• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
bibi taku naladu som mala aj ja dnes rano..a tiez mam pocit ze mne to nikdy nevide..aj ked vlastne raz uz vyslo -ale to velmi nepocitam :sweat_smile:

mich faakt -tri dni silno pozitivne, to je sila,to som este nevidela..ja mam problem vystihnut ten peak aj ked testujem aj rano aj vecer :sweat_smile:

ale ozaj-duch na 4DPO je urcite chybnym testom..to je podla mna fyzicky aj chemicky nemozne...
23. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ich odfotim..ked ich este mam vsetky...
23. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

jejda vy jste toho pospali...nám zase nššla elektrika do 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
plus minus jsem počítala.. :sweat_smile:
já pokračuji zatím nijak.. :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

jsem zvědavá či bude zase ovulka některý den :slight_smile:

čarujte i na mě at mám opět pěknou ovulku :grinning:
23. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
4DPO a mat ducha?? to je fakt skoro, ale mozno ovulka bola asi skorej,,,
23. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
odfot-ale ja ti verim :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: carujeme, carujeme, cary mary, ovulka sem! :grinning:

Tebe by sa zisla ovulka ako maju niektore zvierata - myslim ovce a kraliky, ked sa vajko uvolni az ked su spermie vo vnutri, a telo si spermije pekne uchova a potom sup ... :grinning:
23. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si vypít kávičku :grinning: a holky nebojte se budete těhulinky....
23. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ked nad tym rozmyslam, aj ja by som taku vyvolanu ovulku chcela :grinning: Aspon by sme sa nemuseli premahat s keksikom, ked sa nam uz nechce a telo by si zariadilo vsetko same :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu su testiky...http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3562194&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ako fakt nemoze ukazovat 3 dni pozitivne ovu testiky?
23. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuuj albi aj ja cem taku ovulku :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taka ovulka by bodla..lebo ten keksik je fakt tolko krat nasilu, lebo treba...a tak to potom aj vyzera...mne este dnes vychadza od Jonasa termin na dievcatko a tam sa to vraj nema krizovat s plodnymi dnami..vyskusame....
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mich mne sa zda pozitivny ten 14ty - sice to je rozostrene -ale 14ty den...cize ovula 15ty den :wink:
23. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska stale lepsie ako moje ovu testiky v albume :grinning: :grinning: :grinning:

ja som si dnes kupila aj tester ladyQ takze to budem konbinovat a na to som strasne zvedava ci sa trafia...
a huraaa dnes v lekarni dostali femi kvapky takze uz aj tie mam doma :wink:
23. lis 2009 v 15:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nemalo to potom slabnut...skusim hodit do ff iba ten 14 den...posunie my to aj ovu?
23. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: jej, skoro som zabudla, si mi pripomenula. Dnes idem zhanat Femi kavpky :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
trosku to skresluje a neviem sa rozhodnut ci je pozitivnejsi ten 14ty alebo 15ty den - nazivo je tmavsi ktory? ten 16 a 17 podla mna uz pozitivne nie su -tam to slabne
23. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som pobehala cele KE a nis tak som dnes zasla do obycajnej lekarne kde som nepredpokladala ze tam budu mat co i len puder na kiahne a maju tam uplne vsetko a za 5,30 co som prekvapena.....takze uz som si dala prvych 12 kvapiek :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15 sa mi zda malilinko silnejsia...
23. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nechaj v grafe len 15ty den pozitivny podla mna

ja mam tiez este jedno balenie femi kvapiek..ale nejako im uz neverim... ovu si chodi podla seba a nie podla kvapiek :unamused:
23. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ja som si femi kvapky z kosic objednala a tiez profertil pre mm... a ten kotvicniuk my stale neprisiel a uz je to 9 dni co som zaplatila :angry:
23. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vydrz aspon este 4 dni a mozes testovat :wink:
23. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm davaju si nacas

katka ze ovu podla kvapiek juuuuuuuj keby to tak bolo :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak poprosim uspat... :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao:děkuji :wink: jo tak taková ovulka by se mi velmi hodila! :grinning: když drahý dnes odjíždí na 3 týdny!! :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat....tak ja ta obdivujem ze ste takto bez seba...ja som tiez bola takto bez mm ked pracoval v irsku, ale jkedneho dna po 5 mes. som zbalila seba deti a sla som do sveta za nim :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 16:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu:ty nebydlíš na slovensku?
no je to na prd když pracuje pryč..ale já teda do Prahy bydlet nejdu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani za nic. :slight_smile: :pensive:
23. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/groka ahojte ma vip len na 3 dni,ale nemriam,no mozno este dostanem pred koncom :grinning:
23. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne byvam na SK ale mm robil rok v irsku ja som sa po 5 mes . nastvala a sla za nim aj s detmi boli sme tam skoro pol roka prisli domov na vianoce a uz ostali doma ale bolo uzastneeeeeeeee :wink:
23. lis 2009 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek