• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahoj holky, může se stát, že mám teplotu prostě zvednutou jen o 0,3 a mohla by to být ovulka??
Z OVU testů nic moc, čárky jednou silnější, jednou slabší, ale nikdy ne jako silné tak, jak by měly být. Bílek byl tak s bídou dva dny a takový nic moc, spíš nic, než moc, ráno čípek tužší, uzavřený, teď spíš cítím, že mám bílek zas, mám pocit že jsem si snad do bílku sedla :/
Ale teplota, pořád kolem 36,5, pak dva dny 36,7 a dnes 37, tak nevím.. asi počkat další dny, jestli nebude zas dole,co? Jinak graf je tady, kdybyste potřebovaly:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kamculenka/grafy?c=-8588402056854775808

Mám jen tento jeden, min. měsíc jsem začala měřit pozdě, jen tak cvičně, vletěla jsem na to pořádně tento měsíc.
A bolesti v podbřišku byly taky, tak teda nefím, když ovu testy negativ.
8. bře 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 super dik za radu urcite to vyskusam. som zvedava :wink:
8. bře 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby, tak jsem přišla od mudr..srdičko bije, mame 12mm..velikost 7+3....vše v pořádku, dostala jsem i už prukazku..ani se mi tomu nechce verit :astonished:
8. bře 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@koira Zo srdca ti gratulujem!!!! Tak teraz už pekne, bez obáv si môžeš užívať tehotenstvo. Moc sa z teba teším a prajem všetko len to naj naj!!!!
8. bře 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 moc děkuju..ano ted uz jsem se konečně trochu uklidnila,..no snad už to bude jen dobré...ale koukám co tu je nových tehulek a kolik je tu duchu :wink: tak baby at pekne ti dusi sili at nas furt nestrasi
:wink:
8. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak som späť od dr. Všetko je v absolútnom poriadku. HP je bezchybné. každá jedna hodnota je v poriadku.
Jediné čo mi ešte môže spraviť tak to je už len tá laparka. No dohodli sme sa že mm pôjde na spermiogram a ked budem mať výsledky tak sa zastavím u neho. Ak bude spg v poriadku tak ideme na laparku.
No už len mm dokopať k tomu spg!!!! emoticon emoticon emoticon Na to krvácanie počas ovu povedal,m že sa to stáva a že niektoré ženy to majú pravidelné. emoticon Tak som mu povedala, že to musela byť megaovulka. No a hovorí, že aj podľa neho.
Takže toľko od dr.
8. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@koira krasna sprava :dizzy_face:
@trish22 no ved si z tej megaovulky aj tehu ;)
8. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@trish22 tak to je moc fajn ze jsi v poradku, a manza neco bere preventivne?nam kdysi dost pomohl profertil..ale je dost drahy... :frowning2:
8. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka děkuji, jsem z toho celá štastná...kéž bych vas mohla všechny nakazit..tak aspon rozesilam tech par srdicek :slight_smile:
8. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamculenka hmmm, no tvari sa to ako po ovulke, uvidis dalsie teploty.. vcera nebolo nezvycajne nic ?? nepila si alkohol, nie si chora ?, dobre si spala ?? a testiky nebol ani raz , ze aspon trosu silnejsi ???
8. bře 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no jasne neriskujem toho blaba a ten novy je kamarat mm mamky takze sa bude o mna stokrat viac starat :grinning: aj mne byva tazko vecer :slight_smile: vcera som uz myslela ze prebehne prvy pohowor s wc ale soda bikarbona ma zachranila :grinning: mne stupa teplota ked som unavena ale inak pohodicka vobec niesom unavena prave naopak som plna energie lebo som stastna :slight_smile: jasne ze dam vediet :slight_smile:
8. bře 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ahoj nemocná ne, alkohol nepiju. Nejsilnější byl dva dny zpět, ale nikdy nebyla čárka stejná nebo silnější jako by měla být. Neobvyklé nic, jen tak asi 15sekundové silné píchnutí v pravém vaječníku. Možná to bylo vypuzení vajíčka a až tak jsem to cítila. Jinak nic. Do práce nechodím, nijak námahu nemám, takže se právě můžu zkoumat. Dnešní ovu test zase slaboučký už...
8. bře 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamculenka mozno , ze si nevystihla vrchol hmm ??? testovala si len raz denne ?? mzno menej citlivy ovu testik..
8. bře 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk já som tiez nechcela rodit v lete a prd z toho. a do dalsieho termínu na léto už nechcem cakat. takže radsej rodit po nicom roku a do jari bude babo akurat staré na to ist s nim von a v lete mozme santit s polrocnym babom. preto dufam, že už nám to konečně vyjde.
no a este som to úplně nezabalila. len už priatelia tak nenahanam na snazenie, ked vidím, že hlien stojí za staru belu. dnes sa posnazime pre zábavu a kašlem na to. nech mrcha pride co najskor, aby mi další 8.-9.dc vyjde este před sibackou a stihnem ist na folikulometriu.
8. bře 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira uuuzasna spravaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin tak to som zvedava na tvoj vitazny grafcek :wink:
8. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nevím no. Ano jednou denně kolem 13.30 a testík má být od 10UI takže si myslím že je citlivý. Zas jsem hodně tady i na emiminu četla, že ty testy nejsou vůbec průkazné, že celkem ukazujou jak se jim zachce, tak nevím právě.
8. bře 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ked uz ide o to, nevyberame si my, kedy chceme babo, ale babo si to vybera samo... ale tak snivat mozem :grinning:
8. bře 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no podla tohto mesacneho si myslim ze to nebude secko so mnou ok... :grinning: ale tak zatial to zvalujem na teplomer...
8. bře 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 aky je to test, vsak ja tam vidim. to fakt mavas takychto duchov kazdy cyklus??
8. bře 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka děkuji, těším se až si to přečtu od tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk ved prave to je to, ze nefunguje "porucim vetru, desti" :frowning2:
ale sranda ked si spomeniem, ze kedysi som chcela dvojicky koli tomu, ze odrodim to jednym tahom a potom sa aj mozem dat sterelizovat..... potom, ked som zistila ake to je narocne s dvojickami som od tohto nazoru ustipila.... no a teraz by som zase dvojicky brala vsetkymi desiatimi, ked viem, ze sanca na babo je strasne mala.
8. bře 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahojko. ako som ta tu videla, hned mam krajsi den. je fajn ze sa tu raz za cas ukazes. :slight_smile:
8. bře 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no, clovek sa prisposobuje vzdy aktualnej situacii, ved nikdy nevieme, co sa nam pripletie do cesty... :unamused:
8. bře 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka je to pepino, ale mávam to aj na mamatestoch, aj na one step preg.testoch....takže v podstate toto pre mňa ešte nič neznamená. :confounded:
8. bře 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 tak to je nafigu. lae ked sa ti duch bude premienat na ciarku, tak to bude prijemna zmena, nie :wink: :wink:
8. bře 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no hej, to by som najprv odpadla, potom by som revala ako malé detsko a nakoniec by som tomu i tak neverila.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 mysli pozitívne, vyjde to! Krásny víkend, verím, že po nedeli tu bude vela pozitívnych testíkov :dizzy_face:
8. bře 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 drzim palce zlaticko, a kdy budes testovat znovu..
8. bře 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamculenka no ne zatial testy stale sedeli aj s ovulkou.. jedine, ked som fakt nevystihla uplne silny.. ak je ciarka uz pomerne dost silna, treba otestovat aj dvakrat denne. mozno ti velmi rychlo stupol LH:
8. bře 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek