• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
4. bře 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukku uvidis zajtra ako budes....ja celkom fajn...snazim sa nech to funguje...tak uvidime... :o)
4. bře 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čaute baby, dnes ma okolo druhej začalo pobolievať v podbrušku (a stále ma pobolieva) a aj trošku špiním......takže to vyzerá asi tak, že zajtra mrcha dorazí :angry: :unamused: joooj, mohla ešte počkať pár dní
4. bře 2013 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyyyyy tu uz neni o cooooom :grinning:
4. bře 2013 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. bře 2013 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí (34)
@tanickaskorokubikova velka gratulkaaaa :o)
4. bře 2013 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. bře 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova si jasna :slight_smile: gratulujem :dizzy_face: a zacni verit na vyssiu moc,lebo toto bol zazrak :wink:
4. bře 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova a este supni grafik :slight_smile:
4. bře 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@christie12 moja grafik neviem dat lebo je v png formate a ja som len na mobile a neviem preformatovat, vecer doma dam :grinning:
4. bře 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova aj ja som na MT :grinning: oki, som zvedavaaa...
4. bře 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova jemiin skoro som odpadla aky kraasny testik supeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova gratulujuu..je to tam bez pochyb :grinning:
4. bře 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova krásná čárka a opravdu tomu osud chtěl a je to táááám :slight_smile: super
4. bře 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simasla no kokos ked si predstavim ze dnes som mala ist na ten zakrok .... fuuu
4. bře 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova jeziiiinkuuuu, jasneeee ako facka! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
gratulujem z celeho srdiecka a prajem nadhernych 9 mesiacikov :wink:
4. bře 2013 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova uuzaasneee.. kolky dpo si? ja 12dpo, takze, ekd vsetko dobre pojde tka by sme mohli tehotniet spolu.. :wink:
4. bře 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka aj ja 12 :grinning: tvoj dnesny test kde najdem? :grinning:
4. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova idem pridat.. ja mam najsilnejsei testy vecer :grinning: , dam foto pre porovnanie -
mamatest poobede - i ked nezaschnuty bol vyraznejsi, ale nie ako pepino a pepino teraz...
a uz si dam s testovanim na chvilu pokoj, uz verim, ze je to tam, dokonca som ocikala aj digitalny test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (14)
@simasla Mala si pravdu, FF prehodil ovulku na 12 dc, vidiet ze si profik :wink:
4. bře 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova @vavrenka noo babulky, spolocny TP? :dizzy_face:
musim si aj ja najst nejaku partacku :grinning: :sweat_smile:
4. bře 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@tanickaskorokubikova
@vavrenka dievčatá moje krásne ja sa z vás taaaaaaaaaak teším. Je to neskutočné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Strašne moc moc vám držím palčeky a prajem krásne, bezproblémové tehulkovanie. Užívajte si každú chvíľku lebo sa to už nikdy nevráti. Teda s tým dieťatkom....s ďalším to môžete ešte prežívať :grinning: :grinning: :grinning: Ja len o jedno vás poprosím, dobre silno nás tu poopľúvajte tehubacilkami a sem-tam nám napíšte ako sa vám darí. :slight_smile: Držte sa!
4. bře 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariankamk nech sa ti stane podla tvojich slov :dizzy_face:
a s tym tp - ked enviem dlzku svojho cyklu, ako sa termin pocita, nevies? :confused:
4. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 kati, verim, ze sa stastie da znasobovat a sirit :wink:, preto sa modlim, aby sa rozthlo vrece s uspesnymi tehotenstvami v tejto teme - a okrem inych kociek myslim konkretne aj na teba, kiku, zdeni.r , @moni007, lagunasu, bordulku, mariankamku, lauritku......... a tak dalej... :wink: :wink: a kukku samozrejme
4. bře 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@vavrenka od termínu ovu odrataj 14 dní, to urcis akože 1dc pri 28-dňovom cykle a potom by malo byť bábätko "tabuľkové"
4. bře 2013 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka a bez kalkulcky si potom z hlavyatas tp tak,Iii že od 1dc odratas 3 mesiace a prirátas 7 dní...
4. bře 2013 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova gratulujeeeem, to je krasne, vidiert nieco taketo :slight_smile:
4. bře 2013 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@elje ani tak nejsem profík, ale něco jsem načetla a také jsem koukala jakou teplotu jsi měla první den cyklu, no a pokud si vezmeš, že už to došlo k poklesu progesteronu, snížení teploty a dostavení se MS, tak mi přišlo logické, že by tvoje poovulační teploty měly být vyšší :slight_smile: alespoň těch 36,6 a výš.
4. bře 2013 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ránko, no, ešteže meriam, aké čudo mi vybehlo dneska... keď to spojím si vcerajsimi poldnovymi bolesťami :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra, pozajtra zmeriam a ak sa ovu potvrdí, potom prestanem...
http://www.fertilityfriend.com/home/mariankamk
5. bře 2013 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek