• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
no jo, ved mna to prejde... jja to viem,ze to mohlo byt skoro... ale tak to nejako citim ze nic v podvedomi, keby som aspon nemala 15 dni LF ale kratsiu-nech uz mam pokoj a dorazi mrchana... teraz vlast5 dni do a potom dalsich 20 cakat..s takymi dlhymi cyklami je ta trpezlivost skusana riadne... ale sak sa snazime len 9 mesiacov...
2. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, je tmavsi
2. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a jak to ,že máš taky pozitivní ovu testíK??
2. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak ako hovori flami, tie nase pokusy ovu testov neber do uvahy, u kazdeho to moze byt inac.
dia no :slight_smile: uvidime za par dni.
2. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá na zítřejší teplotu..lauri ty máš pěkné teploty..tak mikuláši koukej nám nadělit čertátka!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a co hovori prstienok ??? :grinning:
2. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s tym testovanim asi nebudem vediet prestat :grinning: :grinning:
kuk na moj ovu testik http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3591121&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

este si planujem kupit mamatest a testnut tak 25 DPO....aka bude dialnica... :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ted nezkouším prstýnek..uf uf bojím se ...raději si počkáme...,ale myslím si ,že tady budou těhulky dvě určitě a možná i tři čtyři ..cítím dvě ještě...
2. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna nejako boli brucho, asi ide mrcha, sice skoro ale nejako sa mi to nezda,,
dnes som tiez zalovila ku krcku a sa mi zda otvoreny (nie ako pred dvoma dnami), hoci v tomto som absolutny novacik.. a aj som si nasla taku gucu hlienu, bol bezfarebny ale husty, natahoval sa tak 1cm,,
no ja uz fakt neviem,,,,
2. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ;)

michaela ty si maniacka teda :grinning:

dia brucho mrchovsky poblievalo aj minexku, dnes pisala ;) a je tehu.
2. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky počurala a je to tam na ovu zase..nebudu ho ani posílat už je to snad i trapný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě aspon ovu mám pozitivní..mám ještě jeden ten bude zítra odpoledne...
2. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nikto tu nema diabetes, ale aj glykemie mi zacali poskakovat,svinky
2. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papapa holky jdu k telce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute pa :slight_smile:

dia nie... hoci byvam castejsie unavena, tak hadam to nie je priznak cukrovky. musim skocit na krv, uz to trva par mesicov.
2. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut a zajtra nech to vystreli :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no unava ani nie, ale mne ked to ju zistili, tak som stale spala , ale caste mocenie a pitie to je zaklad priznakov...
ja len ze sa nieco deje v mojom tele ked glycky lietaju..
2. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha....
a ako si to zistila, mas test na cukrovku ?
2. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no isla som lekarke, ze sa ulejem, to som bola v maturitnom rocniku a bum cukor ako hovado..a hned sanitkou na 3 tyzdne do nemcocky..
v zdravotnickych potrebach predavaju take pruzky na ocikanie, volaju sa diaphan, je to na cukro a ketolatky
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej dobre ze viem, tak si to niekedy mozem otestovat, :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: ja tiez velmi vela pijem. A ako vyjde ten pruzok? Zvysene keto? Nikdy som nevedela, ze na co su tie keto :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no su tam dve policka, jeden na cukor a druhy na ketolatky, tie vznikaju ked sa spaluju tuky. a pri cukrovke ak je nezistena ludia aj chudnu...
stoja tusim okolo 5€ a je ich tam tusim 25 alebo 50
2. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked uz testujeme, tak mozme skusit aj dalsie tetsiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: tak ak som spravne pochopila, boli by zvysene keto-latky a cukor, hej?
2. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukor by mal byt, keto-latky ked uz je rozvrateny organizmus. Ale ak aj niekto drzi dietu tak sa mu vyplavuju keto latky. Ale ked je zvyseny len obcas a nie velmi tak sa to nemusi prejavit v moci. Az ked sa prekroci oblickovy prah.
Este najlepsia moznost je na glukometri, alebo zajst za vseobecnou lekarkou a poziadat ju o to..
2. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: dakujem :wink: Aj tak by som mohla ist pozriet moju lekarku, dlho sme neskecli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taketo odbery su aj financne nenarocne, takze bez problemov :wink:
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/n
na wunschi ju mam už vyznačenú ale pocitovo by som ju dala na včera http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=59540/nummer=23
3. pro 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2009 v 06:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute :unamused: ako je to možné, že ovu test pozitívny a teplota ako bez ovu:sweat_smile:
3. pro 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek