• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
11DPO večer, dr.max
3. bře 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@tanickaskorokubikova trosku horsia fotka, ale zda sa mi celkom ok ;)
3. bře 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano zla foto ale je tam :wink: :wink: a hlavne je to iný test ako predchádzajúce dve a testovala som poobede a po štyroch litroch čaju :grinning: :grinning:
3. bře 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tanickaskorokubikova bud rada moja ze aspon duch aspon vies ze ten testik ta neklamal. super nie, drzim palce :wink:
3. bře 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ano ano super ale ajtak sa ešte bojím že MS dojde :wink:
3. bře 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova niektory testik ti ukaze viac, iny menej. ja osm dnes chytila paniku, lebo debilny rapiclear mi ukazal doobeda iba ducha slabeho a pretim vcera poobede to bol duch normalny. tak som letela, kupila iny test a uz osm upokojena.. tie zaciatky, kym nepride obdobie ms, alebo aspon 13DPO su fakt narocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zajtra si povieme ako na tom sme. inak, mne pekne ukazal pepino priamo do mocu, nie pruzky. takze to fakt zavisi od testu. mozno dr. max ukazuje celkovo horsie v zaciatocnych stadiach a aku mas citlivost?
3. bře 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova fuuj na MS ani nemysli :wink:
3. bře 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka a kde sú foto??? ked si mala ducha? ten dr.max je desiatkový
3. bře 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka
@tanickaskorokubikova hm, vidno tam čiarku-dušíka.....ja som používala len testy dr. max a ukazovali pekne, schopne a pravdivo vždy.....ale večer som nerobila ani raz (sú v albumoch)
3. bře 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no tvoj prvý na 11DPO čo máš v albume vyzerá presne ako moj :grinning: :grinning: ale moj je robený večer
3. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova no vidíš, tak je to jasné :wink:
3. bře 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi trošku lepšia foto :wink:
3. bře 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@tanickaskorokubikova ale,no,zeby s apodarilo?vyzera to veeeeelmi dobre...,blahozelam :slight_smile:
3. bře 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova jsem zvedava na rano... :wink:
3. bře 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka jaaaj nejak mi tu uteklo ze take duchujes...supeeer..a kolikaty dpo jsi..to by bylo super kdyby to vyslo..moc drzim pesti :wink:
3. bře 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova vsak to je pozitivny tehu test :sunglasses: !!! uplne ostan pokojna, hcg rastie obden, tkaze tehu testy su naozaj vyraznejsei obden - teda pisem o jednej znacke testov.. :wink:
3. bře 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ducha z dneska nemam,lebo by na foto bolo prd vidiet, ale dam vcerajsieho 10DPO mamatest vecerny (ranny by na foto nebolo nic vidiet) a dnesny poobedny pepino, no debilne sa mi to nacitalao, ale neva -horny a dolny mamatest 10DPO, stredne pepino 11DPO
3. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
panecko, to bude novembrovciatiek :dizzy_face:
3. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka tak to je supeeer....at pekne silí :wink:
3. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no paráda tak ty si jasná :grinning: :grinning:
3. bře 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova obidve sme jasne! ok? budeme spolu tehotniet :sunglasses:
3. bře 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka parada!!!!!!!!
3. bře 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj. Chcem ta poprosit zase o radu- tento cyklus som merala ovu o 17.00 ale este boli ciarky rovnako silne, kedze som mala vsetky znaky ovu, tak som poskala a merala za hodku a pol a vtedy uz bol jasny peak. na druhy den som opat merala o 17.00 a uz bolo po, ale neskor som nemerala. mam teda povazovat ze peak bol ten predosly den o 18.30 a nevadi ze som netestovala aj na druhy den? stacilo ked som skontrolovala o tej 17.00? mam na mysli, ci by mohla hladina vystupit tak ako v prvy den, ze vacsia koncentracia je neskorsie? dakujem
3. bře 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slniecko2 ano stacilo, ked uz na druhy den bol slaby, tak uz bolo po, dvakrat to nezvykne vystupit ;;;;
3. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. bře 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
neviem do ktorej diskusie mam zverejnit grafik tak do obojí som :wink: a teraz budte mudrejsi ,co vy na moj graf ?ja uz len cakam na ms uz by mala prist
4. bře 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: tak ja dnes trošku pokles, ale mrcha by to ešte nemala byť http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
4. bře 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lllllllllllll ja by som sa aj priklonila k ovu na 22dc...
4. bře 2013 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak či tak to máš dobrý graf, keď si mala ovu, samozrejme, čim dlhšia lf sa ti udrží, tým lepšie :slight_smile:
4. bře 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk viem, viem....len ešte nechcem mrchu.....až cez víkend :grinning:
4. bře 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek