• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
Snad lepsia foto :slight_smile:
29. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@kikaneu mojaaaaa...ty si tehuuu ????som tu veľmi dlho nebola.......bože...gratulujem ti mooooc..tak sa to podarilo...teším s s tebou cica.....a nech to dobre všetko dopadne....
29. pro 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@piacere a je to tam! gratulujem!
29. pro 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piacere je to úplne jasne viditeľné .... no povedz už teraz, že aké máš príznaky ... či aj ja nemám :grinning: si aspoň voľáke vsugerujem, keď nič iné :grinning:
29. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anait ďakujem :sweat_smile: Za ten svet to nejde s mobilom lepšie sfotiť ale normálne ju krásne vidno, som zvedavá, aká bude zajtra ráno, len dúfam, že to bude ok, lebo už mám "pár" biochem. za sebou :confounded: :angry:

Príznaky? :grinning: Jak som písala, v podstate od 1DPO ma šialene bolí brucho na mrchu, až do krížov, začalo ma hneď po ovu bolieť hrdlo (pri malom som bola počas LF chorá - chrípka), tie ustálené teploty mi boli podozrivé, boleli ma dosť prsia cca od 3dpo, ale asi pred dvoma dňami prestali :confused: , kŕčok stále dole, včera mi začal vodnatý výtok (typický pre tehu - mala som aj pri malom) a dnes sa mi tak ináč, tak zvláštne "zatočila" hlava v aute jak sme išli do toho hodonína, ostalo mi tak zvláštne nevoľno, ale len na chvíľočku (presne toto sa mi stalo pri malom pred termínom mrchy raz :grinning: ) a potom prišli až v 6tt skutočné nevoľnosti. Ale ten zvláštny chvíľkový pocit dnes v aute mi okamžite rozsvietil kontrolku nad hlavou :sweat_smile:
29. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@piacere no, tak ja teda nie som tehotná :grinning:
29. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anait jooooooooj, poznám ženy, ktoré nemajú ani pol príznaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere jeejjjjj, uzasne, gratulujem, dalsia tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
velmi, velmi ti to prajem a tesim sa spolu s tebou.
29. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka ďakujem :dizzy_face: ale ja ešte nekričím "hop", ešte som nepreskočila :slight_smile:
29. pro 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a posledná... že nemám vidiny? :confused:
29. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
@piacere ja viem, rozumiem ti..., ale ked uz to raz vyslo , mas krasne dietatko, tak preco nie aj druhy krat? :wink: , modlim sa, aby tentoray bolo vsetko tak ako ma byt a aby si v zdravi donosila zdrave dietatko.
29. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka ďakujem krásne :dizzy_face:
29. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere no ano,ale nemaju ani skracujuci sa a maknuci krcok :frowning2:
29. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere nie, nemas vidiny, tu je to krasne vidiet :wink: gratulujem z celeho srdiecka :wink:
29. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
29. pro 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave dakujem draha :dizzy_face: a tfuj tfuj tfuj na zajtra rano na tvoj testik :dizzy_face:
29. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piacere dakujem, dufam, ze pridam krasne kolajnice, aj ked bojim sa, ze to bude zas biele ako cerstvy tatransky sneh...
29. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dievcata, bud sa mi to sniva alebo ak nie, tak uz asi nezaspiiiiiim som v soku, trasiem sa ako osika a revem ako male decko… lepsie mi to odfotit nejde… je tam…
30. pro 2012 v 05:50  • Odpověz  • To se mi líbí (15)
@mijadave mijaaaaaaaaaaa :grinning:
30. pro 2012 v 06:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piacere po zaschnuti zosilnela, joj, uz sa to podoba na dialnicu, hosi jeden pruh je slabsi, ale je :wink:
30. pro 2012 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mijadave ,
@piacere
kočky, pekné "bodky" ste tu dali pre rok 2012 :dizzy_face: , a ako rok končí, tak nech aj úspešne pokračuje ten ďalší... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mijadave no paradicka!!!!!!!!
30. pro 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave Zapla som si MK kvoli tvojmu testu ci aspon BT - a oplatilo sa! Toi, toi, toi....drz sa, je to skutocnost :slight_smile:
30. pro 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piacere no parada , kocka!!!!!!!!!!
30. pro 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere
@mijadave
baby a este, kde su grafy?
30. pro 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave gratulujem. Kraaaasny pozit.test. aj ja chceeeeeeem :slight_smile:

@piacere aj tebe gratulujem....super!!! Normalne vam zavidim. Samozrejme iba v dobrom :slight_smile:
30. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave no ja sa snad rozplacem od dojatia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , krasne zakoncenie tohto roku. gratulujem :wink:
30. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@trish22 nebojkaj, rok 2013 je nas! my tak otehotneniem, budeme mat tak uyzasne pozitivne testy a tak prenadherne trojfazove grafy, ze sa staneme vzorom pre vsetky buduce tehulky!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 nebojkaj, rok 2013 je nas! my tak otehotnenieme, budeme mat tak uyzasne pozitivne testy a tak prenadherne trojfazove grafy, ze sa staneme vzorom pre vsetky buduce tehulky!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave waaaaaaaaaaau, perfektné, teším, gratulujem ... juch :slight_smile:
30. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek