• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lagunasa no ved uvidis zajtra. ja len pisem co sa mne stalo. :wink: to neznamena ze musis mat aj ty.
5. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 MOJA, si strasne zlata :slight_smile: no skusim teda este za lepšieho svetla :grinning: ale ked nic tak nic... rozmyslala som, ci ta ovu ciarka nemoze byt taka silna z toho inofolicu, ja som ho zacala brat v strede cyklu, mozno je to tym :astonished:
5. dub 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aj ja mavam ten po ovu pokles a presne na to som myslela ze to je ono http://www.fertilityfriend.com/home/sarin
5. dub 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no tak este to moze byt aj docasny pokles... no pre istotu sa este aj dnes posnazte a potom jedine cakat :unamused:
5. dub 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa hmm.. moze to byt jednodnovy pokles kludne.. uvidis zajtra.. ale tak hadam vedeli, co robia a ovu bola.. :wink: a hlavne drzim palec, nech to vyjde! :slight_smile:
5. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa tak možno je to len ten povestný pokles na 2-3dpo, ktorý zvykne byť :wink: Akurát včera sme to tu riešili, ja som mala takých poklesov požehnane :sweat_smile: Držím silno palce :dizzy_face:
5. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy ahooooj :slight_smile: zacinam mat pocit, ze ten moj teplomer inu teplotu ako 36,9 ani nenamieria :sweat_smile: Nerobila som si testik, este som si povedala, ze vyckam do nedele. Mam posledne dva testy a slubila som si, ze ine nekupim a tieto budu proste tie vitazne. Tym padom budem testovat az vtedy, ked bude aspon na 80 % iste, ze som tehu :wink: takze budem pekne cakat na MS a ked nepride, tak testnem bud v nedelu, alebo v pondelok. :grinning: ale ty mas krasny grafik!!! silno drzim palecky!! a lekarku pozdravuj, kokos...trubka jedna :grinning: :grinning:
@lauritka
5. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@11miuska11 dobreee drzim paste
5. dub 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11miuska11 a šak 14DPO už by ukázať test mal urcite nie?
5. dub 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rica1 ona nechce aby jej ukazal ona ho chce mat pozitivny :grinning:
5. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka ty budes tehuuuuu :dizzy_face: ja som dnes testla alice testom a je biely :fearful: :confounded:
5. dub 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no na 14DPO by už mal byt pozitívny, ale jasne ja som tiež za čakanie , tento mesiac ma ani nenapadlo testovať
5. dub 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no napriek tomu, cco oznacil graf, mozno si az teraz 1- 2dpo.. ale tak uvidime ako dalsie teploty, ci sa budes drzat ;)
5. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nemoze byt ten silny ovu test ovplyvneny tym, ze som zacala brat v polke cyklu ten inofolic?
rano sa mi na teste od teba zdala ciarka - videl ju aj mm ale teraz mam pocit, ze tam nie je, takze tomu nejak neverim, hoci aj graf vyzera fajne ale zas tie bolesti ako pred MS... :astonished:
5. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin dakujeeem :slight_smile: a ty ako? hm?
5. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 uz si si zacala znacit na ff? lebo minule si mala len womenzone graf :slight_smile: ale ta graf je tehu idealny :slight_smile:
ja by som na tvojom mieste nevydrzala cakat :sweat_smile:
tak moj graf sa zda byt pekny dufam ze aj ostane vitaznym :slight_smile: len keby ma konecne presli take kadejake bolesti tak by bolo ok.
5. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11miuska11 rovnako.... http://www.fertilityfriend.com/home/sarin ale krajsie ako minuly mesiac no :grinning:
5. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rica1
@sarin
Presne, ako pise sarin. Ja som sa rozhodla, ze test pouzijem uz len pre zabavu a uistenie sa v mojom presvedceni :slight_smile: Alebo, keby mi BT dlho nejde do hlavy a MS meska podla BT :grinning: Inak, dnes sa mi snivalo, ze som prisla k lekarovi, a vytiahol sono, a pozeram, ze preco to sono na brucho a on, ze ved ste uz v 86 tyzdni !!!! haha...tak som si na drzovku zobrala to sono, zacala s nim chodit po bruchu a boli tam dvojicky ale take pekne cistucke babatka,ako ked plavaju v bazene !!! Chcela som zakricat na muza, ze my cakame babatko, ale nieco vo mne mi to nejako nedovolilo a chcela som to chvilu este tajit !!! V 86 tyzdni prosim pekne :grinning: :grinning: :grinning: uz asi nebudem pit ten sladky inofolic pred spanim :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarin jeeej, ty sa tiez pekne drzis :slight_smile: kolko mavas lutealku?
5. dub 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@11miuska11 no a kedy by si mala dostat MS?
5. dub 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy ja si znacim aj tam a aj tam. Zacala som, ked mi na WZ nevyznacil dobre ovu, ale potom upravil aj on, na tu pravu :slight_smile: a ake mas bolesti? Len to podbrusko? Ja si myslim, ze ja asi tehu nie som, lebo mi nic nie je :slight_smile: a ani navaly tepla nechytam a to pred MS mavam. Toto bude velmi cudesny cyklus u mna :grinning:
5. dub 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 no, podla minulomesacneho grafu zajtra. Ale dnes mi uz mala klesnut BT aspon na 36,5 -36,6 . Lebo den pred MS mi klesne BT. Takze tak :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 no pekne :slight_smile: drzím palce:slight_smile:
5. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin tak ako ja. No tak to mas este tyzden :grinning: A si aj ty taka nedockava snazilka ako som bola ja, ze za tri dni minies aj 6 testov? :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 dakujem, mojka. A ty sa nam ako drzis? Mam tvoj grafik len v maili a dlho ziadne teploty :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 baby, tak ma nevysmejte - je to dost upravené, mozno by takú "ciarku" vycarovala nakoniec na teste kazdá, ale tak budiš :grinning: :grinning: :grinning:
@11miuska11 ja tiez nic necitim....tak ako obycajne pred ms - biely vytok mi zacal aj cicky uz zacinaju bolet, cikam ako zavodna kobyla,... Takze asi zas nic :frowning2:.. no ale stale vo mne hori plamienok :dizzy_face:
@11miuska11 no nakoniec budes mat najcudesnejsi pocit ten tehotensky uvidis :wink:
hej hje len to podbruško ma pobolieva a navyse akokeby lavy vaječnik :confounded:
5. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka uvidíš...skús testnúť aj zajtra..kedy by si mala mať ms?...budem silno držať palčeky... :wink: :wink: s infol. nemám skúsenosti
5. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek