• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@nelabela neboj, nepadnes :slight_smile: a z toho spinenia si nic nerob... ja ho mavam viac... ak sa na mna jedna kočka nenahneva, ale musela som si jej graf ulozit, je neskutocny :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/3e82e8
25. únor 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka ja som sa poistila a kym nie su veci iste, nikdy nekecam znamym, co sa deje... aby sa to nepokazilo a pod... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no poviem, ti, ze kym sme boli trosku od seba, tak ked sme boli spolu potom cez vikendy, tak ten sexik vyzeral lepsie :grinning: teraz zase dojde stereotyp a zase sa to poredukuje, to uz pozname :sweat_smile:
ten prazdny kruzok som dala preto, ze som zaspala asi az okolo stvrt na tri, rozrusena, a pred meranim som spala 3,5 hodky... v podstate tie iste podmienky, ako mam teplotu v piatok... teplota sa zda ok, lebo napriek kratkemu spanku je nizka, ale jeden prazdny kruzok hore dole nic na situacii nemeni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk moja, ja som to musela v praci povedat, lebo sa odo mna ocakavalo, ze sa budem natahovat s 20kg bednami a kedze som mala na testiku // tak som to radsej povedala,ale kedze tie zeny poznam, vedela som,ze sa to roztrubi a to som nechcela, aby sa mamina dozvedela od niekoho ineho... nakoniec to boli // z pregnylu, vtedy som este na mk nechodila,cize som netusila taky vysledok :grinning: :grinning:
no u nas je to v sexe tiez taky stereotyp, ale prevcerom som bola doslova nadrzana ako za dlhe obdobie nie :grinning: :grinning: a normalne ma z toho bolelo brucho a mm to stale odkladal, mne uz bolo do placu :grinning: :grinning: a nakoniec v ten den bola ovu,tak dufam,ze to malo nieco znamenat :dizzy_face:
teraz ked ste vo vlastnom mozete si to viac "okorenit" :wink: aby bolo vacsie vzruso. inak niekedy staci aj kratsi spanok a teplota sa ustali,nie? a co si bola rozrusena?
25. únor 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky devcata vy urcite rozumite grafum vice nez ja :wink: zacala jsem si poctive merit teplotu tak bych se vas chtela teptat na nazor meho grafu. A jak poznam ovulaci aby jsme vedeli kdy se poradne snazit.http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sojca/album/grafy-bt-0mq76j/12912970/
25. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 no ja som o tom pocula, ze to moze normalne byt....neboj....
@mata_ba juhuuuu, za chvilku ovulka :grinning: :grinning: :grinning:
@bordulka jeej, aj ja chcem zazeleniet.... :cry: ale nejak sa musim vratit na zem, lebo ma ten pad riadne dostane, uz sa poznam....a mm bude neskutocne sklamany....

http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/
25. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliktula idem si tie tabletky kupit, lebo od ovulacie nemozem spavat a stupnuje sa to. teda narvala osm omylom do seba vcera podvecer kavu, ale aj tak, aby osm spala 2 a pol hodiny a teraz s ami vobec nechce spat, tak to je divne. a pritom citim, ze som unavena, len mi nejde spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ak aj tato noc bude takato, tak sa asi pojdem poradit s enjakym odbornikom, lebo je to velmi neprijemne :confounded:
25. únor 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela no neviem,..ovu testy zatial slabota...najsilnejsi bol tusim na 10 dc a od vtedy tusim slabne..a to na 10 dc naozaj okolo pozitivneho ani nesiel
25. únor 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela ved uz mas plusko zaznacene, neboj nebudes ho musiet ani davat prec :wink: hlavne hlavu hore a ak pride pad, rychlo sa postavit,ok?
25. únor 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@happyfrog80 zemarj si zajtra rano aj telesnu teplotu, ci bude vysoka, ak nie.. a budes tiez vysoko, tak ovu pravdepodobne bola.
25. únor 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka myslim aj napriek tomu, ze si sa nechynala to mohlo trosku ovplyvnit.
25. únor 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela este moez byt skoro na testik.
25. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca no teplota ti velmi dopredu nenapovie, kedy sa mas snazit, jedine ak by si mavala pravidelne cykly a mala si taky varaznejsi pokles cca 2-3 dni pred ovu, ale tiez to nie je pravidlom a nie je to u kzdeho,teploty potvrdi az spatne, ze ovu prebehla.
takze je dobre si robit ovu testikyy, ktore predpovedaju ovu cca 48 hodin pred, plus si sledovat hlien a pripadne bolesti ak mavas.. vsetko spolu sa kombinuje pre presnejsi vyledok ;)
25. únor 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ah, pozeram, ze mrcha ta predsa len dostihla ? :frowning2:
25. únor 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk to ma mrzi... :unamused: zacinalo to dusikmi ako u kessicy, len jej to zosilnelo, som cakal, ze aj u teba
:zipper_mouth:
25. únor 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to nic, to sa nejak spravi :unamused:
25. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no tak zase na zaciatku a dufat znova ;)
25. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nejako nemam chut, trosku ma to zrazilo dolu... :pensive:
25. únor 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no tak to verim, hlavne ked to uz vyzeralo tak nadejne... :cry:
25. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No ja mam velice nepravidelne cykli a proto jsem myslela ze mereni BT mi pomohou k miminku. V hlenu se take moc neviznam, dnes i vcera me docela dost bolelo brichoa hlen je velice husty, kremovy a lepkavy tak nevim.
25. únor 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sojca tak skus robit ovulacne testiky.. o hliene mas nieco tu . http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
25. únor 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacinam i ja merat, dnes mam primrznutych 36,2 - 7DC
25. únor 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela drzim ti palce.. :slight_smile:
25. únor 2013 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asi na mne něco leze...ráno teplota 37,5, je to problém?

http://www.fertilityfriend.com/home/420c8d
25. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika214 dakujem, ale zacinam sa zmierovat aj s alternativou, ze to nebude take, ako si zelam.... :unamused: kedze dnes test negativ a spinila som
25. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas hadam tehu.... :slight_smile:
25. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk daj graf prosim ta :wink:
25. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela neboj nic, nic nie je stratene.. :slight_smile:
25. únor 2013 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela :slight_smile: ted jsem se fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo fajn... mám obavy že je to spíš chřipka...
25. únor 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela davala som rano, nechce sa mi to tu stukat nanovo :unamused: :sweat_smile:
25. únor 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek