• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Laurit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim p-r-s-t-y :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ktorý si dpo?
7. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus :D no prave som bola nasrata, ze sme to ais presvihli a este viac som sa hadala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaven..nechcem riskovat ked neviem preco som dvakrat potratila...no v pondelok idem na sono a na stery, doktor napise zoznam co vsetko mi treba vysetrit a potom sa so sestrickou dohodneme kedy prideme aj s muzom a niekedy v decembri by som mala vediet vysledky
7. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi dik, musism zohnat ten viamed test :grinning:

mscat no chripka je tiez priznakom :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sevaste co porabate?je dnes nieco normalne v tv?
7. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit...ved mi tiez...som mu nadavala ze tak babo nebude nikdy a uz vtedy som ho mala v brusku...a teraz je v nebicku :frowning2:
7. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
idu pirati na jojke, hoci som to videla a komedia na prime :slight_smile:

cukrus no :frowning2:
7. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ma nebavi asi to vidim len na ucenie na vodicak
7. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka a kolko teraz stoji vodicak ?
7. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka inak 350 eur,mna 400 eur ako zrychleny+33 eurovy kolok+prva pomoc 27 eur+som davala flasu 400 sk a este asi policajtom nieco pojde
7. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, nebojíte sa tej prasacej chrípky?
7. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: fuha dost no. drzim palce nech urobis na prvykrat :dizzy_face: ja uz soferovanie beriem ako chlieb s maslom , ani si to neuvedomujem ked idem. :slight_smile: ale je to fajn.

andzi stale nas nieco strasi... ked som bola mala tak to bol Cernobyl :grinning: potom sa to postupne modernizovalo...
vsetky tie katastrofy a epidemie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa vravi, na nieco zomriet musime :sweat_smile: v podstate ani vzduch co dychame nie je zdravy, nejak ma to nevzrusuje :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi citala som ze na vychode ludia saleju a kupuju ruška,neviem ako na tom bude slovensko v decembri,ale ja idem na vychod 25 decembra a bojim,ale hlavne sa bojim o maleho v skolke teraz
7. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludom staci jedna hlaska v TV a idu na vec...zase mi to pripomina davove sialenstvo, prepacte :grinning:
neblaznite...bude aj horsie :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka, ved u vás v NM už nosia rúška úradníci, my sme len kúsok od vás v Trenčíne. Ja sa teda bojím a riadne. Lauritka, jasné, že na niečo zomrieť musíme, ale sme ešte mladí, prečo by som sa mala zmierovať so smrťou?
7. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: andzi podla mna su zase ludia len poblazneni- nic viac, ako to bolo vtedy s kuracim masom, potom s hovadzim, potom prislis sialene kravy, ebola.. atd... :rolling_eyes:
zachvilu niekto pribehne d niecim uplne novym , ach jaj.
7. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se teda té prasečí chřipky bojím...hlavně když mám malého... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

nela:hmm já ani nevím ..každý graf mi ukázal ovu jinde..ale myslím že to bude dýl jak 6 dnů.třetí den mám 37 tělesnou dnes 37,1 odpoledne.
mám slabé celé tělo a motá se mi palica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: a polévá mě horko...jak když je vysoký tlak..já v tehotenství s ním měla problémy :unamused: ale dnes je mi fakt na nic totálně ale nejsem nachlazená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: divné vážně

lauritka...jj :slight_smile: to už jsem taky slyšela...já fakt dnes mám oslabené celé tělo...neříkám že jsem těhu to ne,ale cítím se točivě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ...noooo ;) o par dni otestujes a uvidis :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka...jj...ale jak je to s tím čípkem v těhu...
vím že má být ízko a tvrdý uzavřený.ale může se hýbat.. :slight_smile: jako jednou uplně níž pak středně... :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano , on nie je uplne v rovnakej polohe:slight_smile: ale v tehu je nacpany dole, lahko ho nahmatas. on sa az tak hore neposunie, ako pred mrchou.
7. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som z Vychodu a ziadna panika tu nie je.... ale hovori sa ze aj tak najviac chorych je v Bratislave tak akosi to preskocilo ten nas Vychod slavny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, tak som práve nakúpila vianočné darčeky pre mňa aj pre muža...jemu nový Versace a mne Aignera. Budeme obaja voňať. Sa tešííííím. :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:aha...jsem si říkala :slight_smile: včera byl víc nacpaný dole a moc trvdý....dnes je tak středně a ne až tak trvdý teda.měkčí jak včera.no uvidíme zítra kde zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mám hodně krémový výtok...ale tak to já mívám často :slight_smile:

já i tak se bojím te hnusné chřipky...muj pracuje v praze...a my jsme tady hned na hranicích na slovensko...prostě hned jak začne rýma kašel letím..kdyby to měl mít malý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: já už se nemocí celkově bojím..malý už byl i na kapačkách strašně nemocný a já mám z toho obrovskou hrůůzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to se všude jen dokola čte a poslouchá prasečí chřipka prasečí..ptačí a pořád něco :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat media vedia velmi zvelicovat :wink: zvysuje to trzby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi nakupujes online ?
7. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám že jen zveličujou :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat neboj :wink: idem sa natiahnut k telke...pekny vecer :wink:
7. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj já ..se idu přecpat čínou a bude mi ještě víc blbě :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, jj, to je najvýhodnejšie. Ja sa tej blbej chrípky bojím, lebo mňa každá pliaga lapne. :frowning2:
7. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek