• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mon777 ake si mavala terploty predtym, ked si merala?
15. bře 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk nie uz vcera som videla ze je konec bo 36,8 som aj minule dostala ms...
15. bře 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi odteraz si pod mojim drobnohladom :slight_smile: AK sa ti naozaj posunula ovulka o tolko dni,tak ho mozno vyskusam aj ja. Ale ja sa obavam, ze u mna bude problem skor v nedostatku progesteronu.

@trish22 ja som ale optimista,verila som az do rana, ze sa ti nespusti. Ale aspon mas po tom hroznom cakani, nech sa teraz ta mrchajzna chytro odprace aby ste mohli zahajit to vitazne snazenie :slight_smile:
Mna uz tiez dost pobolieva v bruchu ,v noci som sa aj budila na ostre bolesti. Asi sa k vam coskoro pridam aj ja...
15. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rks :grinning: :grinning: :grinning: ok, budem pravidelne podavat spravy. no, sama som zvedava co z toho nakoniec bude, ze kedy pride ovu, ale ako sa snazime, tak este v zivote som nezacala pocitovat ovulacnu bolest takto skoro...
15. bře 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariankamk maximalne 37.1
15. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi dakujem :slight_smile:
@trish22 mna to cakaa zajtraaa.. uz som si supla mig 400, lebo ide na mna migrena, to mavam na zaciatku cyklu :rolling_eyes:
a mrcha uz vykukuje spoza rohu hahaha
15. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin diky.. a je mi luto zaroven, ze dosla.. nejak sa tu crta hromadny vikendovy mrcha klub ???? :fearful: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy to nevzdávajme baby!!!!
15. bře 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@lauritka tak ked moze mat nekdo ovu gang tak my budeme mat mrcha gang!! :grinning:
15. bře 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarin @lauritka @trish22 no a uplne najlepsie by bolo keby sme si zalozili tehu gang baby! :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi :frowning2: ani nehovor na mna uz idu slzy a to som brala tento cyklus velmi statocne...
15. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin yeaaaah :D
15. bře 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no aj tak je lepsie este pockat, no BT je velmi pekna!
15. bře 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6 tak dnes zasa o kusok vyssie dufam ze to tak pojde dalej:slight_smile:
15. bře 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ovu čekám až příší týden
15. bře 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin @lauritka musime kocky mysliet pozitivne. keby mi pred rokom bol niekto povedal ze takyto cas este nebudem tehotna tak ho vysmejem - a aha :grinning: :grinning: :grinning: , hold clovek mieni.... a uz vobec som nechapala ze baby pisali ze aj som si poplakala ked dosiel menzes...ze ty kokos ake vadne, ale poviem vam, ze cim dalej tym mam viac co robit aby som to niesla statocne. normalne som v pohode, ale z casu na cas to na mna tak dolahne, ze dovidenia. takze chapem. :pensive:
15. bře 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 tak to je mi lito kocko, no novy cyklus nova sance... :wink:
15. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi na mna to dolahne a prilahne ma to kazdu ms :pensive:
15. bře 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin hore hlavu. ako napisala @koira - novy cyklus nova sanca :sweat_smile:
15. bře 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ty brdo, aj teba to tento cyklus natahuje ako to natahovalo mna?
15. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rks @cristin_7 @pa_mi ahojte dievčatá. Prečítala som si vaše nedávne správičky a zdá sa mi, že som na tom podobne ako vy...pridávam graf http://www.fertilityfriend.com/home/kristinka9 Snažíme sa od júla 2012, BT meriam od novembra. Mám zlý HP v druhej fáze a tak od dec. užívam duphaston a mám pocit, že mi to len poškodilo. V januári ani vo februári som nemala ovu. Začali sme tento mesiac aj s macou, ale strašne hnusné to je..takže som sa rozhodla zmeniť lekára a uvidím... :frowning2:
15. bře 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 tak predsa to neni tehu ?no skoda tak ide sa dalej :wink:
15. bře 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 jeej lucy tento cyklus si ma predbehla ako si to dovolujes ? :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 jezis, no ja cakam na vysledky mojho HP - som teda veeelmi zvedava ze co :sweat_smile: skor ci neskor to musi vyjst, len tomu treba trosku dopomoct :sweat_smile:
15. bře 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 podam spravu ako pomohol Inofolic a potom vyskusas aj ty :slight_smile:
15. bře 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9
@pa_mi
Co znamena HP? Je to hormonalny profil? Nic ine sa mi na tie pismenka nehodi. Ja som si macu kazde rano primiesala k vlockam a ta chut sa potom vobec nedala citit. Neviem, co bezne jedavas, no mohla by si ju skusit aj zamiesat do jogurtu alebo mozno do nejakeho napoja.
15. bře 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rks ano HP - hormonalny profil :slight_smile:
15. bře 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi Dakujem, zas som o nieco mudrejsia :slight_smile: Robi sa hocikedy pocas cyklu alebo sa musi aj viackrat za mesiac? O par dni cestujem na Slovensko ale budem doma len 10 dni, tak mam obavy, ze sa to nestihne
15. bře 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 toto je jasne tehu, podla mna :grinning: gratulujeeeem :slight_smile: vcera si mi pisala spravu, ale som si to neskoro precitala :unamused: sorry :confounded:
15. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi ja beriem inofolic iba 10 den a tiez dufam, ze mi dalsi cyklus pride ovu skor :grinning: Drzim paleeeec!! ktory si teraz DC? To je ten prvy graf? 5 DC?
15. bře 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek