• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
dakujem krish :grinning:
26. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela ty ides zajtra na krv? jeeeeej ti zavidim, ja este stale cakam, mna dr objednal az na 8.12. :angry: este 11 dni musim cakat. a aj sa citis nejako zvlastne uz?
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela si ma ukludnila :grinning:
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Iba prsia ma bolia, su strasne citlive na dotyk... a inac zatial nic...
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidis...tie spermijky si tam veia najst cestu....
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela :grinning: to ja mam uz pred 4 budicek a pokec s panom záchodom. :grinning:
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka no neměřial jsem ... už jsem myslela, že to nemá cenu ... tak jsem to trochu flákala :grinning:
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no to som mala pri malom ...ale mne to zacalo vtedy tak 5-6 tt...takze sa mam asi na co tesit...kedy ti zacalo byt zle?
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevadi ging, hlane ze bola :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka ... ale asi jsme se nestrefili s tulením, no ... :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krish..beries? nejake vitminy? dnes som mala poslednu baby plan tak neviem co teraz kupit si...
26. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
gingera tak na buduce to uz vyjde, mozno ti to ta akupunktura upravi :wink: :wink:
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela no u mna to bolo zlozitejsie lebo 2 dni po ovulke sme mali smutok v rodine a potom tie stresy a celkovy sok, takze som zacala grckat uz vtedy ale to asi zo stresu. no a take poriadne ranne nevolnosti zacali ako ty pises 5-6tt takych 10 dni sa uz trapim :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
beriem tiez calibrum baby plan ale idem prejst od soboty na femibion.
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka děkuju za povzbuzení ... už by bylo na čase ... snažíme se už 10 měsíců :unamused: ... přeju i Tobě, ať se brzo zadaří :wink:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
preco na femibion? :sunglasses:
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
míšo, nemáš nějaký recept na ty hadice, co končí // :slight_smile: Ty testíky jsou super!
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela: ani neviem, MM prisiel z lekarne s tym ze mu tam daka lekarnicka poradila aby nekupoval babyplan ze femibion je lepsi, vraj obsahuje nejaku latku ktora pomaha vstrebat kyselinu listovu. :grinning: a moj chlop je taky ze co mu odporucia to kupi nech to stoji co to stoji :grinning: ale inak je pekne drahy. 16 eur... :confounded:
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sama neviem ako sa to podarilo...mozno preto to vyslo lebo ocas ovulky ke d mi mm strajkoval som to brala ze tak toto kolo je passe a nic z neho... neverila som ze sa moze podari...
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no to som videla...len ja mam kyselinu listovu zvlast...ta neveim co teraz si kupit...
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
michaela sak ked ides zajtra na krv tak sa spytaj gyndosa co ti odporuci.
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry napad...spytam sa ho... :sunglasses:
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte bambulky, michaela gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,bihan tiez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: radost pozerat na tu zelenu vo Vasich grafoch...aj ja chceeeeeem
26. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
bihan:gratuluji :wink: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
krish: aj mne gyndos kazal brat Femibion aj mi o tom nieco rozpraval. Ale je drahy, hej, a uz to do seba pcham dost dlho, takze prislusnu farmaceuticku spolocnsot som slusne podporila :grinning: :grinning: Asi zmenim, ale hned ako otehotniem, tak idem naspat na Femibion :wink:
26. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
albao: ahooooj :wink: ja by som nemenila na femibion keby mi ho MM nepriniesol. ved papam kopeeec ovocia a zeleniny kedze maso teraz velmi nemozem. :confounded: a podla mna je babyplan celkom dobry.
26. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
krish: presne, ked je pestra strava, tak vacsina z tych vitaminov ide do zachoda :grinning: :grinning: Teda az na kyselinu listovu, tu vraj mame naozaj malo a aj sa tazko prijima zo stravy. No ale kto bude riskovat ked ide o miminko, vsak? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Citam, ze uz si sa zoznamila so zachodou misou. Uz ste si aj potykali? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
uvidim co poradi doki... :sunglasses:
26. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
albao ani mi to nespominaj. vies ako velmi mi byva rano zle? este sa nestihnem ani nedychnut po grcnuti a uz ma znova natiahne. :frowning2: pritom sa mi este aj toci cely svet. a nic vobec nic mi nepohama. skusila som homeopatika, ginger, gravipop lizatka pre tehotne aj pohar vody s bebe keksom a nic. jednoducho babo ma rano potrebuje pozdravit a potom je celkom uz ok. :grinning:
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
krish: no chce sa porozpravat babatko malinke! :grinning: :grinning: :grinning: Krici: Maaaamiiii! Ja som tu mamiiiii! Vies o mne mamiiii! :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek