• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@pellullinka já totiž trošku přemyšlím, jestli už nebudou děti moc dlouho od sebe, ale čas zpět nevrátím a do téhle diskuze to nepatří:slight_smile:
2. srp 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dneska rano som zobrala asi 2 tbl duphastonu.,,.pozeram ked som vecer zobrala ze mi nevychadza.,,kua vadi to??
2. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu ale nie. neboj.. ;)
2. srp 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka fuuu diky moja ,..,od teba mozem furt cakat odpoved.,.,uz mas u mnaa veelkyyy dezert a kavu :grinning: :grinning:
2. srp 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu :grinning: kavu ok, dezert nemozem, chudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka taaaak horku cokoladu si mozes dat,.,.xi,..,teraz mi mm doniesol 99%,.,.tiez chudnem :grinning:
2. srp 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tady je jedna lepší fotka testů, ale přijde mi, že dnes a včera je slabší než ve čtvrtek nebo rozhodně stejá
3. srp 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek teda, to je nejistota že? moc ráda bych nějak pomohla, ale nezbývá než čekat :frowning2: a věřit, že hcg vzroste najednou :slight_smile:
3. srp 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek , už by to malo byť silnejšie :unamused: :unamused:
3. srp 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile: dnes jsem 10dpo a nasla jsem na testu ducha...test byl z rani moci...delala jsem si test i vcera vecer a tam nebylo nic...uz tak tri dny me lehce boli v podbrisku,nekdy i trochu vic pichne....myslit,ze je mozne,ze jsem tehotna? nebo je test falesný..:( pridavam i grafik....

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2013-07-26&mode=a&ts=1375516092&u=
3. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka858 zopakuj zajtra alebo lepsie o 2 dni a uvidis :wink:
3. srp 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak uz po ovu, hura, soja zabrala, ako som chcela :dizzy_face:
3. srp 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky holky tak já takto :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 myslela jsem,že ovu asi nedorazí a včera večer při tulení to vypuklo :slight_smile:
3. srp 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk zopakuji v pondeli a uvidime :wink: kezby to vyslo :slight_smile: dekuji :slight_smile:
3. srp 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka858 držím pěsti
3. srp 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, delší dobu to tady sleduji a vím, že některé řešily podobný problém - zpozdila se mi MS a měla jsem 2 dny po sobě pozitivní TT, ale včera opět negativní, ráno klesla teplota, ale MS pořád nikde. Jsem už totálně zoufalá a nevím, co teď čekat - jestli dorazí sama nebo ne. Mám teď na srpen naplánovanou poslední IUI a v září IVF, ale nevím, jestli si nemám dat chvíli pauzu. Šla bych ke gynekologovi, ale má 14 dní dovku :unamused: . Můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3fe8a8. Díky za jakékoli rady.
3. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arte.p dělala jsi TT stejné značky?
3. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já dnes takto...cyklus mám 28 dní, tak jsem v pondělí zvědavá..chci si i udělat TT, bude to 12 DPO, tak by se tam snad mohl objevit nějaký dušík, pokud se zadařilo :slight_smile:
3. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka ahoj - nedělala - ty pozitivní byly Dr. Max a ty následující negativní Mamatest, ale oba citlivost 10. Vzledem k tomu, že jsem 19 DPO a navíc ten pokles BT, je už rozhodnuto, jen že žádné bolení břicha, žádné špinění nic.
3. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arte.p jiná značka testu ti může ukázat negativní test, udělala jsem si mamatest do proudu moči a je kdybych neměla pozitivní jiný test, tak bych řekla že byl negativní.
je pravda že 19DPO je dost,to už by mělo být vidět krásně...ale tak uvidíš.
3. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek ahoj brisalek, občas nakuknem do tejto témy a momentálne som na tom rovnako ako ty, robila som si tri testy v priebehu 4 dní a čiarka vôbec nesilnie. Som 16DPO. Testy vyzerajú v podstate ako tvoje. Aký test si použila? Pri prvom tehotenstve som mala na teste už koľajnice a čiarky silneli...tak neviem, čo si o tom mám myslieť... :unamused:
3. srp 2013 v 16:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysek412 ahoj, no přesně já při prvním těhu taky 4 dny před MS ducha a 2 dny po tom z odpolední moči už krásná tlustá čárka. Na fotce jsou Dr. max, ale zkoušela jsme i Mamatest arapid clear a hlavně hCG z krve 16DPO=32DC jen 44. Ale podívej se sem:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/jsem-tehotna/tehotensky-test-nesili-co-dal/?page=1#post-73162857
tam maí taky několik dnů slaboučké duchy a pak silnější čárka a je to v pohodě:slight_smile:
3. srp 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka :slight_smile: no musíme věřit a když tak doufat, že je to aspoň v děloze a jen se prostě neudrží. Mimoděložní by bylo horší.
3. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek no ja mám tiež DRMax testy, zajtra ráno idem skúsiť nejaký iný, tak uvidím čo bude, asi sa na budúci týždeň objednám k doktorovi, pri prvom tehotenstve sme tam už videli "guličku" v maternici, chcela som ísť až neskôr, ale toto ma teraz straší :angry: .
A kedy ideš na ďalší odber? Malo by to asi v krvi poriadne stúpať...
3. srp 2013 ve 20:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysek412 zítra možná taky koupím jiné testy :slight_smile:. Na krev jdu znova v pondělí. Snad už pak bude vše jasnější.
3. srp 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arte.p ja si niesom ista, ci bola ovulka vtedy kedy zaznacil ff...ja by som to dala o 2 dni neskor, skoda ze si neznacila hlien
3. srp 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/susu preco sa teploty drzia tak nizko?? hmm :unamused: :unamused: :unamused:
4. srp 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek no čiarka je dnes ešte slabšia...asi to fakt nebude ok, mne bolo už týždeň hrozne zle, vedela sa, že som tehotna ešte pred testovaním a potom v piatok ráno som sa zobudila -snívalo sami, že som potratila-a bolo mi ako by som ani nebola tehotná, zrazu mi prestalo úplne byť zle a už mi od vtedy ani nebolo....ty sa ako cítiš?
4. srp 2013 v 08:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu hmm. neviem, mozno mas menej progesteronu tento cyklus.
4. srp 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek