• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka ty si tu? nie si v praci? no ja neverim, ze este podskocim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak to tak to len ten vyskok pred mrchou :angry: vcera som mala dost husty egg hlienik biely ale len raz............

@activia ahoj. ani nie je skoro LF mavam 13, niekedy 14 dni, klesam na viackrat, pripadne mam este medzitym jeden vyskok, takze neni skoro . a dnes som 12 DPO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi :slight_smile: dakujem, sice si tu ovu tam nechavam, ale staci, ked dam prec tu teplotu 36,6 a ovu je prec... a to som si merala 15 min. skor a ked som merala v normalnom case tak uz bola 36,4 :(
30. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi ooo pekny vzostup :slight_smile:
30. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala len aby to tak bolo moja. Nic ine si teraz neprajem. Fakt! Accch.... :pensive: Len sa bojim, aby neprisla mrcha, niekedy ma torsku pobolieva podbrusko. Ale len ked sa idem vycikat a hned ako vsatnem zo záchoda. Cudny pocit. Potom prestane. No, o tri dni uvidime.
30. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka nie ja nie :grinning: my sa este nesnazime :slight_smile: sice bolo one shot this month :grinning: ale dva dni po ovule uz,uz ani hlien,nic nebolo,cize to by bola ozaj nahoda :grinning: ale mam krcok uplne otvoreny na ms,urcite pride :slight_smile: ja sa chcem tak pol roka sledovat len.
30. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka -0,2°C za 15 min.? :confused: to si vliezla do mrazáku, nie? :grinning: pááni... bola si aspoň na wc alebo niečo? vtedy sa to stáva
30. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ech, nemam rada tychto par dni pred ms, je to na nervy :unamused:

ja takto, ale je to rovnake ako minuly mesiac, pichaju ma striedavo vajecniky a som zuriva......jasne pms :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/activia
30. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi wau. pekny vystup :slight_smile: a co sa tyka tych 3fazovych, aj moje niektore sa tvaria trojfazovo a tehu som zatial nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: @vavrenka
30. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hm, ale ja ten hlien a krcok tomu nasvedcuje. bolesti si nemala? mne vcera FF tiez odznacil ovu z piatku kvoli tomu poklesu ale ja som mala v piatok take bolesti ze som bola na beton presvedecna ze to muselo byt v piatok. a dnes mi ovu vyznacil naspat...no uvidis podla dalsich teplot :slight_smile:
30. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monosana tak to asi MS nebude, to by si už spoznala :slight_smile: možno močák? aj hormóny určite urobia svoje :wink:
30. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala nebola som nikde, stale v posteli... prvy krat som zmerala, potom som zaspala a o 15 min. zase zmerala :slight_smile:
30. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ked to sa podla toho neda. mne napriklad BT vobec neklasne pred MS, takze aj tak neviem kym sa nespusti ci MS ci tehu...zatial vzdy len MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia no veru to ani ja, a to ja posledne mesiace mavam uz od ovu bolesti prs a podbruska. uz ma to dost stve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked tento mesiac boli podstatne miernejsie a uz aj viac menej presli, ale dva dni dozadu uz sa neviem dojest, takze aj to znaci ze sa mrcha blizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

a ty mas na mrchu este cas. a dufam, ze ti ani nepride :wink:
30. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi no hlienik je creamy, ale krcok mam stale vysoko a skor makky ako tvrdy... bolesti som mala 101dc, ale ked ja presne neviem ake bolesti by som mala mat :slight_smile: tak som velmi zvedava :slight_smile:
30. led 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi no ved to, ze to neni na 100%. ale tak snad sa coskoro zadari. teraz to u teba vyzera velmi pekne, tak uz ln cakat :slight_smile:
30. led 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a nemáš náhodou odsledované, o koľko sa ti takto mení teplota? tak normálne sa medzi 6 a 10 hodinou zvyšuje o 0,1 st. za hodinu a tebe takto klesla? :confused: to ja tu aj na hlave môžem skákať a pohne sa to max o 0,05 st. :grinning:
30. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala praveze to mam odsledovane, ze aj ked idem na wc,tak sa nemeni... ale takyto pokles v kratkom case som uz mala, len potom neviem ktoru teplotu si mam zaznacit :slight_smile:
30. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja by som dala prvú, mne ešte aj doktor vravel, že sa to má merať ešte v takom "polospánku", lebo potom sa to môže meniť.. ale že až tak :confused:
30. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no, tiez som si sla rano oci vyocit :grinning: neviem co to vcera bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ach jaj :slight_smile:
30. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala dala som si prvu, ta sa mi viac pacila :slight_smile: aj ked ta druha bola v polospanku... alebo mi do nej nafukalo :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 ja mam LF 12dnovu a ms mam dostat podla FF 4.2. posledne dva razy mu to vyslo presne ako pisal, som aj dostala :unamused:
30. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi diky moc..me to taky pripadlo divne...brala jsme na zacatku cyklu clostil..ale nezabral...chodila jsme na ultrazvuk asi do 18 DC a nic..zadny dominantni folikul...tak sna dovu bude :frowning2:
30. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia tak drzim palce, nech nepride :slight_smile:
30. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi este nejaky zbludily estrogen ;)
30. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala moze byt, ze hormony uraduju. Pred MS som velakrat bola takto. Niekedy aj tyzden pred mrchou ma zvykne boliet podbrusko. Močák je iný pocit, to velmi dobre poznam bohuzial :unamused: No, ale 3 dni a vsetko sa dozvieme :confused:
30. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja viem, ani spinenie nemusi znamenat tehu, uz som citala prilis vela tehu priznakov a ukazkovych grafov u kociek, co nakoniec dostali ms a tt mali absolutne negat.. a este k tomu, ked ja dojcim, tak to je zrejme vsetko uplne ine.
30. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi hej, ej to skoro. len ja dojcim, takze u mna kvoli hormonom je mozne vsetko
30. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no veru. sama som toho prikladom :angry: uz neverim nicomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: len dufam, ze raz nam to vsetkym vyjde :slight_smile:
30. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 vyjde. je to len otazka casu...
30. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka podla mna si ovu mala :wink:
30. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek