• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mariankamk
@trish22
ano pred dvoma dnami bolo 28, takze skok hore poriadny :slight_smile:
4. dub 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@redhairy ak si vezmeme, ze obden sa zdvojnasobuje, tak si tuto statistiku prekonala o riadny kusisko :wink:
4. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 ja tiez oficialne testujem vzdy 14 dpo... ale potajomky ked ma nikto nevidi :grinning: tak aj 9-10 dpo... Prvy mesiac som testovala 2 dni pred ovulku :grinning: :grinning: boze jaka som bola blba stara tapa nevedela jak sa tehotnie :grinning:
4. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk u mna to skor vyzera tak ze sa zdvojnasobuje denne :sweat_smile:ale lepsie tak ako nič.
4. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy ved sa ti zdvojnasobilo. presne za dva dni.. co sa jej nezda ? :confused:
4. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 alebo je to tou zmenou casu ako u mna. no, je to riadna haluz toto
4. dub 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy drzim ti velmi peste :slight_smile: verim ze sa babo nepusti :dizzy_face:
4. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy tak to je super zprava....gratulujiiiiiiiiiii..mam velkou radost :grinning:
4. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi hm zvláštne, tá zmena času aj mne rozhádzala, len našťastie v takom čase, kedy by to nebolo významné. Ale u teba je to iné. No neviem veru, či ti to práve ten inofolic nespôsobil. Na každého to asi inak pôsobí :unamused:
4. dub 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám a mám otázku: co si myslíte o mém grafu? děkuji
4. dub 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy tak supeeer. :grinning: :grinning: :grinning: Podľa mňa to bude dobre. :grinning: Fakt nechápem čo sa jej akože nezdá!!! :angry: Nie je ona nejaká divná? Nechcela by si ju vymeniť?
4. dub 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @trish22 ona je divna stale sa jej niečo nezda ze si nie je ista ci to nie je malo a blbosti :unamused: a vymenit ju nechcem velmi pretoze nevim ku komu by som isla :unamused:
4. dub 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin
@koira dakujem krasne :slight_smile:
4. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy ahha chápem. no ved uvidíš ako toto dopadne. možno nakoniec sama pochopí, že sa mýlila :slight_smile: bodaj by to tak bolo !!!
4. dub 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy pekne moja drz.. sa moc ti fandim :slight_smile:
4. dub 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy To som rada, verím, že to bude v poriadku a máš v brušku veľkého bojovníka, ktorý sa Ťa len tak ľahko nevzdá :wink: Držím palčeky, siiiilno :slight_smile:
4. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes ráno to vidím ružovejšie :dizzy_face:
4. dub 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@redhairy super....je to tam :slight_smile: drzim palce
4. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka kukni vyššie :wink: A ty kedy skúsiš ďalší test?
4. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no vcera tam nebolo nic a dnes uz nemam test :grinning: ale tak neverim tomu, ze by som bola tehu http://www.fertilityfriend.com/home/4213ad
4. dub 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 sama som zvedava ako to dopadne, verim dufam ze sa myli dr a ze je to na dobrej ceste.

@snazilka1983
@kukku
@nelabela dakujem vam krasne dufam verim ze bude dobre :slight_smile:

@kukku inak i tvoj graf sa crta pekne :wink:
4. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kalianka Nooo, ja by som si taká istá nebola :wink:
4. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no... nemam ziadny tehu priznak, nic mi nie je... nijak inak nevyzerám :grinning: a ty? testla si?
4. dub 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka To ešte neznamená, že tehu nie si :slight_smile: Ja počkám do zajtra, ak neklesnem, skúsim testnúť :sunglasses:
4. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku ja kebyze mam testy tak testujem aj kazdu hodinu, bavi ma vykukakavat duchov :grinning: ale musim povedat, ze na testoch od @lauritka som nemala zatial ani ducha, takze uz neviem ani ako vyzera duch...
4. dub 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 @christie12 @lauritka kočky ja som sa rozhodla, že ja to domeriam podľa starého času predsa. Teda o pol ôsmej. Len na potvrdenie ovulácie, potom sa na to vykašlem a ďalší cyklus už budem merať po novom. Dobrý nápad?
4. dub 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku krasny graf, toto vyzera veru dobre, som zvedava co bude dalej :slight_smile:
4. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy juj moja..ale veď krásne ide hore..nie každej musí hneď vyletieť...v pondelok..už bude isto vysoké.....to už prejdú 4 dni...budeme na teba silno myslieť...teda ale takýto prístup DR. hrozné... a smutné..čo by sa mala tešiť s tebou...tak takto ťa zdeptáva....len buď vkľude
4. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy tak rastie :dizzy_face: Pozerám, že si z KE, ku komu chodíš? Ja som mala gynekologičku v KE, kým sme sa nepresťahovali....
4. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku krásny graf...dúfam,že zajtra pôjdeš zase o čosi hore....a testneš...držím palčeky :wink: akú dlhú mávaš LF?
4. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek