• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@agaven aj ja mám ducha :wink:
1. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monosana , ved to, že gynekológ sa na veci pozerá zo svojho pohľadu a endokrinológ z toho svojho...
kebyže sa mám spôliehať na gyn. tak na endošku nechodím, lebo mám všetko OK a nevidela dôvod na endošku.
Tak dúfam, že mi endokrinol. pomôže. :sweat_smile: :sweat_smile:
1. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ty si vyzsie ako ja ja nie a nie s avyhrabat viac no co skor myslim ze toho 3.1 aleo 5.1 pride..ak nie tak nic budem testovat..už som sa pretym dost nabehala ku gynekol.aj inekcie a vyvolavacka a nakoniec este asi 2 krat bral krv na hcg..už si pockam radsej na riadne 2 ciarky inak budem aj 30 dni cakat na menzes cislo dalsi..
1. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait hej super sme dve dusikove no v sutocnosti to je o nieco ruzovejsie..ale nie take silne ako by som cakala..pockame si no nie?? ak nie este idem dalsi cyklus aj s liekmi kde je test..ja to neviem nahadzovat a natahovat cez telefon do pocitaca to sa musim este naucit..lebo muzicek to už neche mi stale natahovat fota..hehe
@anait kde je foto isto mas lepsi dusik ako ja...
1. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven foto nedávam...keď budú riadne čiary, tak dám...ale to si ešte počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven koľký dpo si? graf nejde otvoriť a v hentých sa moc nevyznám...
1. led 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/agaven/grafy?c=-8588467720854775808
www.womenzone.cz/uzivatelka/agaven/grafy?c=-8588467720854775808
no to ani ja neviem ci už som zatial ani graf mi neukazal kolko som po ovulke super..neviem..
1. led 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait , dalšia čiaročka? držím palce, nech to bude palica :wink:
1. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no podla gynekologa som mala ovu 22.12 a potom by to aj sedelo..lebo test ukazuje až po nejakom 10dni dpo..tak je to 10/11 dpo....a zaujimavost som nizsko..alebo blbi teplomer..hehe :unamused:
1. led 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna aha, to je pravda. Takze si mi dala motivaciu ist aj na endo. ked sa nam aj nadalej nebude darit. A teraz sa mozte snaizit, ked ti teraz šteluje lieky?
1. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaza26 @piacere gratulujem k tehu :dizzy_face: všetko dobré prajem :slight_smile:
1. led 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven wow kraaaasny duch.... :slight_smile: drzim palce aby silnel
1. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aj ty mas dusik???? To vazne??? Daj fotooo :sweat_smile: booooze bodaj by aj tebe krasne silnel !!!!
1. led 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 dakujem no budem cakat aj ja..co sa neskor ukaze..ci menzes alebo ak nie tak neskor testnem znova..
1. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 vážne bol...a zmizol... po pol hodine zoslabol a leeedva to vidieť...kašlem na to, neriešim...aj hlien sa mi stratil, čiže to je pasé, veď v tehu má byť krémový...
1. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven dufam ze to nebude ms ale tehu. Moc ti to prajem :wink:
1. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ale je tam aj ked je slaby.....ved uvidis dalsie dni....drzim palce.....predstav si ja mam tiez ducha a mrcha sa este stale nerozbehla....uvidim zajtra rano....dnes som si ani bt nezmerala lebo sme zurovali
1. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 jéééj, tak zajtra meraj a testuj ... som pozerala, že ty si už riadne dpo ... držím palce :slight_smile:
1. led 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ale mne sa uz mrcha rozbieha....uz dva dni....ald jd mi to cudne....uz sa to malo rozbehnut....tak dnes poobede som si spravila test a bola tam slaba druha ciarka ale nie v tom casovom rozmedzi ako ma byt. Uvidime zajtra
1. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@trish22 ejha, čo to čítam......hneď ráno som tu, že čo nové :wink:
1. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana , hej v pohode... mám len minidávku - mna nelieči, takže len skúšame s niečim "trochu pohnúť" či nie je tam pes zakopaný (resp. jedno s druhým...)
1. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 no, ktovie ktovie cicka! Len testuj a testuj! Moze to byt len pseudomenstruacia, nemozes vediet :slight_smile: Zajtra rano napis co bolo :wink:
1. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, otazka - ako kojim, tak sa mi nejako viac zvlnili vlasy a chcem si kupit zehlicku na vlasy. zehlite si niektora? akou znackou? inak - ja uz zase chvilku nemeriam,ma nebavi si zapisovat teploty od 36,4 do 36,5 :confounded:
1. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy moja prvá bodečka v r. 2013.
2. led 2013 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka ja si vlasy žehlím už nejaký ten rok kedže moje vlasy nejak nevedia udrzať tvar a lietajú si ako sa im chce, aktuálne používam žehličku od rowenty respectissim liss, bola síce drahšia, ale nelámu sa mi vlasy, neelekrizujú čiže v pohode :slight_smile:
2. led 2013 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobre ranko zienky. prvy den do sviatkoch do prace a ja som uz aj zaspala :slight_smile: no co uz. http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
2. led 2013 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte,tak ja dnes ráno hned infarktový stav,že teplota klesla,pocity ako na menzes,čiaročka sa mi vidí rovnaká ako včera ráno (tú bt som merala dnes 2 x a zapísala som si teplotu čo som merala v zvyčajnom čase,tá prvá teplota bola 36,85 ráno o 6 ,inak meriavam tak medzi 7:30-8:00 väčšinou vtedy bola 37,02 a mám stále už aj včera akoby teplotu,cítim to aj bez merania,dúúfam,že nič na mna nelezie :-/ )
2. led 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22
@anait
ako kočky? :sweat_smile:

@zaza26 naživo je silnejší ten dnešný než ten prvý?
2. led 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimus veru bol celkom ukážkový :slight_smile: bohužiaľ neskončilo to tak, ako som tajne dúfala. Pridávam dnešný grafik http://www.fertilityfriend.com/home/404252
2. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek