• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ja pouzivam aj u deti ortutovy som s nim spokojna :wink:
22. lis 2009 ve 13:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj groka tak ako to vyzera u teba? :wink:
22. lis 2009 ve 13:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu nuda,nemeriam,teda aspon zatial,zaujimave je ze stale spinim,ale uz malo,zacala som spinit 16 a 17 som dostala silnu,takze tak,pijem bilinny cajik,na 10 DC cakam uz prve mierne boleti vo vajecniku,to uz u mna rastu folikuli,folikul
22. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej to je super :wink: tak len nech poriadne rastu ...a nech prasknu v pravu chvilu..skoda ja tieto pocity nemam :frowning2: ..neviem kedy rastu, neviem kedy praskaju :frowning2:
22. lis 2009 ve 13:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: ahoj! No zase ked budes mat doma troch marodov, tak aspon ti tych 9 dni do tetsiku rychlo ubehne :wink: Nebude cas na to mysliet :slight_smile:

Ja stale cakam na MS, teploty klesaju :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu:jejda :unamused: já ještě neměla neštovice.a taky u malého používám jen rtutový.máme dva digitální ale s těma nejsem vubec spokojená.ukazuji mín než ve skutečnosti máme.většinou ani ne 36.takže ty už nepoužívám, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rtutový je podle mě přesnější. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ta fajn mna minule sprdla doktorka ze ortutove sa uz nesmu pozivat....ze pri dietati je najdealnejsia akysi bezdotykovy..... :frowning2: :frowning2: asi chcela robit reklamu tomu novemu :angry:
titu dufam ze ty si mala uz kiahne..
22. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, na tých digitálnych píšu, že normálna teplota nameraná digitálnym teplomerom je cca 35,7-36,5 a keď na nich prešvihneš tých 36,5 tak to je tak, ako keby si na ortuťovom namerala 37°C. No ale ja tiež používam klasiku - ortuťový, kým sa mi nerozbije. Doma mám aj digitálny, ale nejako vicac dôverujem práve ortuťovému. Aj keď to dlhšie trvá.
22. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu, no zatiaľ to vyzerá veľmi dobre :wink:
22. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hhmmm kiezby :wink:
22. lis 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazim sa na tu predstavu aktivne nenamotavat, ale uz sa asi stalo... :confounded: ved uz len par dni a ukaze sa...ked to ale tak dlho trva :rolling_eyes:
22. lis 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda:aha..no a já právě tomu digitálnímu nikdy nepřišla na kloub.jen teda když malý byl fakticky dost nemocný a neměl v plánu mi držet při měření teploty.tak tehdy to bylo rychlejší a to fakt vydržel.tak to jo.
ale jinak nedám dopustit na rtutový..tomu taky víc důvěřuji právě :slight_smile:

hu.hu:vypadá to hezky :wink: :wink:
22. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, no veď aj ja zatiaľ verím ortuťovému. A strážim ho ako oko v hlave, lebo keď sa rozbije, tak nový ortuťový už asi ani nezoženiem :unamused:
22. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda: :slight_smile: jakpakto že by si nový nesehnala? :slight_smile: já už mám koupený třetí během pár měsíců..dva se mi už rozbili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale minule som chcela kúpiť v lekárni a povedali mi, že ortuťové sú už zakázané :confused:
22. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, ktoré si pamätáte danku24 z tejto témy... 20. novembra porodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vážně?tak to čučím..já jsem to totiž ještě tady neslyšela. :confused: mě ho už 2x prodali teda. :sweat_smile: hmm zajímavé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, no tak možno u nás sú už zakáazné, neviem. A možno ma tá teta oklamala a chcela mi predať digitálny, teda drahší teplomer. :angry:
22. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda:hmm..to nevím.ale však přece aj miška tu psala že ji dr.řekla že už su zakázané..tak asi to tak u vás bude.u nás o tom nevím :sweat_smile: a možno ti chtěla dát ten dražší :grinning: lebo rtutový stojí nějaký 30-40kč :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zhanam ten digitalny s 2 desatinnymi miestami ako ma Lauritka ale v lekarnach ho u nemozem zohnat a cez internet ho ma len jeden obchod... v tom druhom je vypredany :unamused:
22. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem presne ako to je s tými teplomermi, ale ja stále spolieham viac na tie ortuťové. Kým ho mám, tak je dobre, potom budem musieť zháňať niečo iné :wink:
22. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda:tak ho pořádně opatruj :slight_smile: :wink:

dia:ani nevím jaký myslíš :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: uz rozmyslate o adopcii? Kolko sa uz snazite? A preco by vam nedali miminko? Vsak su bezne 40rocne maminky, to sa mi zda divne. Prave starsi rodicia byvaju lepsimi rodicmi, viac sa dietatu venuju a vedia si to uzit.
22. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: Hej, u nas nedavno zakazali orutove, u vas este su? Pojdeme na nakupny zajazd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mám docela frmol, takže jenom v rychlosti :slight_smile: konečně skoro po týdnu přidávám foto testíků :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=505402
22. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, no tak predsa je to v tom, že sú ortuťáky už zakázané na slovensku :angry:
22. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
govinda: zachytila som to niekde v spravach, par mesiacov dozadu. :wink:
22. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek