• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@mattuliatko30 no ked si na minime to je ok.. pekne ti klesla.
11. čer 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no hej...pekne..len aby už nebola aj ovu..a ja mám už 6deň silnú ms :confused: tak nechápem..dúfam,že mi už prestane
11. čer 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka ani ja nemávam plodný hlien, kým sme sa nesnažili tak som ho mávala vzdy a od prvého krátu snaženia sa ja ho vobec nemám aj keď ovulujem :frowning2:
11. čer 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 :slight_smile: od prvého krátu :slight_smile:)) Ja neviem, ja tuším ale ozaj tiež tak. Koľko sa snažíte?
11. čer 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky- skuste prstikovu metodu.... My sme ju zo srandy prvy mesiac skusili, a po dva a pol roku marneho snazenia mam v brusku machulku :slight_smile:
11. čer 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka my asi ani ne dlho ale tak 8mesiacov už prešlo osem cyklov , ak príde mrcha pôjdeme do 9teho ale manžel zhoršená patologia spermii takže asi tam máme problém aj keď niektorí lekári tvrdia že nie že to je ok..
11. čer 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 nad týmto som rozmýšľala ale ešte som sa do toho nejak nedonutila :frowning2: neviem možno ak to nevíde tak tento dalsí cyklus to skúsim
11. čer 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 ja som si nasla skusenosti inych bab s touto metodou, dala precitat muzikovi... Logicky mu to sedelo, tak sme skusili... :grinning: sice sme sa pri tom viac nasmiali, ako vzrusili.... :grinning: Ale ono to vyslo :slight_smile:
Bud zabralo toto, alebo to, ze som po keksiku nerobila sviecku, ani nepodkladala prdelku vankusom.... ale ostala som na bruchu, a ritku vypulila hore- ako babatka ked spia.... :slight_smile: Drzim palceky :wink:
11. čer 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no ja sa to ho zatiaľ stránim preto lebo ja toto moc rada nemám prst na krčku :sweat_smile:
11. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa to celkom pacilo :sunglasses: mozno prides aj ty na chut :slight_smile:
11. čer 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no určite to bude jedna z metod ktorú vyskúšame:slight_smile:
11. čer 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka2405 ahojyk já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 :unamused: už se těším až přijde ms,tento cyklus je fakt hnusnej :frowning2: ty krásně stoupáš :wink: teď už jen zase čekat :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka presne teploty po ovu sedia s min. mesiacom, len som pozrela teplotu pri akej bola ovu a tá by sedela s tým 14tym dňom. Ja som na youtube pozerala jedno video a tam to vajíčko splynulo nejak s maternicou a potom sa začala stena odlupovať a nastala ms :slight_smile: . Ale podľa toho čo som čítala máš pravdu lauritka, zanikne. U mňa tým pádom išlo o špinenie deň po ovu. Máš vedomosť prečo k tomu krvácaniu resp. špineniu dochádza? :confused:
11. čer 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ahoj :slight_smile: pozerám, že ty stále nič :angry: inak nemohla si mať tento cyklus ovu až 27DC? :slight_smile: držím palce, aby to čím skôr vyšlo :slight_smile:
11. čer 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ahojky myslím,že byla asi 26DC podle polesti,kterou jsem původně připisovala nadcházející ms :frowning2: ano ano stále nic :frowning2: ani nevím jakpak jsi na tom ty?
11. čer 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ale tak to predsa ešte stále tento mesiac môže vyjsť! :slight_smile: veď pekne stúpaš! :slight_smile: držím moc palce :slight_smile: inak.. ako dlho že už sa snažíte?
no ja.. mám nejaké problémy so srdiečkom, tak beriem lieky a tak sa nám to snaženie posúva až tak o 2 roky najmenej :unamused: ale tak už som sa s tým zmierila a teraz na to ani nemyslím :slight_smile: presťahovali sme sa do Prahy zrovna (úplne najlepšia vec, sťahovať sa počas záplav :sweat_smile: ) a tak sa tu usídľujeme :dizzy_face: takže mám aspoň iné myšlienky :slight_smile:
11. čer 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala no moc tomu nevěřím :frowning2: ten pocit nemám,ani žádný příznaky nemám :frowning2: takže další kolo je jistý a to už bude 9tý :frowning2: takže necelýho třičtvrtě roku :frowning2: .....
a je :frowning2: to mě moc mrzí,určitě to všechno bude dobrý a bude líp uvidíš,hlavně ať se brzo uzdravíš :wink:
no krásnou chvilku na stěhování jste si vybrali :grinning: tak ať se vám krásně bydlí :slight_smile:
11. čer 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky :slight_smile: mavat taketo krasne grafy a nakoniec nic z toho je na nervy http://www.fertilityfriend.com/home/4082e5 sice je pravda, ze som este netestovala ani sa po minulom cykle nechystam kedze som mala 16dnovu LF. Mala som doma posledny ovu test a ten som skusila vcera a nebol tam ani duch tak uz do soboty netestujem. Mrcha ma dorazit zajtra kedze môj najdlhsi cyklus bol 28dnovi tak asi pekne padnem z vysky na zadok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahoj moja nezabudla som na Teba pisala som kocke a cakam na mail. Este stale krvacas? Dufam, ze uz nie.
12. čer 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky o 2 tyzdne idem na Sk a nemam uz ani jeden ovu testik tak ak môzem tak by som sa zastavila aby som mala do zasoby aspon na pol roka.
12. čer 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 fuu, tak to je teda krásny graf, ale neg. test fakt zamrzí :frowning2:
12. čer 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 ano moja..ešte stále..ale už menej....ale už to je 7 deň :confounded: dufam,že už zajtra to prestane...som z toho nervozna....včera som bola u toho dr. tak mám odhlášku..a musím ju zaniesť starému gynekologovi..len neivem ku ktorému dátumu ma vyradí z evidencie.
12. čer 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 juuj...to je krásny grafík..isto víťazný.....mám také tušenie.....tfuj tfuj..nech to vyjde
12. čer 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule aká by mala byť teplota po prebdenej noci. Mala by byť vysoká alebo skôr nízka?
12. čer 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk tehu testom som netestovala iba vcera ovu testom ale niektorym kockam este skôr ukazal ovu test ako tehu test tak preto neverim :slight_smile:
12. čer 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 skoda, ze nemam cislo na tu kocku to uz je 6 rokov co z IR odisla lebo ona krvacala aj 10dni potom 2 tyzdne pauza a zas 10dni silne krvacanie az tak ze sa vratila z prace domov lebo pretiekla a tak trpela 3 mesiace az kym nesla na SK. Ak sa mi neozve mailom tak o 2 tyzdne idem na SK a tam sa pokusim s nou spojit aspon zistit co jej pomohlo alebo co to bolo vlastne ale isto viem, ze v nemocnici nebola.
A dufam, ze uz fakt zajtra nebude po mrche ani stopy.
A inak ved pamätas môj minuly cyklus? tiez ma tak teploty natahovali a testy boli stale biele tak preto radsej teraz netestujem nech nie som sklamana. Ak by ms neprisla do soboty tak potom testnem
12. čer 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6 tak ja dnes takto, uz aj ovu oznacil:slight_smile:
12. čer 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denka01 tak ono aj zalezi, aky ovu test bol, ci testovaciu nemal vobec alebo mal, ale slabsiu...
12. čer 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek