe určite je nádherný a neboj, dočkáš sa, len to chce čas :slight_smile:
20. lis 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no čas :frowning2: ale ako mám sama seba presvedčiť že musím ešte počkať :angry: :confounded: keď som ho videla,aj som si poplakala,bol taký maličký a voňavý a krásny
20. lis 2012 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek