• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
dobre ranko kocky...ako sa mavate???
22. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj xena. :slight_smile:

salute :wink: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ...ja akosi idem akosi rovno :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/michaela80
22. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ako???nestiham vas citat???
salute o tebe som uz pocula...same vynimocne veci...
miska...pekne tiez som take mala ked som meravala....
mna zajtra caka folikulometria a tento tyzden IUI tak mi drzkajte palce...
22. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak mrcha už je tuu... :unamused:
22. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
xena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držíme ti vše co máme :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
xena tak ti prajem nech si na Mikulaša najdeš // :wink:
22. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej wena IUI, mali ste dorby spg ??

ja zatial pred ovu. :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku ale v podstate si rada nie ? a teraz ziadne hormony a daj sa do pohodky :wink:
22. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri prosim ta - ff mi vyznacil ovulu ovela skorej ako si ja myslim-ja myslim,ze az vcera bola cez den-pretooze pozitivny ovu test bol v piatok rano - mam si nasadit uz duphaston? co myslis? dnes mi ale malo stupla teplota ja viem :rolling_eyes:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
22. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rada-nerada :wink: hormony - nehormony... je to jedno...výsledek pořád stejnej :cry: už si připadám stará
22. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte, ja dnes takto, ale neviem co ta tepolota ma znamenat,, a nic na mna nelezie :wink: :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
22. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka hmm...
no ja by som tiez povedala ze vcra podla toho testu. neviem podla coho ho FF usudil, asi, ze uz boli teploty nad urovnou hore ? ale kedze ti uz Bt stupla, dufik si mozes nasadit kludne dnes.

eviku :angry:
22. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vsetkym...
lauri,spermio bol ok-mala odchylak vo viskozite
salute....trosku mi pocaruj... :wink:
miska...snad to po roku dopadne....
22. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia zeby uz ovu ?? beries nejake byliny tento mesaic ?
22. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved lauri sa bojim-ci uz ta ovula urcite prebehla-aby som si ju duphikom neblokla na poslednu chvilu-lebo som myslela-ze prave dnes mi stupne aspon na 36,7 - aj ked je pravda-ze mne ta teplota po ovulke stupa prve dva dni vzdy na houbi :unamused: asi slabe zlte teliesko alebo co... asi si ho nasadim-nebudem nad tym maturovat-cert to vezmi

idem si vas docitat teraz,som sem vletela - lebo ma ff sokol -po 9 mesiacoch prvy raz :grinning:
22. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ja uz vobec mojmu krcku nerozumiem. Rano je uz 3.den total makky a otvoreny a k veceru tvrdsi a zatvoreny. Asi budem musiet zacat opat meriavat, lebo toto je fakt strasne nepresne.

Na vianoce by to bol pre nas ten najkrajsi darcek...... bodaj by
22. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: lauri...když já už fakt nevím co dělat....pořád kolem zjisťuju nový těhule ... :frowning2:
22. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic mna takto krcok tiez klame casto..vecer je vzdy iny ako rano
22. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka kukni na hlien
22. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlien neni..teda co ja viem - "sucho nie je" skor mokro-mozno tak kremovo ale iba na pocit nie farbu a krcok je uuuuuuuuuuplne hore - nedociahla som ho
22. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soniic krcok nie je velmi spolahlivy....meni sa

katka ale je kremovy??

eviku ved vidim aj tu stale niekto zahlasi tehu

:pensive:
22. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mavam hodne taky eggovi a ten uz nemam - v podstate na mna je to uz ako bez hlienu ale skusila som vnutri a bolo tam vlhko - ale je to bez farby - na pocit kremove ale nie na vyzor - biele to nie je... :sweat_smile:
22. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já právě proto sem moc nechodím,třeba jen jednou za týden a do alb nekoukám :-P protože mě vždycky nase*e,jak se v albíku vypisuje dojemně holčina,která vysadila prášky a hned otěhotněla... :rolling_eyes:
22. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...vcerajsi film bol veeelmi zaujimavy...poviem vam ze som sa normalne bala..ak to bude tak ako v tom filme tak pomoc.....zacal o 20.10 a 22.45 sa skoncil.... ale zazitok to bol dobry
22. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, prosim vas mozete mi poradit,meriam 1.cyklus v ustach a sice studujem teoriu ale trochu som zmatena - dnes 8DC som si rano o 7:00 (standardna doba) namerala 37,1 a nejako mi to neslo do hlavy - este som spala dalej a pred vstavanim o 9:15 (nevstavala som ani na WC, iba som o 7:00 vlozila teplomer a vybrala) som este skusila zmerat a bolo 36,7. je to v pohode alebo niektore meranie bolo zle? mam si vlozit 36,1?
moj terajsi cyklus... http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php - dufam, ze som spravne vlozila link :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka mne prave po ovu hned na druhy den skremovatie. :confused:

ale ked mas watery hmmm.. este by som sa asi snazila a dufik si potom radsej daj od zajtra. nic nezameskas neboj.
22. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku :slight_smile: jj ja sa nad tym len pousmejem... tie zeny si ani neuvedomuju ake stastie maju v zivote... :pensive:
22. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ok,dam si ho zajtra, snazenie uz nebude urcite... to co ste vcera preberali-to planovanie-uz sme sa stihli aj pohadat vcera aj udobrit-uz to nebudem pokusat

inak - som si zmenila jednu teplotu a zmazal mi tu ovulku - lebo v ten den-kedy bola vyznacena-som bola v pomykove co zadat - lebo som si namerala tu 36,6 - ale sa mi to nezdalo - tak som zmerala este dva krat a bola uz len 36,55 - ale zadala som prvu nameranu - ale teraz som to upravila podla druhej a hned zmizla prerusovana ciara - takze to bola teplota co ho asi pomylila... :sweat_smile:

mne ale hlienik neskremovatie-ja mam creamy velmi malo...ale ovulka dojde vzdy dva dni po dni - ked bol strasne vela egg - a to bolo vcera -tie dva dni "po"... teraz uz je to len take nic...
22. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska :confused: :slight_smile: tak hadam sa predpovede nenaplnia....

adarka zle si vlozila, chod na Setting-Home page set up- create ur ownc chart-hore v ramceku ti vygeneruje link.

aski katka :slight_smile: tak uvidis zajtra. ja ho mam po ovu len kremovy, ale vacsinou len na krcku ked skumam.
22. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek