• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
jej este som zabudla
vhttp://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
18. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri otrasný duch, ktorého vidí asi len ten čo ho robí :grinning: pozri do alba. asi tam nič nevidno, už ho kašlem. na krčok dočiahnem stále ľahko, tá poloha sa mi moc nemení, len tvrdne a mäkne. ale poobede bude mäkký ako ho poznám a zajtra, možno aj dnes je tu krvavnica.
nellie máme ešte jeden pokus do vianoc :slight_smile:
18. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha nerla vidim ho, ale to je aky test ?? mamatest si nefotila ???
18. lis 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri mamatest
18. lis 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ĺauri a ta babulka z toho albumu co si sem dala link, akoze nie je tehotna???
18. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ano je... kuk dalsiu fotku ako jej potom test zosilnel a na dalsej fotke je graf. :wink:
18. lis 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f

albao urcite pojdeme spolu dalej :angry: :angry: ...mne uz klope na dvere mrcha jedna protivna ...alebo zeby dalsie predovulacne :grinning: :grinning: :grinning: ..nie nie toto je mrchovskeeee :angry: :angry:
18. lis 2009 v 07:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra je tu ako na koni :angry: :angry: ...
18. lis 2009 v 07:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak zato, uz som sa zlakla,, ze ona s takym krasnym grafom a celkom fajnymi kolajnickami :slight_smile:

A tie testy, no naozaj plati len cakat a potom si kupit najhorsi test, mne sa dostal do ruk kde je citlivost az od 75. takze nabuduce taky, ten ked tie spravy slabu ciarku, mozes prejst na citlivejsi :grinning:
18. lis 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia taky som este nevidela :slight_smile: az 75...boze.

titulienka len tie tvoje pozitivne ovulacne testy ma matu. bola si uz na hormonalny profil teraz niekedy ???
18. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pred mesiacom a vsetko bolo ok okrem toho ze som mala trosku znizeny prolaktin ... :unamused: ....vraj je vsetko ok ....ale dnes idem za nim vyzbrojena ze chcem vsetko o znova lebo to nieje v poriadku ....este vecer som si spravila ovu test a tak isto II tak toto v poriadku urcite nieje a ak s tym nieco nespravi menim lekara :confused:
18. lis 2009 v 07:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu tak mu ukaz ten ovu test a spytaj sa, ci je to normalne aby bol takto zvyseny LH hormon aj na konci cyklu.

ja som nemala po ovulke uz ani ciarku :confused:
18. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ved praveze ani ja ...tak ako mam v grafe vyznacenu ovu som mala a potom asi 4 den som si robila a uz bola len I a potom zrazu opet II tak ako moze len tak skakat LH v tele ...zaujimave takze naozuaj niekde problem je
18. lis 2009 v 07:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no aj ja mam rozhodene hormony. V strede LF sa druhy raz zvysuje estrogen a ten u mna sposobuje spinenie. Nemala som to pol rok / rok a tento mesiac zase :unamused: Ale ja uz poznam na to recept - musim kazdy den cvicit aspon 20-30 minut. Ked ja som tak leniva :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nie som odbornik co sa tyka hormonov, ale logicky by mala jeho hladina klesnut, kedze svoju ulohu si uz splnil a donutil zrely folikul prasknut. :confused:
18. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, len sa chcem spytat nieco.prvy cyklus mam teraz z duphastonom a po dlhom case prisla sama od seba aj ovulka, lebo som mala zvyseny prolaktin. a chcem sa spytat, ked keksik nebol presne v den ovu alebol tesne pred a tesne po ako to mam zaznacene v grafe ci som mohla otehu :unamused:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70969/nummer=5
dakujem
18. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby tak ja vas len chcem vyviest z omylu ze moje tehu sa nekona sice na zaciatku kazdy test ukazal // a bolo ich dost vcera uz nic a dnes prisla mrcha http://www.fertilityfriend.com/home/2450f9
18. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky aspinka a ty si byla po ET???
18. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi to co... :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
januliatko ten dnesny vzostup je na tehu velmi podozrivy :wink: :slight_smile:

co sa to deje ???? same slabe /ú a potom nic

:confounded: aspinka. baby nieco bude v tych spermiach sakra, ze su vajka take slabeeeee a nevydrziaaa :confused:

titulienka kuk sem : lekar mal s tym LH pravdu, co som aj prekvapena :wink: mal pravdu o tom progesterone.

Luteinizačný hormón
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Luteinizačný hormón alebo lutropín alebo LH je hormón produkovaný bazofilnými, tzv. gonadotropnými bunkami pars distalis adenohypofýzy. U muža je synonymom termín hormón stimulujúci intersticiálne bunky semenníka (ICSH). Chemicky sa jedná o glykoproteín. Patrí spolu s folikulostimulačným hormónom do skupiny tzv. gonadotropínov - hormónov ovplyvňujúcich pohlavné žľazy.

U ženy pôsobí na bunky steny folikulu vaječníka, ktorý predtým dozrel vďaka účinku folikulostimulačného hormónu a podieľa sa tak na spúšťaní ovulácie a na regulácii menštruačného cyklu. Po ovulácií sa jeho účinkom mení folikul na žlté teliesko - lat. corpus luteum, ktorý potom pod účinkom LH produkuje hormón progesterón.
U mužov pôsobí od puberty na vývoj Leydigových buniek semenníka stimuluje tvorbu a v dospelosti udržuje hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu.
aspinka: boze to mi je luto :frowning2: Tento mesiac to bolo tak nadejne s mnohymi babami. Je to nejake zacarovane.
baby tak prave pre toto ja netestujem... uz som mala nutkanie na to 10DPO ked sa mi to tak vysvihlo ale dobre ze som vydrzala.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
to by ma slak trafil keby daco vycikam a potom aj tak dojde mrcha... :pensive: ved to je fakt od veci, nechapem tomu preco sa to u vas tak deje.. je to nefer, ved ked raz vycikate // tak by tam mali ostat do prkna.. :angry:
to je take nefer, ze vam to doda nadej a potom prd z toho... :unamused:
nekvalitne testy robia - smradi... :angry:
18. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: http://www.fertilityfriend.com/Faqs/Implantation-dip.html - bod c.2 U mna sa to objavovalo a objavuje este obcas, aj lekar mi to potvrdil. Proste u mna ten druhy vzostup pocas LF je nejaky silnejsi :unamused: A tak sa ja na IP ani nemozem spoliehat, lebo zatial to bol vzdy iba estrogen :unamused: Zial.
Je to na draka, stracam energiu
18. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie bud tie testy reaguju aj na prazenicu :grinning: alebo je to takto :

Mnoho žen ani neví o tom, že přestože opravdu došlo ke zdárnému oplodnění, vajíčko ty první dny nezvládlo a v poklidu odejde s menstruací. Takto bohužel končí velké procento oplodněných vajíček, i velká část těch opožděných menstruací může ve skutečnosti být těhotenstvím, které zaniklo ještě v naprostém počátku
18. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalším rizikem brzkého testování je paradoxně riziko, že se // ukážou.
Na tom by samozřejmě nebylo vůbec nic špatného, ale čas od času se i po pozitivním testu může dostavit menstruace a těhotenství se nekoná :frowning2: Jak je to možné? Blíže jsem se o tomto problému rozepisovala v kapitole BT a těhotenství ( Více na BT a těhotenství). Vajíčko je opravdu oplozeno, začne se uhnizďovat, produkuje hCG, ale nevyvíjí se správně a tak odejde s následující menstruací. Za normálních okolností se o tom žena nikdy nedozví, a asi je to tak lepší. Pokud si ale udělá těhotenský test a najde //, následná menstruace a konec těhotenství jí mohou přivodit jedině bolest a smutek a otázky PROČ?, na které není žádná odpověď.
18. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie po ET som nebola. Len mi vysli // slaby tienik na 10DPO potom pekna ciarka na 11,12,13DPO neboli silne ale viditelne aj muzik sa tesil a ten nikdy nic nevidi :grinning: mrchana neprisla ako mala a to rok mi chodi najneskor na 27DC ale najcastejsie na 26DC rok co meriam nemeskala este mi bolo soufl a to je u mna hned jasne no ja si nepripisujem tehotenske priznaky ale teraz mi bolo fakt divne takze som verila ze je to tam prsia ma boleli bradavky palili, vlci hlad a po najedeni zaludok divny. Teraz meskala pozitivne testy clovek sa tesi ze na vyrocie od MA take zadostucinenie jak slak no a zrazu ciarka slabla az nebola teplota klesla a dnes rano sa zobudim na mrchu :pensive:
Baby uz netestujem ani keby co bolo mozem mat BT aj 38 a meskat 5 dni.
18. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspinka :frowning2:
18. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ze prazenicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to bolo super.. :grinning: :grinning:

ja dnes tak trpim.. priserne ma boli brucho, krize a prsia.. uz nech sa spusti krvava pomsta aspon sa mi ulavi :sweat_smile:
18. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nlllie ja viem, je to beh na dlhu trat :pensive: tiez uz nevladezm bezat, beh neznasam uz od zakladnej skoly :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek