Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

andik.cz
9. lis 2015

@sambram No není zač, je to jen názor, ale jistého není nic..., máš podobný graf jak někdy já, akorát já mívám ty teploty celkově niž... na tvou teplotu co máš teď se dostávám po ovu, ale jinak taky delší cyklus a mám taky krátkou slabší MS... Uvidíš zítra jestli bude vetší nárůst ;) Pak to bude jasný ;)

sambram
9. lis 2015

@andik.cz jasný, snad jo. Ale ještě jsem nikdy neměla tak silný ovu test tak si myslím že ovu byla buď včera nebo dnes. Včera byl hlen a dneska ho bylo tolik jak nikdy před tím.

andik.cz
9. lis 2015

@sambram Myslím, že když byl pozitivní ovu test včera, tak ovu spíš dneska i podle toho hlenu... ;) Tak hezké snažení ;)

sambram
9. lis 2015

@andik.cz děkuju. Taky si myslím. Snad už to vyjde. Už se snažíme 15.měsíc. Teď beru ty kapky tak snad pomůžou. Snažení prostě musí být. Jen až docela pozdě večer, jsem v práci. Snad to bude stačit. Včera to bylo v poledne a dnes to bude večer. Děkuju za info a názor.

mika251
9. lis 2015

Holky, čo hovoríte na moju situáciu? Už tretí deň špiním, resp. včera a dnes slabo krvácam - keď som v kľude tak nič, resp. len slabé špinenie, ale ráno včera a dnes na wécku hneď po zobudení zo mňa vyliezol hrozne veľký čierny chuchvalec krvi a k tomu celkom dosť jasnej červenej a včera večer tiež :( Medzitým proste len trošku krvi na intímke... Som 9DPO, teplota ako vidíte - myslela som, že dnes klesne a rozjede sa MS a ono prd, šla hore :( Tak vobec netuším, ako si to vysvetliť.
Beriem Gynex prvý cyklus.
Díky za nápady, je mi jasné že mi neostane nič iné, len si počkať, ale som z toho pekne rozhodená. Väčšinou mávam LF tak 10 dní, 8 DPO ako začiatok MS je skoro i na moje pomery :(

andik.cz
9. lis 2015

@mika251 Jak dlouho bereš ten Gynex? On ten cyklus s Gynexem může být jiný, než na co jsi zvyklá... Napadlo mě ještě nidační krvácení, ale nevím jestli dle popisu už to není trochu moc. Jak jsi napsala, nezbývá nic jiného než čekat. 😒 Ale ta BT mi nepříjde ještě na MS

mika251
9. lis 2015

@andik.cz Ďakujem pekne za odpoveď.
Gynex beriem tri týždne, zajtra zahajujem týždennú pauzu.
Mne zvykne BT teplota klesať až v priebehu MS, ale i tak, pokiaľ by som včerajšok mala počítať ako 1DC, tak dnes už mala tutovo klesať. Takže je to divné, na druhej strane presne ako popisuješ, nie som si istá, či je súčasťou nidačného krvácania i pomerne dosť jasnočervenej krvi - všade to popisujú ako decentné špinenie :/

No proste som z toho na prášky, na jednej strane by som strašne chcela dúfať, že to klaplo (veľmi som sa potešila, keď som si všilma, že 7DPO špiním), ale asi je to fakt nejaká anomália, sposobená gynexom.

Tak som zvedavá aká teplota bude zajtra.

silmaistar
9. lis 2015

Je mozne aby kdyz jsem namesicna a v noci spatne spim mi litala BT nahoru a dolu? Dekuji

pekkaa
9. lis 2015

@silmaistar ja myslim, ze urcite

andik.cz
9. lis 2015

@silmaistar náměsíčná, jako, že i vstáváš?

jasmina09
9. lis 2015

@mika251 možná vliv Gynexu, možná těhu, před chvíli jedna slečna psala do diskuze,že měla normální MS a pak ji nedalo a zkusila test a ejhle dvě // Tak držím palec!

silmaistar
9. lis 2015

@andik.cz chodim na zachod i nekolikrat behem noci a ja o tom nevim. Manzel ze me ma pak legraci. Ale mam pak rano mnohem nizsi teplotu.

andik.cz
9. lis 2015

@silmaistar No tak pokud vstáváš, tak pak je měření opravdu ovlivněno...

silmaistar
9. lis 2015

@andik.cz a jedte jedna vec. Mate kazdy cyklus pocatecni hodnoty podobne? A klesa kazdy cyklus pred ms teplota stejne? Jsem zacatecnik a merim druhy cyklus proto ty otazky

pekkaa
9. lis 2015

@silmaistar pocatecni hodnoty se muzou menit kdyz treba zacnes v pokoji topit nebo naopak.
Teplotu celkove muze ovlivnit hodne veci. Spis se na to koukej jako rozdil a trend ve folikualni vs. lutealni fazi.
Absolutni hodnoty neres

silmaistar
9. lis 2015

@pekkaa ja prave jeden cyklus zkousela ovu testy, to jsem mela ovu uprostred 32 deniho cyklu. Zacala jsem dalsi cyklus pit kontryhle s merit. No a najednou cyklus pres 40 dni ovu jsem nejak nezaregistrivala ale podle teploty byla dost posunuta a MS byla divna jen dva dny slabe krvaceni a teploty klesly az pak kdyz jsem blbe spala a ted je takova divna a na ovu testu dusici a jsem uz zase 14 dc. Tak jsem trochu zmatena. Predtim cyklus pravidelny

andik.cz
9. lis 2015

@silmaistar Přesně tak absolutní hodnoty neřeš, v létě mám teploty jiné než v zimě... Jde o tu křivku ;) Já mám MS dost nepravidelnou od 28-47dní (zhruba posledních 6 cyklů) a teploty se mi dost liší, ale LH fázi mám stále 12dní. A trend křivky podobný ;)

pekkaa
9. lis 2015

@silmaistar ja s ovu testy nemam dobre zkusenosti. Za to s BT super.
Vis, ono ta zmena klidne muze byt i tim kontryhelem. Nebo psychikou a blbym spankem - znam hodne pripadu.
Mozna ten minuly cyklus ovu ani nebyla.. Nevim.
Z mereni Je dulezite mit stejne podminky a merit stejne ve stejnou dobu. Bez vstavani v noci.

silmaistar
9. lis 2015

@andik.cz
@pekkaa no prvni sledovany cyklus to bylo od ovulace do ms 14 dni a minuly cyklus jen 12. Takze myslite ze mam jeste merit a uvidim co se objevi? Ja prave nevim kdy se v noci zvednu a jdu ale vetsinou co manzel rikal tak je to hlavne kolem pulnoci.

pekkaa
9. lis 2015

@silmaistar urcite pokracuj.
Kolem pulnoci je dost brzy. To by nemuselo teoreticky tak strasne ovlivnovat. V kolik pak jinak vstavas?

silmaistar
9. lis 2015

@pekkaa v 5:55 merim s vztavam o pul hodiny pozdeji

pekkaa
9. lis 2015

@silmaistar tak pak to je myslim v pohode kdyz vstanes na zachod kolem pulnoci. Je tam pak jeste 6 hodin do mereni

silmaistar
9. lis 2015

@pekkaa moc dekuji za rady 🙂

sambram
10. lis 2015

Ahojky, tak bt dnes stoupla na 36,85 takže ovu asi opravdu byla včera. Snažení proběhla, sice docela pozdě večer, skoro o půl noci, tak nevím jestli i dneska máme pojistit.

barcaaah
11. lis 2015

Takže diagnóza: snížená pohyblivost spermií....Doporučují umělé oplodnění... Každopádně do toho se mi teď vůbec teda nechce... Tak se hold smířím prozatím s tím, že budeme bez miminka...a třeba se někdy rozhoupeme k umělému....Tak všem přeju lepší diagnózy, než je ta naše....Hodně štěstí....

valeri10
11. lis 2015

@barcaaah Ahoj to samé máme taky. Šance na otěhotnění 30%. Jeden spermiogram nic neznamená. Je tady o tom i diskuze a sám mudr mi to říkal. Výsledky se hodně mění. Nám taky hned řekli, že jedině umělé oplodnění. Hodně to spraví vitamíny. Takže mazej manželovi koupit selen, zinek, kořen maca. A hlavně klíííííííd ono to půjde neboj.

barcaaah
12. lis 2015

@valeri10 děkuju za podporu. Vy už máte nejakého prcka? Macu mám objednanou a selen se zinkem uz zobe měsíc.

valeri10
12. lis 2015

@barcaaah jeste ne.ale kamaradky manžel měl 10 procent a povedlo se to.je to o trpělivosti a ty vitamíny hodne pomuzou co jsem tady četla. A jsou i vážnější zdravotní problémy takže hlavu vzhůru

barcaaah
12. lis 2015

@valeri10 🙂 Je super, když ti někdo po ránu takhle zvedne náladu. Přeci jen tohle fórum má něco do sebe... Děkuju za lepší den 🙂

valeri10
12. lis 2015

@barcaaah Vůbec nemáš zač. Držím palce ať se brzy dočkáte rekordmana, který úspěšně doplave do cíle 🙂