• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
lauri aj mne sa tam nejaky tienik mihol, ale fakt je to este skoro, mozes si zobrat priklad odo mna. Az na 15DPO sa nieco mihlo,, :wink:
11. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik no... 10-11 dpo..tak hadam je este skoro. aj ked na 11 dpo uz vychadzaju babam pekne ciarky :wink:
zajtra netestujem, zmeram BT. musim pockat, nech vidim rozdiel a ci vobec :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ale ty mas dlhsiu LF..takze moze sa ukazat neskor :wink:
11. lis 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mavam 14 dni LF :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku ved to si aj ja nadavam... :grinning: :grinning: keby som bola pouzila vo stredu poobede ten gel pre-seed tak mozno by boli do soboty vydrzali, ale takto moc tomu neverim... :sweat_smile:
ked mna fakt teraz ta ovu zaskocila.. vzdy mam varovny pokles a to uz viem kolka bije a teraz si madam dosla len tak z nicoho nic... :grinning: :grinning: ale zas mala som eggac aj silne bolesti piatok vecer takze varovny signal bol, ibaze moj sperminator bol akurat v nemecku a dosiel az v noci.. :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie videla som aj sprey miesto toho pre seed. len si to neviem predstavit ako sa to potom davkuje? strieka sa dnu ? :confused:
11. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri -ze sprej.. to musi byt ale nejake neprijemne nie???? asi to ma nejaky dlhy davkovac ako spreje do hrdla... ale neviem si to predstavit - špricovat si kuchynu nejakym sprejom... :grinning: :grinning:
ale sila co uz nevymyslia... :wink:
11. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: mne sa ovula niekde flaka, dnes som 19 DC a stale nist...ocakavam kazdy den...normalne je to adrenalin, mavam dlhsie cykly, ale az takto nie :frowning2:
11. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bubli.. ved to si na tom stale dobre... videla si moje posledne grafy??? tomu sa hovori oneskorena ovula... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem musim sa opyat jerryjanky, ona tusim ma sprey. mne sa tiez zda gel ako jednoduchsia aplikacia. :confused:

bubli, ze by sa ti to po laparo natiahlo ? :unamused:
11. lis 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie no ja si s tebou pisem aj tu aj v druhej teme, ta akosi nahanam :grinning:
A ano...akosi si ma nakazila :grinning: meskajucou ovu a aj som nejaka prechladnuta :grinning:
11. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, páni tu to hustne :slight_smile:
tak prikladám aj ja svoj graf, ale nejako mi to kolíše, hmm...

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff
11. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hadassah, to mas este v poho, ja som bola ako na kolotoci hlavne tie posledne dni
http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
11. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hdassah aj ten vyzera nadejne :slight_smile:
Lauri ja nechapem, tak som verila tomuto cyklu po laparo a nic...teda zatial. Maximum som mala 20 DC...tak uvidime.
11. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to som zvedavá, ako sa to tu vyvinie do nedele :slight_smile: Všetko to tu vyzerá veľmi sľubne :dizzy_face:
11. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish krasne sa drzis hore, aj testiky su super :wink:
11. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to asi mozem zabalit,
predchvilou som bola ba wc a MS sa pustila v plnom prude, tak tomuto teda nerozumiem..
11. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: to je tak krasny grafik! :grinning: Ako sa tvari MM? Pochopil, ze bude tatom? Niektorym to dojde az ked zacnu narazat do brucha svojej drahej a niektorym az v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia sakra, ja by som utekala k lekarke, ze mas pozitivne testy a krvacas :frowning2:
11. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata! Všem držím moc moc palečky, ať // jen sílí :slight_smile:
Já jsem na tom takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/28bfde
Doufám, že ovu přijde o víkendu, jedeme s manžou na malou dovolenou, už se těším :wink:
11. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a kolko stoji ten gel a spray, pamatam, ze ste tu davali niekto link.....a ako ste spokojne, mne sa zda, ze v poslednej dobe mam nejak malo hlienu, pamatams a na casy, ked to bolo ovela ovela lepsie :unamused:
11. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia, chod k lekarovi, ved vela zien krvaca a je tehu...urcite by som sla
11. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak aj mňa zaujíma ten pre-seed gel, kde sa to dá zohnať? V lekárni alebo len cez net?
11. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem zavolat dokymu..
11. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadassah len cez net, najlepsie na ebay :wink: skuste kuknut tam.-
11. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka mam aj dnesny testik len cakam este kym trosku uschne.

albao: on si to podla mna este neuvedomuje, zatial je kludny :grinning: tvari sa akoby nic. :grinning: akurat vcera som si listovala v knizke pre buduce maminky a moj drahy to zabil otazkou : to aj ty budes mat take velke prsia? :grinning: chlap...
11. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja takto - sucho jak na pusti - tak zatial sa nic nechysta

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
11. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby vcera som si spomenula ana slnieckovu, asi si niektore budete pamatat..a vcera som sa pozrela, aky tt ma a veru ze, ona je uz pomali pred porodom 37tt :confused: ..len ktovie, co je s nou, strasne dlho sa neukazala :confounded:
11. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akurat som volala so sestrickou,
povedala mi ze ked chcem mozem pris/ako uznam za vhodne/t, ale ze si to tam odstojim..... neda sa objednat,,,
11. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek