• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@kikaneu pkrasne silnie, super! :wink: a clear blue digital si nekupis? :wink:
28. pro 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka nie, podľa mňa je to zbotočné, však toto silnie, v nedeľu urobím ešte jeden a v pondelok idem k doktorke, takže to už by boli len vyhodené peniažky a zas behať po lekárňach, že kde ho majú (nechce sa mi) :sunglasses:
28. pro 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu kraaaasa moja. Ani mne by sa nechcelo spat po takych krasnych testoch. :slight_smile:
28. pro 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
este pridavam ovu testy na tento cyklus... @lauritka zeby som nevychytila zase vrchol? :confounded:
28. pro 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tak hadzem svoj poovulkovy graf http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/4061c4
@lauritka oznacila som pozitivny test len na toho 17 co bol najsilnejsi a tak mi ovu vyznacilo na 17, ale bolesti som mala az na 18. Kedy teda podla teba bola ta ovu?

@kikaneu este raz blahozelam, ciarka krasne silnie :dizzy_face:
@redhairy ja stale na vsetko vravim, ze nadej zostava. Ak by to nevyslo, aspon vies, ze sa da ostat tehu. Aspon takto mna ukludnuval lekar nedavno.
28. pro 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariankamk aj ja som mala na 10DC silnu druhu ciarku. Dokonca sa mi zda silnejsiu ako tvoja. A dalsie dni slabla a nie silnela. A potom z nicoho nic na 16DC buch silnota a mala som ju silnu 3 dni. Ved pozri
Podla mna tvoja ovu este len pride :wink:
28. pro 2012 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@mimus ale uz mam poovulacnu teplotu a bolesti konecne slabnu, vcera vecer som isla skapat
http://www.fertilityfriend.com/home/997017
a viac uz netestujem, nemam cim a uz na to ani nemam chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz mi aj zacina byt jedno, ci to je ozaj po ovu alebo nie...

ty mas 17DC pozitivny :slight_smile:
28. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piacere no Pepina vraj zvyknú duchovať, ale mne to nerobil nikdy :confused: mala som ho zakaždým úplne biely (teda okrem tohto posl. cyklu, keď už bol jasne pozitívny), žiadne fľaky ani duchovia.
hodíš mi sem graf, prosím? :wink:
@figurka1985 neduchujem, ja som testovala až 12DPO, tak čiarka bola hneď silná :wink:
28. pro 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu ahoj moja, čiarka krásne silnie, tak to má byť! :dizzy_face:
28. pro 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@redhairy moja, drž sa a skús sa niečím zamestnať cez víkend...hoci nemyslieť sa na to asi nedá...ale nie je to v tvojich rukách :pensive:
28. pro 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa wauuu. krasny vystup :wink: ja som zostala na tom rovnako http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :slight_smile:
28. pro 2012 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikaneu krasne ti to silnie :wink:
@redhairy drzim palce, nech je to dobre :slight_smile:
28. pro 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
28. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vierka987 chod do casti teploty, preklikni sa na zalozku sdilet graf a odtial skopiruj linku... tu, co si dala teraz, je zla...
a plus este skontroluj v nastaveniach, ci mas profil pristupny vsetkym uzivatelom
28. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
28. pro 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk dakujem,uz som hodila podla teba..,snad to je vidiet...
28. pro 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimus no podla teploty by som povedala, ze bola az 20 DC,, potom si poriade vystrelila.. na FF kasli, kludne mohlyabyt aj toho 18-19-teho.. ty si mala dost vysoku hladinu LH, cize to mohlo praksnut aj neskor.. po tych bolestiach a este aj teploty mohla zareagovat o den neskor.. takze uz len cakat ako dopadne koniec..
28. pro 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka ahoj, toť graf http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb , stále sa držím hore, brucho ma bolí na mrchu (ale šialene) v podstate od 1DPO, tento mesiac sledujem aj kŕčok, je stále tvrdý a mám na ňom požehnane snehovo-biely hlien.... Test nerobím, lebo mám doma len to šitné pepino a mám pocit, že toto je test, ktorý sa oplatí robiť až na vyšší dpo.... a úprimne, už začínam pochybovať, či ovu nebola trošku neskôr, keď boli teploty ešte na úrovni 36,4-36,5 .... lebo najprv som myslela, že ten veľký pokles bol uhniezdenie, ale evidentne nie, pretože to by som už mala diaľnicu KE-BA :grinning:
28. pro 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere no, ovu mohla byť aj 13DC, ale asi ju máš vyznačenú dobre. tak už len čakať a testnúť znova :wink:
a keby si si dala preč tie svoje modré čáry, tak FF ti ovu nevyznačí? :confused:
28. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka som v praci cely vikend,tak snad nebude cas na to mysliet i ked je to tazke. @mimus tak to mas pravdu aspon vieme ze sa to moze podarit opat,len kto vie kedy. @lauritka ahoj,ano mala som v krvi hcg,isla som na pohotovost lebo som robila test, a ta druha ciarka oproti minulemu tyzdnu nezosilnela:frowning2:a asi ani nezosilnie.
28. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka zmazala som moje a takto mi to teraz vyznačil FF, ovu mi dal na 10DC, čiary nechal modré :grinning: asi je zo mňa paf :grinning: Ale podľa výtoku a šialených bolestí v pravom vaječníku tipujem ovu na ten 11DC, teplota mi lezie takto pomaly hore bežne.... Ak bola ovu až na 13DC, čomu neverím, lebo kŕčok už bol tvrdý, výtok creamy a bolesti žiadne... ale ak by, tak je to priekak :grinning: lebo posledné snaženie bolo na 10DC :grinning:
28. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu ty si ma potesila co to tam je uzasko gratulujem
@trish22 tebe drzim peste ažaža neboj bude tmavnut
@redhairy neboj mozno pondelok ti povedia dobru spravu a hcg bude vysoke...
@lauritka ahojko no mne sa povedalo ze 21,22 .12 ze bude ovulacia lebo vajicko rastlo ..ale podla grafu som divna..ved skusim ho sem hodit..
28. pro 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zelovocka aha, napr. tu mi liezli teploty hore veľmi pomaly, netuším, kedy bola ovu... LF mávam väčšinou 13 dní.
28. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere ja by som bola za ten 11DC, tak pevné nervy želám :grinning:
28. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@redhairy a kolko si mala ??,
28. pro 2012 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@agaven Ďakujem moja, si zlatá. Ale ja už teraz viem, že to nevyšlo :frowning2: ale ty máš dobrý graf. podľa mňa ovu bude dnes alebo zajtra. si pekne nízko teraz. Držím palce
28. pro 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@agaven ďakujem :wink:
28. pro 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale mne povedal gnekolog 18,12 ze vajicko je 16mmm a ze asi piatok sobota bud eovulacia a to je 21,12 alebo 22.12 ..ved to ani mne tie teploty nesedia...
28. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 ale preco nezufaj sa som biola smutna ked boli dve cervene kolajnice a nebola som..len ver o par dni ti stmavne ak nie tak pojdes este jeden cyklus so mnou..a hadam potom to už vinde..
28. pro 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek