• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@vavrenka
@trish22
@koira ale lekar by mal vidiet na usg prave prebehnutu ovulaciu.. malo by tam byt vidno zlte teliesko... :unamused:
6. únor 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 no ale kdyz se podivas treba www.merenibt tak tam je plno krivek s pozit ovu testem v den ovu...tak ted babo rad ze :frowning2:
6. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha tak to jsem nevedela...ale ja myslim ze teplotam se da verit..telo neklame..ale dr spatne videt muze :wink:
6. únor 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koira ja si myslim to iste ;) teplota sa len tak hore nema preco drzat, ked ovulka neprebehne..
6. únor 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak tak, zvlášt kdyz k tomu byl pozitivni test :wink:
6. únor 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 hlavni je ze jste v dobe ovu meli keksik..za chvili najdes poradne dalnice a to jsem pak zvedava co ti dr rekne :grinning:
6. únor 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koira no veru, uz som tu videla x pripadov, kde lekari tvrdili, ze je to anovulacny cyklus a skoncilo to dvoma // ;) takze tiez tie ich vyjadrenia beriem s rezervou.. :slight_smile: niektori BT prdlajz rozumeju..a preto ju odsudzuju :angry:
6. únor 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lauritka v tom máš bohužel pravdu :frowning2: ..přitom je to to nejjednoduší co může ženská udělat a doktorům by to ušetřilo hromadu času...no snad se to časem zlepší :wink: naděje umírá poslední :wink:
6. únor 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka ahoj ak mi silnie ovu test je to dobré znamenie?
6. únor 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova nooo, moze a nemusi.. :slight_smile: mne tiez niekedy zosilnie pred MS.aleee.. moze zosilniet a byt pozitivny a bude to super ;) .. cize ak ho najdes pozitvny, mozes skusat tehu testik :wink:
6. únor 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka oki super dnešnému vela nechýbalo k pozitívnemu ale počkám ešte také dva dni :wink:
6. únor 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tanickaskorokubikova drzim palce ;) kludne ho rob rano. ako tehotensky.
6. únor 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa inak ja som mala tiež také zmiešané pocity a vystrašili ma podobne ako teba o činnosti vaječníkov teda jedného a ten hormón bude AMH vraj je to hormón podľa ktorého vedia aké je činnosť vaječníkov a koľko máš v zásobe ešte vajíčok takto nejako som to pochopila od doktorky z heliosu
6. únor 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahojcek, ako sa mas/mate s babatkom? co nove? pochval sa...
6. únor 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ahoj moja, no ja si vás tu pravidelne čítam a s napätím sledujem :wink: :slight_smile: a držím palce, samozrejme! pozerám, že tebe už nabehol cyklus :dizzy_face:
mám/e sa fajn, akurát som sa vážila, zajtra začínam 12.tt a schudla som kilo :grinning: takže mám 44 kg, ale bábätko má zrejme všetko, čo potrebuje, vyzerá takto:
6. únor 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Ahojte kocky :slight_smile: chcem sa opytat ako to mate s ovu bolestami :slight_smile:
Bo ja mam uz 3 den a dost silne a ovu test negativny :slight_smile: ako to je s vami ??
6. únor 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica aj ja mávam tak tri dni a potom ked ta bolesť tak trošku ustúpi potom je ovu
6. únor 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvietok1605 hej hej, uz som to zistila aj ja. len si na ten vysledok musim pockat 3 tyzdne. :unamused:
6. únor 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvietok1605 @lagunasa Ja mam 37r., zasobu folikov /teda aj ten hormon/ podla dr. uzasna - a co z toho? Takze tomu by som az taku dolezitost nepripisovala - staci JEDEN rovnako ako JEDNA spermijka a sme tam ... :slight_smile:
6. únor 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka uz ste takiii velkiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 cica ved ty si pekne hore , ovu bola, a pekne sa drz hore a koniec bude zeleny :dizzy_face: ja som to uz zabalila.. toto je standartna teplota na 11 DC, este tak dva dni sa budem motat medzi 36.6 a 36.7 a potom pride baaac :confused: :confused: to uz poznam.. :pensive:
6. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ake krasne babo, cely ocino! ale usmev ma po tebe :wink: :wink: :wink: , vychutnavaj si plnymi duskami toto obdobie, uz nikdy to nebude take ako teraz :wink:
6. únor 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mauerka ved jasne ze staci jeden a jedna ale prave ta sanca na to aby si ti dvaja spravny nasli je o dost nizsia. ale kaslat na to.
7. únor 2013 v 05:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko. tak dnesne meranie teda bolo. na budik som sa prebrala, ale strasne sa mi chcelo na zachod. tak som rychlo strcila tepomer, ze "rychlo meraj" a cakam cakam a on stale nic. ziadne pipanie, nic. tak vytiahnem, pozeram na teplomer, to je nejaka blbost. vypnem, zapnem, znova strcim, cakam, uz mi mechur skoro praskne, a stale nic, ziadne pipanie a na teplomery stale ta hovadina. tak som sa nastvala a vybehla na vecko. potom som zmerala znovu a uz konecne zapipal a nahodil tuto teplotu. pre istotu som zmerala este raz a teplota stale tato. a do toho vsetkeho mi este pipali budiky co sa mi opakuju v intervaloch, na mobile a priatelovi zvonil tiez budik. ale to vsetko az v tej fazi po vecku. jaj, to zas bolo rano :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
7. únor 2013 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja dnes klasika na 12DPO
www.fertilityfriend.com/home/christie12
utekam do prace, pridem omrknut vase grafy :slight_smile:
7. únor 2013 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa predtým ti čo ten teplomer ukazoval, som zvedavá :sweat_smile:
@christie12 pekný graf, no ale ked vravis klasika, tak budeme čakať :wink:
7. únor 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/997017

od soboty sa ma bolesti stale držia, tak som bez prestávky v napätí, že už už bude ovu... no nech si ešte pekne počká, musí :grinning:
7. únor 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte ja stále takto ,ale cítim že mrcha príde zajtra http://www.fertilityfriend.com/home/424837 @bordulka moja ty ako?
7. únor 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tanickaskorokubikova kde mas graf moja?? a mati? @mata_ba
7. únor 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek