• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mistrall bože to ma mrzí :pensive: držím palce, nech sa dáš čo najskôr do poriadku. Ja tiež nemám dieťatko zatiaľ. Teraz sa snažíme od leta. Akosi sme sa tak naraz rozhodli a vysadila som HAK, tak uvidím. Verím, že sa nám to čoskoro podarí
23. lis 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela no pekne to máš naplánované, tak držím palce, nech folíky poslušne rastú :wink: :slight_smile: metformin máš prvý cyklus?
a super, že mm má v poriadku spmg, my sme ešte neboli.
@mata_ba Maťka, kašleme na to, snaženie ešte bude a 13 je odteraz pre nás šťastné číslo, tak! :sunglasses:
23. lis 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristinka9 dakujem si zlata, radsej na to nemyslim, treba ist dalej , co uz ..mm..Ale dufam ze sa nam zadari, som zvedava :slight_smile: podla mna to chvilu trva, kym sa da cyklus znova do normalu po HAK, kedze bola blokovana prave ovulacia , niekomu sa to da to normy hned , niekomu neskor, ale ak nabehne ovu to bude aka parada :grinning: a ovulacne testy mas?
23. lis 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall no netreba asi na to veľmi myslieť, neviem. Nič také som nezažila, tak sa ani neozvážim k tomu nejako vyjadrovať :cry: No rátala som s tým, že to chvilku potrvá, tak čakám. Len ma hnevajú tie dlhé cykly, to je fakt hrozné. 40 dní, to už je riadne veľa podľa mňa, potom tie mesiace sú nekonečné :grinning: Ovulačné testy mám, kupované cez ebay, ale testovala som dva mesiace a ani jeden raz mi ten test nevyšiel pozitívne :confounded: aj podľa toho som usúdila, že ovu nie je. Tak som začala merať a potvrdilo sa :unamused:
23. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 ja som tiez rozmyslala ze si kupim dalsie testy cez ebay, su lacnejsie, ale vraj to aj baby niektore predavaju na MK tak mozno kupim cez ne :slight_smile: veru, aj mam mam dlsie cykly, hoci nie az tak, ale to sa nacakame co? :D
Neva, ja myslim, ze sa nam zadari , treba pozitivne mysliet a to meranie je podla mna fajn, nic za to nedame, len zmerame a ideme dalej :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
no nech rastu, veru, sak aj citim vajecnik lavy a aj maternicu veru... a hlavne tie teploty su uplne mimo... :grinning:
no metformin prvy cyklus, minuly tyzden som zacala a bolo mi strasne zle.... vobec som nemohla ani chladnicku otvorit, bolo mi stale na vracanie. a rano na zastavke, som si myslela ze ani do roboty nepridem :frowning2:
ale uz som si zvykla ako tak, poobede mi byva este zle, ale rano uz je to ok. ale sak vydrzim...
23. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela fuha, no to ma mrzí, že ti býva zle :unamused: hádam sa to časom upraví, keď si telo zvykne.
a aké teploty, veď si ešte len 6DC, zatiaľ ani nemusíš merať :wink:
23. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka vďaka moja....aspoň vidíš aké sme s Maťou nerozlučné dvojičky :wink: a ja som vedela, že dnes bude pokles.....nejak to žena predsa len cíti.....ale zatiaľ mrchatá nikde...takže mi asi splní želanie a čaká na zajtra :slight_smile:
aký máš deň?
23. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čaute kočky :slight_smile: tak už som tu.....aha: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu žiadne testovanie sa nekoná
23. lis 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak keď ste dvojičky, mohli by ste teda otehotnieť naraz :wink: asi by bolo fajn byť s niekým v tehu téme, s kým sa už poznáš :slight_smile:
ja som mala uponáhľané ráno, ale večer už bude fajn, mám rodičov na návšteve, teraz sú v meste a večer pôjdeme niekam na večeru aj so sestrou :slight_smile: čo ty? už si doma, piješ kávičku? :wink:
23. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela duuuuuuuuuuuuuuuuufam...
23. lis 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka už sa nám to raz podarilo a podarilo sa nám naraz aj o detičky prísť :frowning2:
noo, tak to máš pekné plány :slight_smile: milé :slight_smile: už som doma a už som aj vypila kávu, dnes s mamčou, lebo mala voľno :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka dohodnute!
@kikaneu cau dvojka moja :slight_smile: ako?ja furt nic!
23. lis 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka veru,my sme s kikuskou este mali aj rovnaky tehu graf,ze kikus?som jej vzdy predpovedala den do predu aku bude mat teplotu :grinning: @kikaneu
23. lis 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
no ja meram tento cyklus druhy den a vcera som mala 36,7 a dnes 36,9... to je u mna neobvykle, ale asi to robia tie tabletky a clostil...36,9 som mala az tak v polke cyklu :grinning:
23. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba @kikaneu tak babule, druhé tehu musíte mať rovnako šťastné a úspešné až do konca, inak sa nedá :wink: :slight_smile: keď ste dvojky :sweat_smile:
23. lis 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nelabela veď uvidíš, ako sa to bude vyvíjať :wink: hlavne nestresuj, to tomu nepomôže :slight_smile: po MS bývajú teploty ešte rozhodené, aj ja to tak mávam.
23. lis 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
vies co, nejak zatial nestresujem, len mi je to divne, hlavne som zvedava... to je moj aktualny pocit :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedava ci zabere clostil a buduci tyzden uvidime...juhuuu, bude ovulka :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz idem domov, tak pekny vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka nebolo by nic lepsieho...a vsak mozes sa k nam pridat :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela pápá, krásny víkend aj tebe :slight_smile:
@mata_ba možno sa k vám pridám, ale som trochu popredu, "už" 4DC :grinning: a tento cyklus bude asi nesnaživý...
23. lis 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj moja, tak ja nie a nie ist hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
23. lis 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ahoj :slight_smile: už dobre, už som domka :slight_smile: a tiež ešte nič.....
@zelovocka tak, tak moja, Maťka má pravdu :slight_smile: a vždy moja teplota plnila jej predpovede :slight_smile: pridaj sa, budeme rady :slight_smile: nevadí :slight_smile: buď nás počkáš alebo ťa dobehneme :slight_smile: to dúfam, že už teda budeme niekdy :wink:
23. lis 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka tebe to tusim ten metformin len rozhasil...:/ No snad buduci cyklus bude vyzerat ako minuly cyklus!!!! Ja mam graf stale peknucky, ale co je pravda...ja uz neviem...
23. lis 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no boooze..5-6 dni prezijeme :grinning: a aj ja mam tento cyklus nesnazivy..respektive nijaky...

@kikaneu kavicky vypita?ja ju pijem od rana :grinning:
23. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janielik87 moja, nerozhasil, ja mavam taketo cykly :slight_smile: raz som mala vyse 70dnovy a to som isla potom na vyvolavacku, keby nejdem, tak mrchu nemam aj rok :slight_smile: a ustalil mi nejak teploty :slight_smile: a ak by bola ovu teraz aj to by bol zazrak :slight_smile: mozno ked zacnem uzivat tu vyssiu davku,tak to zaucinkuje viac... a ty ides pekne hore, takze ovu bola... a ak bol v tom case aj sexik, budes testovat? :slight_smile:
23. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ja budem mať tento cyklus posledný meraný....potom ten tepomer schovám do šuflíka a mám všetko a všetkých na háku......fakt už na to nemám nervy....a nech zas skúsi prísť nejaký príznak, tam ma asi drbne......síce som teraz na všetky príznaky mala logické zdôvodnenie (ale aj tak v podvedomí človek dúfa) a dnešná teplota mi pokazila celý deň :angry: od rána som bez nálady :(
hej, hej, už dávno vypitá, teraz sa nalievam vodou, vkuse som smädná
23. lis 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja som si sexik neznacila a tento mesiac bol poslabsi...:D :D lebo som nemala naladu na nic...nakolko som to uz vzdala a psychicky sa pripravila na IVF... Ja som mala tiez vselijake cykly...okolo 40 - 50dni pred aprilom..ale odvtedy vzdy 30-31 -- ) pravidelne jak hodinky na 23. den v mesiaci...cize dnes..ale mrcha zatim nikde...cize asi pride pondelok - utorok.
23. lis 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no ja v dcembri merat nebudem..bude tam dost volnych dni a urcite nebudem vstavat na meranie...alebo takto..kym pojdem do roboty zmeram a vikendy + sviatky prdim na to...alebo nemeram..ci ano? :grinning: :grinning: :grinning: aaa uvidim...a presne pre toto uz chcem na to kaslat...priznaky vsetky a co z toho??minuly december/ januar som bola tehu,ale po 5 dnoch meskania mrcha dosla..a to bolo super..nic som nemerala,nic som si neuvedomila...az bola ciarka na teste(pekny duch),ktorej som vobec neverila a doki mi kazal dojst o dva tyzdne...lenze mrcha dosla,tak som neriesila..ziadne stresy,ziadne vsimania,niiiiic...a po mrche mi drahy povedal,ze som sa za brucho chytala a strasne vela som pila...ze oci mi nenormalne ziarili...az PO som si uvedomila,ze jejda ozaj..grcala som a myslela som si,ze viroza...chcem spat tu nevsimavost...
23. lis 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 moja, aj z poslabsieho sexiku moze byt silne babo :D ak nepride mrcha v pondelok, tak testuj, nie ze budes mat depku, ze je to kvoli PCO, jasne?? to znamena, ze si tehu :slight_smile:
23. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ach, Kika, to ma mrzí, že nafigu nálada, no viem si predstaviť :pensive: a srdce nezastavíš... to dúfa stále... že čo ak je to predsa len príznak, dobré znamenie, čo ak... :frowning2:
ja budem merať naďalej, keď mám rôzne dĺžky cyklu, tak nechcem, aby ma mrcha prekvapila, predtým som bola vždy v strese a s vložkou nachystaná zbytočne aj týždeň :wink:
@mata_ba a Mati, inak ako darčeky?? ja nemám nič pre nikoho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem sa rozhýbať...
23. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek