• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
lauritka:přesně...pro mě ona zpívá nádherně...mě se už dávno líbí víc jak Bagárová..ale oni furt na ni říkaj jak je krásná a prostě superstar...a na Dominiku pořád jak tam vidí stále to dítě...nechápu.to už by mě štvalo být ní..
zpívá nádherně a vypadá taky dobře...mě se opravdu ani jeden výstup bagarové ve finále nelíbil. :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, čo na podporu hlienu? :confused:
Veď ja ani neviem, ako taký hlien má vyzerať, keď ovulku nemávam a furt riešim len blbé vyvolávačky :angry: :angry: :angry: . Na nervy :angry:
9. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri test je pěkný to znamená ,že oplodnění bylo dříve jak v sobotu nebo neděli ..když dneska je pěkný ..neboj se nic a pšššššššt těším se na zítřek papapapapapapa
salute dakujem za krasnu nadej, tebe aj uverim, ze je to pravda :dizzy_face: kisssss-

Bagarovej sa straca uplne hlas, pritom na to ma, nechapem co to nerozbali, podla mna je tremistka :pensive:

Mas pravdu, Dominka je super a o dva roky bude bomba, bude mat este zrelsi hlas.

Ale u mna jednoznacne number one : Chodur :dizzy_face:
lauri a najlepšia bola včera, keď zahlásila, že nechce vyhrať Superstar :grinning:
9. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
govi to je taky lubrikacny specialny gel na podporu vlastneho hlienu a spermose v nom lepsie prezivaju.
9. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
po par dnoch odmlky sa idem opat na chvilu ukazat :slight_smile:

tunis strasne mi to prislo luto, hlavne to ze maly sa uz tesil na bratceka a teraz....prajem ti vela sil a drzim palce

A teraz to hlavneeeee lauriiiiiii!!!
ja som to vedela :grinning:
hned pri tych ovu testoch co predavas som si pomyslela, ze zakon schvalnosti funguje. Uz ich nebudes potrebovat! Mam tusaka ze teraz to vyjde a strasne ti to prajem :wink:
9. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jde vidět že je dost nervozní...neodváže se.ale přitom má úžasný hlas to ano...ale mě se líbila i ta rychlá v semifinále od Dominiky...to byla bomba jak to rozjela.jsem si to potom pořád pouštěla :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k superstar : dnes urcite vypadne niekto koho by sme necakali.....
mam taky pocit :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonnic :slight_smile: no ved musism kupovat testy sakra, este mi nedosli :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale ovu testy uz nebudes urcite potrebovat :grinning:
9. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lauri, no toto, co to vidím? :grinning: tak že by? No já tam tu čárku vidíííím. To by bylo krásnééé kdyby to vyšlo. Já dnes dělala druhý test a dobrý, čárka tam byla i dnes :grinning: Kupuji si mamatest :slight_smile: Dnes jsem si koupila další 2 krabičky :grinning:
9. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc :slight_smile: syll tak super ;) vidim, ze si rovanak maniacka na testovanie :wink:

idem kukat superstar, zajtra napisem ako dopadol test :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím pěsti papa dobrou, taky jdu koukat
9. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes mi ovulku ukazal wunsch asi tak ako si aj ja myslim, ze bola:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=75079/nummer=1
ten 13DC od FF sa mi zda skoro, ja to tipujem na 14 alebo 15 DC
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
10. lis 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: lauri supeeeer držím palce nech len silnie :slight_smile: tak sa to tu rozšuplo :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/N
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=59540/nummer=22
10. lis 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrcha by mala dorazit zajtra :slight_smile: dufam ze stratila adresu :slight_smile: tesim sa na piatok 13-teho, budem 13DPO, skusim testnut :slight_smile:
10. lis 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
meruska mohla by si aj dnes :wink:
10. lis 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ake krasne grafy takto na rano :slight_smile: ... lauritka, kde si????? sme zvedaveeee, velmiiiii :wink:
10. lis 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
ja som vcera prekonala 13DPO, teplota mi klesla o 0,2 stupna,
cely den ale mrcha neprisla, a bum dnes rano teplota je zase hore na povodnych 36,9.
A co teraz? - dnes zaciname 14DPO
Neviem si to nejako vysvetlit, som cakala ze teplota pojde este dole alebo sa udrzi a ona toto a mrska tiez nikde...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
10. lis 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia a tvoja Lf? skúsila by som test :wink:
10. lis 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
minuly mesiac bola poovulacna faza 9 dnova, a teraz toto,,, vcera to vyzeralo na mrsku a dnes,,,
10. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš test po ruke? :slight_smile:
10. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte... :slight_smile: :slight_smile:

baby - supe grafy mate vsetky... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to je tu tolko nadejnych tehuliiii to je super.... :dizzy_face: :dizzy_face:

ten môj takto... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
10. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nel,
nemam ale uz som sa testovala pred 2 dnami a nic, bud je to fakt nejaky ofajc s hormonmy alebo bola o nieco oneskorena ovu, ako ju zaznacilo a nieco sa v mojom tele deje...
10. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie aj ty :wink:
10. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek